Şimdi Ara

Oyun performans telefon önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni telefon alcam bütcem 1400-1500 civarında sizce Nexus 5 mi alayım yoksa G2 32 gb düşerse onu mu alayım yada başka o fiyata alınabilicek oyun performansı yüksek olan bir telefon varmı şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: 98utku12

Evet arkadaşlar yeni telefon alcam bütcem 1400-1500 civarında sizce Nexus 5 mi alayım yoksa G2 32 gb düşerse onu mu alayım yada başka o fiyata alınabilicek oyun performansı yüksek olan bir telefon varmı şimdiden teşekkürler

Ben olsam kesinlikle nexus 5 beklerdim. 1 ay içerisinde gelir tahminimce
  • 98utku12 9 kullanıcısına yanıt
    Lg g2 32 gb al. N11.comda kredi karti kampanyasiyla o fiyata bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • Sadece oyun gözüyle bakarsan Nexus 5 al.Sonuçta ilk güncellemeleri de o alıyor hep güncel kalır.Ama diğer türlü de bakarsan LG G2'nin çok çeşitli ve faydalı özellikleri de var.LG G2 de alabilirsin.

Not:Yanlış anlaşılmasın,Nexus 5 2,20,G2 2,26 GHz frekanslarında çalışan telefon.Çok performans farkı yok.G2 de şimdilik FPS düşmeleri mevcut bunlar da zamanla yazılım ile düzelecek konular.Uygun fiyata bulabilirsen G2 al fakat telefona kılıf da al köşeden düştüğünde bile ekranı kırılıyor.
  • G2 derim

• Nexus 5 veya s4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4

• S4'de kasma olduğunu söyleyenler çok
  • G2 veya Nexus 5
  • G2

• nexus 5 al 3 yıl arkana bakma. performans olarak g2den daha iyi çünkü arkasında google var

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgonul

nexus 5 al 3 yıl arkana bakma. performans olarak g2den daha iyi çünkü arkasında google var

Bu adamı dinle
  • Bir Nexus kullanıcısı olarak G2 al diyorum. Evet oyun performansı olarak aşağı yukarı benzer performanslar verecekler ama aralarında kocaman bir pil farkı olacak. Zaten saf android normalde pili daha çabuk tüketiyor birde buna düşük pil eklenince ne kadar oyun oynayabilirsin orası meçhul
  • S4ün kasma ve ısınma sorunu guncellemerle gittu diyorlar. Bende s4 kullabicisiyim ilk aldığımda ısınma vardı kasma yoktu guncellemeyle ısınma sorununu ortadan kaldırdılar.

• çok sağolun arkadaşlar cihazların hepsi çok iyi aslındada güncelleme bence önemli bi konu o yüzden Nexus 5 alcam herkeze çok teşekkürler
  • Nexus falan almamalısın. Arkasında google var deniyor ama yalan. Galaxy nexus'un güncellemesini 18. ayda kestiler. Hiçbir maksatları yokken güncelleme vermediler. Google kadar yalancı bir firma daha görmedim. Hem arkasındayız de, hem de bizim telefonlara güncelleme verme...

Ben olsam kesinlikle androidden uzaklaşıp iphone alırdım. Ama ufacık ekranda oyun oynamak da kötü olacaktır. Onun yerine normal bir telefon ve ipad mini retina almak sizi çook uzun yıllarca hem güncel tutacaktır hem de kalitenin farkına varacaksınız. Galax nexus, android tablet ve ipad mini sahibi olarak söylüyorum bunu. Kesinlikle androide gitmeyin. Hayatınızın hatasını yaparsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravez

Nexus falan almamalısın. Arkasında google var deniyor ama yalan. Galaxy nexus'un güncellemesini 18. ayda kestiler. Hiçbir maksatları yokken güncelleme vermediler. Google kadar yalancı bir firma daha görmedim. Hem arkasındayız de, hem de bizim telefonlara güncelleme verme...

Ben olsam kesinlikle androidden uzaklaşıp iphone alırdım. Ama ufacık ekranda oyun oynamak da kötü olacaktır. Onun yerine normal bir telefon ve ipad mini retina almak sizi çook uzun yıllarca hem güncel tutacaktır hem de kalitenin farkına varacaksınız. Galax nexus, android tablet ve ipad mini sahibi olarak söylüyorum bunu. Kesinlikle androide gitmeyin. Hayatınızın hatasını yaparsınız...

Google zaten nexuslara 18 ay sozu verıyor,malesef ama yaptığı dogru yAnı sozu okadar

• aslında ıphone alcaktım ama nexus'ta cidden cok stabil ve ıphone ekranı kucuk ve okuduklarıma görede bazı hatalar var nexus 18. aydan sonra güncelleme vermese bile custom romlar işimiz görmezmi ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.