Şimdi Ara

Nokia'dan Lumia 2520 için reklam: 'iPad kullanıcıları, ayrıca dizüstü bilgisayar taşımalılar'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia'dan Lumia 2520 için reklam: 'iPad kullanıcıları, ayrıca dizüstü bilgisayar taşımalılar'

Nokia'nın (aslında Microsoft demek lazım) bir süre önce pazara sunduğu ilk tableti Lumia 2520 için hazırladığı reklamda dünyanın en çok satan tableti olan iPad'i ti'ye aldı.

Reklamda iPad Air'ın "Kalem" reklamıyla dalga geçen Nokia'nın iddiasına göre iPad kullanıcıları, tabletlerinde klavye yer almadığı için ayrıca dizüstü bilgisayar taşımak zorundalar...

Reklam iPad Air'ı ile mutlu mesut yaşayan bir kullanıcının, konu üretkenlik olduğunda klavye konusunda çektiği sıkıntıları ve çevresine bu sıkıntıları yansıtmaması konu ediliyor. Tabiki Nokia'nın iddiası gibi dizüstü bilgisayar da iPad'e eşlik ediyor. Malum son ise belli klavyeli Lumia 2520 alacağına iPad Air almış, yanlışlıkla...

"Hareket halinde çalışma. Güle güle dizüstü bilgisayar, merhaba yeni tablet.

Evet başlıyoruz, herkes bundan bir tane istiyor. Evet arkadaşlar; gerçekten ince. Bir kalemden daha ince. Evet.

Hafif de. Ayrıca çok az yer kapladığından bahsettim mi?

Bir saniye olumsuz Nancy. Bu sorular da ne? İhtiyacın olan her şeye sahip bu. Klavye mi? İhtiyacın yok, ekrana dokunuyorsun.

Ahh, bu şeyin klavyeye sahip olmasını isterdim. Şu an patilerinde eldiven giyen bir kedinin üretken olabileceği kadar üretkenim. Sanıyorum bu sevimsiz şeyi çıkartmak lazım

Bu? Biraz dinlensin. Onunla çalışmak çok zor.

Hayır batarya değil. Beni rezil durumda yakalayamayacaksınız. Bununla takılırken değil.

Ah, tekrardan sen. Tarzından bir şey kaybetme, havalı davran. Kimse bilmemeli.

Bu şeyi seviyorum. Hala hafif ve dizüstü bilgisayar çantası içinde olduğunu hiçbir zaman farkedemezsiniz.

Bir dakika. O da ne? Nokia Lumia 2520 mi dedi? Nasıl yani, yanlış tableti mi aldım?"

Lumia 2520 hakkındaki detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPadi her türlü tokatlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar bu?

• quote:

Nokia'nın (aslında Microsoft demek lazım)

• hukuksever kullanıcısına yanıt
    1300-1400 civarında giriş yapabilir Türkiye'ye. iPad ürünleri ile fiyat konusunda rakip olacaklar. iPad'i Windows RT ile susturamaz Nokia. Tablet çok başarılı bir tasarıma ve donanıma sahip ama işletim sistemi günlük kullanıcılara değil, daha profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. İnternette dolaşmak, müzik dinlemek ve eğlenmek için henüz iPad ile yarışabilecek seviyede bir işletim sistemine sahip değil. Win 8 olsaydı o zaman daha başka olurdu tabii durum. RT ölü bir işletim sistemi ne yazık ki.
  • Güzel reklam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic gulecegim yoktu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde videonun tercümesini kim yaptı acaba ?
    Onun haricinde on numara cihaz bence...
  • Şiir mi yazıyor haberde

• Surface PRO 2 alınabilir tek Windows tablet bence. Hele Power Keyboard çıkınca çok iyi olacak.

• Artık firmayı microsoft aldı ya microsoft zihniyeti Nokia`yada yerleşti.

Boş boş reklam yapıyorlar,ona buna gönderme yapıyorlar ama acaba dikleyen varmı ?

Apple bir kere bunlara cevap verdi mi ?

Ahh microsoft ahh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giogo -- 30 Kasım 2013; 19:18:08 >
  • İpad 4 ü daha önce kullandım. Samsung tabletlerde de deneyimim var.
    Doğruyu söylemek gerekirse tabletlerin içi boş ve çok yavan geliyorlar. Aldığınızda müzik film internet gibi birçok şeyi yapabileceksiniz ama bir notebook değiller. Klavyenin olmaması kameralarının kötü oluşu ve basit oyunların oluşu insanın bir süre sonra aldığı hazzı azaltıyor.

Evet en iyisi ipad air olabilir ancak lumia 2520 aldığınızda zaten ipad ile farkı olmadığını anlıyacaksınız. İkisinde de film müzik internet olucak gerisi yalan.

• Kolay gelsin RT ile...

• quote:

Orijinalden alıntı: Technological Person

Aslında demek lazım.

• harbi böyle reklam yapınca satisimi artacak acaba. rt den dolayı önyargılı millet. iyi reklam bir de sasali lansman yapmaları lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad pro olur da ios yerine mac os ile gelirse, microsoft daha tablet piyasasını zorlamasın bence...

• Biz de kendilerini "ti" ye alıyoruz ve iPad'imizden bir sonraki habere geçiyoruz :) O değil de, microsoft daha yeni RT işletim sisteminden kurtulma planlarını açıklamadı mı? RT işletim sistemiyle iPad'i nasıl geride bırakmayı düşünüyorlar?

• giogo G kullanıcısına yanıt
    Evet. Bir ara eğlencesine youtube üzerinden appleın eskiler de dahil bidolu reklamını izledim. Apple da bir çok kez laf attı. Yakın zamanda da şu reklam serisini yaptılar hatta:http://www.youtube.com/watch?v=DZSBWbnmGrE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanOzcan -- 30 Kasım 2013; 20:26:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

Surface PRO 2 alınabilir tek Windows tablet bence. Hele Power Keyboard çıkınca çok iyi olacak.

Mi acaba?http://www.youtube.com/watch?v=mG5imlL27JY

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.