Şimdi Ara

Huawei Glory 4 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei Glory 4 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor

Huawei'nin en popüler serilerinden birisi kabul edilen Honor serisine eklenecek 4. model için firmanın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Honor 4 adını alacağı tahmin edilen G750 veya Glory 4 kod adlı modelin detaylı bilgileri internette paylaşıldı.

Çinden gelen yeni bilgilere göre Glory 4 modelinde Huawei, 8 çekirdekli MediaTek MT6592 yongasetine yer vermeyi planlıyor. Böylece Ascend P6S ile birlikte Huawei'nin iki modelinde gerçek 8 çekirdekli yongasetleri görebileceğiz. 

MediaTek yeni yongasetinin günümüz 4 çekirdekli işlemcilerine göre daha az enerji tükettiğini ancak daha iyi performans gösterdiğini ifade ediyor. 

Glory 4 modelinde 5.5 inçlik ekranda 720p çözünürlüğe yer veriliyor. Huawei modelde Full HD çözünürlüğü tercih etmemiş. Bunun dışında 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 13MP çözünürlükte arka kamera, 5MP çözünürlükte ön kamera, Android 4.2.2 işletim sistemi ve Emotion 2.0 arayüzü şeklinde özellikler mevcut. Modelin kısa süre içerisinde lanse edilmesi bekleniyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Octa-core-powered-Huawei-G750-leaks-could-be-the-Huawei-Glory-4_id49836

• Güzel özellikler hele ki ekran 720p de tutulması güzel olmuş ancak 3000 mah pil biraz az kaçmış umarım uygun fiyatı olur
  • Telefon iyi gibi duruyo bide pili fazla harcamazssa daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1300 civarı piyasaya girerse bomba olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Aralıkta lanse eedilecek üçüncü modelde belli oldu.

• Çekirdek sayısını düşürsün kendi işlemcilerini geliştiriyordu sıkıntı olunca alternatife yönelmiş.
  • Mukemmel olmus o ekran cozunurlugune bu yongaseti

• Keşke ekranda bütün firmalar 720p tercih etse de, telefonlarımızın ömrü daha uzun olsa... Hem batarya ömrü, hem genel anlamdaki ömrü. :)

• bu telefon fiyat performans ürünü olabilir
  • Çok can yakar bu model

• Ekran iyi pil iyi kamera iyi. Gpu'da iyi olursa tadından yenmez.

• huawei çok sağlam geliyor p6 kullanıyorum ben böyle tabil android telefon görmedim tek eksiği bazı oyunlarla kullandığı grafik kartı uyumsuz ama telefon akıyo bu ülkemize gelirse p6 verip bunu alabilirm

• Adam eve getirip çekmiş :D ,güvenliği yok mu bunların

• 1 Aralık da tanıtım yapılacak demiş bir arkadaş !
    Nedir ? Ne değildir ? Heyecan yaptım. General Mobile'den iyi olacaktır sanırım değil mi ?

• Kesin türk , halının üstünce çekmiş :D

• Cozunurluk full hd olup ram 3 gb olsa millet geceden cadir kurar dukkanlarin onune bir de iyi fiyattan gelirse

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.