Şimdi Ara

asus memo pad hd7 mi acer iconia a1 810 mu acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oncelikle sa bu iki tablet arasında kaldım ilk tablet deneyimim 5830i var telefon olarak telefonu değiştirmektense tablet almayı düşünüyorum bu iki model arasındaki donanım farkı vs vs hangisi daha ii hangisi oyunlarda az kasma yapar teknosada acer 450 asus 340 tl galiba yanlış haatırlamıyosam sizce aradaki fiyat farkına değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A26765CC -- 29 Kasım 2013; 21:55:14 >

• hiç cevap yok mu
  • Asus al. Acer'in ekrani cok kotu bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpu ve Gpu aynı
    ram aynı
    acer 8 inc asus 7 inc
    acer 4960 mAh asus 3950 mAh

Acer Ips Backlit led ekran
    Asus Ips Lcd ekran

Acer 1 tık önde ama 450 tl etmez diye düşünüyorum (satış fiyatı 180 dolar ) Bu yüzden asus tercih edilebilir (339 tl )
  • bnm için ekran büyük olması onemli deil bn %60 oyun %40 internette takılcam sizce bu tabletler benim için uygunmu
  • bide 7 inçe çok kuçuk arka cebe fln sığıyor dediler bana bu bende biraz tedirginlik yaptı eğer kullandıysanız 7 inç o kadar kuçukmu bnm gibi ilk tablet kullanacak olana
  • yardımcı olurmusunuz?
  • ben de aynı tereddütte kaldım :/
  • başka cevap?
  • asus memo pad hd 7
  • arkadaşlar yokmu başka cevapları olan iki cihaz da mtk8125 quad core kullanıyo 1.2 ghz 4 çekirdek yani işlemcileri aynı asusun arka 1020p on 720p çekiyo acer ise arka 720p on vga asusun ekran 7 inç acerin 7.9 inç ben genelde dışarıda kullanıcam ama evde kullanıcağım zamanlar da olur sizce bu iki cihazda bu kadar fiyat farkı olmasına rağmen hangisi daha iyi
    CAVAPLARSANIZ SEVİNİRİM
  • evet arkadaşlar acer iconia a1 810 aldım asusu teknosada inceledim çok kasma vardı o yüzden bunu aldım şimdilik memnunum ama tablette biraz wifi sıkıntısı var sanırım bu çoğu tablette oluyor bnm modemim başka bir kişiden habersiz alıyorum şifre kırdım yani wifi ile aramızda 1 ev var bizim ev ile o evi sayarsak 3 ev en az 4 duvar vardır fazladır bile burdan çekmemesi normalmi hatta ole bi an oluyoki bilgisayarım bile 10.15 dk arayla çekmiyor ama annemin pocket neo su hem bnm ace den hem tablette hemde pc den daha iyi çekiyor sizce tabletin burdan çekmemesi normal mi daha doğru duzgun internete bile giremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.