Şimdi Ara

[SATILIK] Roccat isku gaming klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
5
Favori
5.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aral'dan değişimden gelen ''SIFIR'' klavye satılıktır geldikten sonra sadece çalışıyormu diye kontrol ettim kesinlikte sıfırdır.Yeni klavye aldığım için buna artık ihtiyacım kalmadı. Aral garantisi 1 yıl ise 4 ay 2 yıl ise 1 yıl 4 ay daha garantisi var tam emin değilim. Fiyat 175 liradır kargo alıcıya aittir

[SATILIK] Roccat isku gaming klavye [SATILIK] Roccat isku gaming klavye
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciwetrust35 -- 2 Haziran 2014; 20:01:32 >

• Vespula satılmıştır
  • forumdan bir vespula düşüremedik :(
  • önce kişisel mesaj atacakdım fakat mesajın kapalı. ürün bu sitede 192 lira 5 tl de kargo
    şimdi sizden alsam 175 +12 tl tutsa karfo 187 lira yani 10 tl için siz hangisini alırsınız empati kurun

o yüzden fiyatını makul tutarsanız alırım klavyenizi. SideWinder x6 ımı artık emekli etmenin vakti geldi
  • Vaaay Roccat Isku buralarda da satilirmis. Ben aynisindan kullaniyorum. Memnunum. Tavsiye ederim. Ayrica bence fiyat da iyiymis. Ben cok daha fazlasina almistim. Suan epeyi ucuzlamis bile. Sifir cihaz icin gayet iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacı cihazı satmadınmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolhearts

Hacı cihazı satmadınmı ?

Klavye duruyor mouse gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciwetrust35

quote:

Hacı cihazı satmadınmı ?

Dostum sende biraz kurnazlık var gibi ? Sıfır kendi adına faturalı ve direk garanti başlangıclı fiyatı 195 Tl dir. Ayrıca ARAL garantisi 1 yıldır.Hadi %18 KDV yi ve taksitide yazmıyorum bile.Ve kutuyu açmanıda. Yukarda belirtmissin 4 ay kaldı dıye garantisi. ilanı acalı oldu 2 ay. kaldı 2 ay. Sattığın cihazın 175 tlye ne cazibesi kaldı acaba. Millet 20 tl daha verir gider adına 1 sene garantili alır krallar gibi.
    Bu 2 aylık garantide biter 150 yede zor satarsın. Ve alır kendin kullanırsın. İhtiyacı olan arkadaşlarada bir güzelliğin faydan olmamış olur.

https://www.yuppigo.com/Hangars/HangarsDetay.aspx?Xmlluckys=ypg-226957&ROCCAT-ISKU-ISIKLI-OYUN-KLAVYESI

• quote:

quote:

quote:

Hacı cihazı satmadınmı ?

Dostum sende biraz kurnazlık var gibi ? Sıfır kendi adına faturalı ve direk garanti başlangıclı fiyatı 195 Tl dir. Ayrıca ARAL garantisi 1 yıldır.Hadi %18 KDV yi ve taksitide yazmıyorum bile.Ve kutuyu açmanıda. Yukarda belirtmissin 4 ay kaldı dıye garantisi. ilanı acalı oldu 2 ay. kaldı 2 ay. Sattığın cihazın 175 tlye ne cazibesi kaldı acaba. Millet 20 tl daha verir gider adına 1 sene garantili alır krallar gibi.
    Bu 2 aylık garantide biter 150 yede zor satarsın. Ve alır kendin kullanırsın. İhtiyacı olan arkadaşlarada bir güzelliğin faydan olmamış olur.

https://www.yuppigo.com/Hangars/HangarsDetay.aspx?Xmlluckys=ypg-226957&ROCCAT-ISKU-ISIKLI-OYUN-KLAVYESI

Blackwidow ultimate kullanıyorum zaten bunu kullanmıyorum kenarda dursun sorun değil benim açımdan. Linkini verdiğiniz siteyi ilk defa gördüm fiyatı güzelmiş baya iyi alışverişler size. İyi forumlar

• Fiyatta indirim olursa takip, bu şekilde satılması bana da imkansız gibi geldi satıcı arkadaş elini vicdanına koymalı :) ürünün garantisi bitmiş neredeyse...
  • Fiyat sabit satış günceldir
  • bu klavye duruyormu hala yaw:) benim çocuk büyüdü okula başlayacak nerdeyse hatta 1 kaç seneye o alır:D
  • Negzel
  • sadece mavi renkli led ışıklımı bu klavye.

yoksa başka renklerde olabiliyormu ? yazılımıyla filan. misal kırmızı.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

sadece mavi renkli led ışıklımı bu klavye.

teşekkürler.

mavi hocam sadece
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

sadece mavi renkli led ışıklımı bu klavye.

teşekkürler.

mavi hocam sadece

Teşekkürler cevap için hocam. hayırlı satışlar dilerim.
  • Bu mekanik değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Bu mekanik değil mi?

Değil hocam
  • Alınan bir ürün 2eldir ve fiyatı yarı yarıya olur ne mantıkla bir bilgisayarcinin alış fiyatına satmaya çalışıyorsun arkadaşım 2.eli bir de bunun olacağı 100 tl dir yarı yarıya yani

• satmak isterseniz 130 tl alıcıyım hayırlı satıslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.