Şimdi Ara

VLC Player, WP8 platformu için geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• VLC Player, WP8 platformu için geliştiriliyor

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone, uygulama açısından çeşitlenmeye devam ediyor. Kısa zaman içerisinde birçok popüler uygulamaya kavuşan platform, gelen bilgilere göre VLC Player'ı da yakın zaman içerisinde bünyesine katacak.

Diğer platformlarda da yer alan başarılı medya oynatıcısı VLC Player, geliştirici VideoLan'ın resmi Twitter hesabı üzerinden sorulan "WP8 versiyonu hakkında bir çalışmanız var mı ?" sorusuna verilen "Evet üzerinde çalışıyoruz" cevabıyla kesinleştiği üzere yakın zaman içerisinde Windows Phone market üzerinde yerini alacak ve böylece platform popüler bir isime daha ev sahipliği yapmaya başlayacak.

Uygulamanın resmi yayınlanma tarihi hakkında ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor. 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MS bu -0- geri uyumluluk politikası ile bu kafa ile gider ise yakında bu durumu VLC bile kurtaramaz !

• Ücretsiz olursa çok iyi olur, çok da güzel olur.

• Ücretli olur büyük ihtimalle ama inş olmaz. Gerçi şu an ki playerdan ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çoğu insan moliplayer aldı.bence çok gecikti ama ücretsiz olacağı için moli almayanlar alacaktırç benim için farketmiyor nasılsa.

moliplayer altyazıları nasıl oynatıyor beyler ? aynı klaösrde olmasına rağmen oynatmıyor altyazıyı.ne yapmak gerekli.
  • Yerimizi alalım. Yayınlandığında buradan paylaşalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 29 Kasım 2013; 16:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Yerimizi alalım. Yayınlandığında buradan paylaşalım...

Windows Phone 8.1 ile Media Player geliyor.

VLC ye gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Yerimizi alalım. Yayınlandığında buradan paylaşalım...

Windows Phone 8.1 ile Media Player geliyor.

VLC ye gerek yok

Her formatı oynatacağını sanmıyorum Media Player'ın. Onun yetmediği yerde bu devreye girer. MoliPlayer devreye girer. Birlikten kuvvet doğar. Fazla mal göz çıkarmaz.
  • Bana pek lazım olmaz ama gelse iyi olur

• Twitter da Windows Phone ibaresi yok? Wp8 diyor mobil oldugunu nerden anladınız?

• #metro arayuzu wp8 😊

• Serhanass S kullanıcısına yanıt
    Kullandığım Windows 8 PC de ki de metro arayüzü olarak geciyor belki sadece rt işletim sistemi içindir? Muhalefet degılım sadece meraktan sordum

• 😊 daha oncedende wp8 e geleceği açıkalandı 2 side ozaman metro arayuzu oldugu için 2 sinede gelicek ilk olarak pc ye w8 sonra wp8 e gelir 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Twitter da Windows Phone ibaresi yok? Wp8 diyor mobil oldugunu nerden anladınız?

Windows Phone = Wp8 = Mobil.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Wp ye dikkat etmemişim Pardon :)

• Ben de moliplayer ın paralısını alacaktım vaz geçtim.Moliplayerın ücretsiz surumu var o da vlc gelene kadar yeter umarım erken çıkar

• Bilgisayarımda kullandığım en iyi medya oynatıcı.Çok güzel oldu bu
  • o da ücretli olur çok sevinmeyin bence
  • Geliştiriciler zaten uygulamaya başlamadan önce bağış kampanyası başlattılar parayı peşin aldılar ücretsiz gelir uygulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 29 Kasım 2013; 19:47:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.