Şimdi Ara

Steam'in Sonbahar İndirimlerinde İkinci Gün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Valve'ın PC oyuncuları için sunduğu dijital oyun platformu Steam'de geçtiğimiz gün sonbahar indirimleri başlamıştı. Sonbahar indirimlerinde ikinci güne girmemizle beraber günlük indirimlerin listesi yenilendi. Yarın akşam 20:00'a kadar geçerli olacak indirimlerin yeni listesi aşağıda. Steam ana sayfasına http://buradan ulaşıp kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

XCOM: Enemy Unknown - 9.99 dolar
    Dead Island - 4.99 dolar
    The Incredible Adventures of Van Helsing - 5.09 dolar
    Final Fantasy VII - 3.99 dolar
    Game Dev Tycoon - 4.99 dolar
    Baldur's Gate: Enhanced Edition -7.99 dolar
    Papers, Please - 4.99 dolar
    Don't Starve - 5.09 dolar

• XCOM: Enemy Unknown 9.99 dolar yanlış bilgi olmasın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valla dota 2 sağolsun diretide dan güzel para kaldırdım 10 dolar var şuan fallout 3 & new vegas & AC 2 bunların %75 indirimle satılmasını bekliyorum olursa üçünüde alabilicem.

• bana gore degil

• Yeni oyunlarda da görsek fena olmaz hani bunlari yalayip tuttuk zaten..

• Samet bu oyunun fiyatı yanlış sonradan düzeltildi The Incredible Adventures of Van Helsing - 10.04 dolar

Şuan The Incredible Adventures of Van Helsing -66% $5.09 USD

The Incredible Adventures of Van Helsing - Complete Pack -66% $6.79 USD

+ olarak Dark Souls ta 80% indirim almıs bulunmakta oda 7 USD ye denk geliyor sanırım fakat TR de kapalı olduğu için ana sayfada çıkmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 28 Kasım 2013; 20:28:09 >
  • Dün alacağımı aldım ben zaten skyrim,thomas was alone,the binding of isaac ve cs:go aldım.

• Haberi biraz erkenden yazınca indirimlerin yenilenmemiş halini yazmışım düzenledim tekrar listeyi. Teşekkürler uyarılar için.
  • Abi bi dark souls alacaktık oda bizim ülkeye kapalı böle şans mı olut ya :(
  • bence steamdan oyun almadan önce origine bi bakın derim :)
  • Originden haberiniz yok tabi adamlar en yeni oyunlarını %40 indirdi fifa 14 bf4 35 euro bf3 7 euro adamlar daha ne yapsın
  • left 4 dead 2 kaptım

• originde muthis indirimler var battlefield bad company 2 1 eu :D

• Arkadaşlar dünkü indirimleri alma gibi bir şansımız var mı? Yani dünkü indirimler bugünde geçerli mi?Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • Origin'de süper indirimler var eğer euroyu dolara çevirebilirseniz süper oluyor . En önemlisi BF BC2 1 euro hemen alın ne bekliyorsunuz .
  • Dark Souls amazon.com dan alabilirsiniz arkadaşlar sadece adres kısmına amerikadan herhangi bir yer sallamanız yeterli.Ben az önce aldım hemen steam key çıktı.Dark souls Online Game Code diye aratmanız yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar dünkü indirimleri alma gibi bir şansımız var mı? Yani dünkü indirimler bugünde geçerli mi?Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Evet hala duruyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar dünkü indirimleri alma gibi bir şansımız var mı? Yani dünkü indirimler bugünde geçerli mi?Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geçerli ama indirimleri düşüyor %75 ise %50 oluyor .
  • Batman Arkham Origins amazon'da 20 dolar arkadaşlar almayı düşünenler için söylüyorum sadece adres kısmına amerikan adresi girmelisiniz oyun zaten steamworks olduğu için steam hemen ekleyebilirsiniz. oyun steam'de en son 37 dolara düşmüştü iyi bir fırsat bence...

• Listede yazmıyo ama State of Decay de indirimde 13 dolar ben hemen kaptım yarında dlcsi geliyo :D ve Sanctum 2 de indirimde bütün dlcleriyle beraber 6 dolar kaçırmayın derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.