Şimdi Ara

Aral Game Oyunlarına Markafoni Kampanyası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Ülkemizde Take Two, Electronic Arts, Ubisoft, Konami gibi önemli oyun firmalarının distribütörlüğünü yapan Aral Game'in ürünleri, Markafoni aracılığıyla kampanyaya girdi.

Önümüzdeki iki gün boyunca sürecek olan kampanyada firmanın satışta olan çoğu oyunu indirimle sunuluyor. Kampanya listesinde PC, PS3, PS2, PSP, PS Vita, Xbox 360, 3DS, DS, Wii ve Wii U oyunlarının yanı sıra konsol ve PC aksesuarları da yer alıyor. İlgili kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Hala alınabilir düzeyde değil. Hele ki Steam, Amazon gibi yerlerdeki indirimlerden sonra çok komik kalıyor.
  • Bence haberde yanlışlık var ben çoğu yerden yukarda yazan fiyatlardan daha iyi fiyatlara alıyorum gitti gidiyor falan bakarsanız bunlar resmen normal fiyatın bile üstünde satıyo bu indirim mi şimdi steam ve amazon falan bakınca :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İndirim demeyelimde şu ana kadar pahalıya kakalanan oyunların normal fiyatlara çekilmesi diyelim :D

• Dalga geçer gibi 5 yıllık oyunların 60TL'lik fiyatlarına çarpı koyup 30TL yazmışlar.

• Aral'da çalışan,firmada emeği geçen rica ediyorum az ötede yaşasın.Bu ne la!

• Bir red dead redemption, fiyat normal, ee olsun 3 yıllık oyun . Aslında 40 tl falan olması lazımdı .

• 2 günlük indirim olurmu ya en azından 1 hafta falan yapın bari

• Reklam kokan haberler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska bir markafoni sacmaligi daha... Her turlu seyi pahali gosterip sonra indirim yapma huylari stratejileri zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.