Şimdi Ara

HTC M8 özellikleri detaylanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC M8 özellikleri detaylanıyor

HTC'nin gelecek yıl piyasaya sürmeyi planladığı ve bu yıl yaşadığı sıkıntıları unutmayı ümit ettiği M8 kod adlı amiral gemi akıllı telefon modeli ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor.

İlk olarak AnTuTu benchmark skorlarında ortaya çıkan HTC M8, yine AnTuTu'nun veritabanında bu kez donanım bilgileriyle birlikte ortaya çıktı.

ROM kodlarından elde edilen bilgilere göre cihazın kod adı m8-userdebug|4.4|KRT16O olarak geçiyor. Bu bakımdan Android 4.4 üzerinde çalışan HTC M8 kod adı bir nevi doğrulanmış oluyor. Modelde yer alan yongaseti ise Snapdragon 800 MSM8974AB versiyonu. Bu versiyonda saat hızı 2.3GHz iken Adreno 330 grafik birimi de 550MHz saat hızında çalışıyor. 

Daha önce ortaya çıkan kasa görsellerinden cihazın 5 inçlik bir ekrana sahip olacağı tahmin edilmişti. Bu boyutta HTC'nin sunacağı çözünürlük ise Full HD olacak. One serisi ile teknoloji dünyasına kazandırılan Ultra Pixel kamera sensörü bu cihazda da yerini alıyor ve yine HTC One'daki 4 Ultra Pixel'lik kamera kulanılıyor. Ön taraftaki kamera 2.1MP çözünürlükte. Cihazın belirtilen diğer özellikleri ise 2GB RAM ve 16GB şeklinde sıralanıyor. 

HTC M8 modelinin beklenen lansman ayı ise yine Şubat ayı. Ancak HTC bu yıl ki tedarik zinciri problemlerini yaşamak istemiyor ve çok kısa bir süre içerisinde global olarak cihazın dağıtımını hedefliyor.  

Kaynak:http://www.antutu.net/view.shtml?id=7489

• LG G2 şimdiden bu donanımı kullanıyor htc yine 1-0 geriden başlamak istiyor.

• böyle çıkar da bat, alalhın haticesi

• Eğer kamera gene böyle olacaksa..
  • Bu firmalara anlam veremiyorum. Piyasa araştırması yapıyorlarr, kullanıcıların en çok hangi özellikleri nasıl istediklerini biliyorlar. Sanki inadına koymuyorlar.
    Şu kameradan kurtulsalar, minimum 3000 mAh batarya koysalar vede microsd kart desteği sunsalar. Yemin ederim alırım.

• Kendinden 6 ay önce çıkmış olacak olan LG G2, Note 3 gibi telefonlara bile yetişemiyor, HTC neyin kafasındaysa artık...

• Bu firmada yönetim sıkıntısı var göz göre göre batıcaklar yazık olacak.

• Hayır bu şekilde çıkmaz bu cihaz çıkmamalı çıkacaksada bu cihaz amiral gemin olmamalı, HTC kendi bindiğin dalı kesiyorsun haberin yok!!

• bu insanlar aynı hatayı göz göre göre bi daha mi yapacak yoksa.yok yok yapmazlar bence kamera ile ilgili haber dedikodudan ibaret

• Bir kurtulamadı şu kameradan...
  • Bu adamlar aynı hatayı iki kez yaparmı?Bence yapmaz kamera ile ilgili yazılanlar doğru olmayan dedikodulardandir.umarım öyledir.

• bari hd ekran yap 4.5" de orta ust bı yere koy...
    bataryada 2800 falan yaparlar sonra bız nıye battık..

• 3.kez diyorum bu firma batmayı hakediyor...

• Yeni tel almak için önümüzdeki seneyi beklemeği düşünüodum ve aklımda da 4 tane marka vardı: Samsung Htc Sony Lg. Daha şimdiden Htc nin üstünü çizdim malesef... ve özelliklede tasarım olarak şöyle cebinizden çıkardığınız zaman kendini belli eden bi tel olmasına rağmen (bu kelimeyi pek sevmiorum ama) çöp bi donanımla piyasaya çıkıcak ve şirket eğer doğruysa bu donanımla rakiplerini yakalamak ve kara geçmek istio. Üzgünüm ama kim ne derse desin eğer böyle bi tel çıkarsa Htc biter malesef...

• şu htc hiç mi payasa araştırması yapmıyor veya hiç mi şu 4 ultra pikseli diğer cihazların sensörleriyle karşılaştırmıyor.kimse kusura bakmasın ama ben o kamerayı değil telefona tetris e bile koymam.

• htc batar bu gidisle

• quote:

Orijinalden alıntı: kratos_03

LG G2 şimdiden bu donanımı kullanıyor htc yine 1-0 geriden başlamak istiyor.

Hangi donanımı kullanmasını bekliyordunuz?
    Snapdragon 900 mu kullansın?

Eleştirilerilebilir tek yani kamera olmuş. Ayrıca 1080p ile gelmesi yani 2 K ya geçmemesi cok iyi olmuş.
    Oturmuş bir cihaz olacağına ve bu sene iyi is yapacağına inanıyorum. Ki htc tek model sözünü de tuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım Mesut Çevik'in sözlerinden çoğu kişi etkilenmiş normalde çünkü bu kadar kamerayla ilgili yorum yapan olmazdı.

• Pazarlama stratejisi olarak bile olsa Ram'i 3 gb koymalıydı. Ultra piksele devam. Htc ders almamışa benziyor.

• HTC çok boş işlerdesin. Bırak bu kafayı dostum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.