- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
1 Ocak'ta D-Smart'a Eklenecek ve Çıkarılacak Kanallar
385 Cevap14892 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

711 Mesaj
13 Aralık 2013; 21:42:32 

ben de çok merak ediyorum yeni gelen kanallara ekstra bir ücret istemezlerse yine iyiy ki isteyecekler gibi duruyor ben de maxi paket üyesiyim
sinema tv paketi
*MovieSmart Action SD/HD
*MovieSmart Family SD/HD
*MovieSmart Platin SD/HD
*MovieSmart Platin 2 HD

diye gördüm bir yerde inşallah böyle bir şey olmaz

#3 Felipe MELO

8086 Mesaj
13 Aralık 2013; 23:03:56 

quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Sinema Tv konu tam olarak belli değil
2014 Paketlerin de +10 tl olrak gözüküyor
ayrıca Smart Premium HD/3D nin ayrılacağını ilk defa duydum kaynak nedir acaba hocam
Eurosport kanalları gidiyor galiba

sinema tv paketini içieriği değişecek.dsmart kanalları olacak sanırım içeriğinde.

1435 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PrometheusDesmotes
13 Aralık 2013; 23:18:44 

Yeşilçam'ı niye kaldırıyor bunlar kardeşim ya.

Tekrar yayın olsa da sürekli sonuçta eski türk filmlerini seyrediyorduk.

36 Mesaj
13 Aralık 2013; 23:54:45 

d-smart modül almayı düşünüyorum bende, 12 aylık maxi paket. d-smart'ın internet sitesinde maxi paket altında yer alan tüm kanalları izleyebiliyormuyuz acaba. yoksa ekstra paketlermi almam lazım.

birde, 12 aylık kampanya bittikten sonra aylık ücreti ne kadar olur, kullanan bilen varmı?

12 Mesaj
14 Aralık 2013; 0:04:29 

yuh eurosportsuz platform mu olurmuş üstelik sansürlü ikinci sınıf film kanallarına yer açmak için, eurosportlar giderse ertes gün d smartı iptal ederim...

248 Mesaj
14 Aralık 2013; 1:35:30 

quote:

Orijinalden alıntı: The Compass

d-smart modül almayı düşünüyorum bende, 12 aylık maxi paket. d-smart'ın internet sitesinde maxi paket altında yer alan tüm kanalları izleyebiliyormuyuz acaba. yoksa ekstra paketlermi almam lazım.

birde, 12 aylık kampanya bittikten sonra aylık ücreti ne kadar olur, kullanan bilen varmı?

Bence yeni bir yıl gelsin, bir netleşsin kanallar ondan sonra alın alacaksanız.

quote:

Orijinalden alıntı: sarumanjotun

yuh eurosportsuz platform mu olurmuş üstelik sansürlü ikinci sınıf film kanallarına yer açmak için, eurosportlar giderse ertes gün d smartı iptal ederim...

Sonuna kadar katılıyorum. Bunlar da kaldırım söküp kaldırım yapan belediyeler gibi... Her sene isim değişikliği yapıp yeniymiş gibi aynı şeyi sunuyorlar. Sabırsızlıkla yılbaşını bekliyorum. Aynı gününde ben de iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 14 Aralık 2013; 1:41:07 >

You can do anything, but not everything.

313 Mesaj
14 Aralık 2013; 8:37:09 

Durum vaziyet iyi değil gibi allahtan taahhüt şubatta bitiyor 1aylık denemede kararımı vericem izlenimlerim iyi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

36 Mesaj
14 Aralık 2013; 22:17:27 

quote:

ben de çok merak ediyorum yeni gelen kanallara ekstra bir ücret istemezlerse yine iyiy ki isteyecekler gibi duruyor ben de maxi paket üyesiyim
sinema tv paketi
*MovieSmart Action SD/HD
*MovieSmart Family SD/HD
*MovieSmart Platin SD/HD
*MovieSmart Platin 2 HD

diye gördüm bir yerde inşallah böyle bir şey olmaz

maxi paket üyesiyim.Yeni gelen kanallardan 4 tanesini izleyemezsek ve üstüne eurosprtların gittiğini ayrıca ntvsprsmarta da 10 tl para istendiğini düşünürsek ben böyle yeniliğin diye başlayan bir çok cümle kurabilirim.Adamlar geliyorlar diye reklam yapıyor ancak resmen gidiyorlar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temesa -- 14 Aralık 2013; 22:18:25 >

241 Mesaj
14 Aralık 2013; 22:17:36 

SİNEMA TV GRUBU PLATFORMDAN KALKACAK

http://www.sinematv.com.tr/SinemaTVSizD-Smart.aspx

638 Mesaj
14 Aralık 2013; 22:25:03 

2008 beleş üyeler hangi kanalları seyredecek değişiklik var mı malum bize ömür boyu bedava

Referanslarım:Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü Vasıtası İle Alışveriş Yaptıklarım:*werrol *emir1 vaypcnet nickli arkadaştan ram alındı. nabiaga nickli arkadaş ile 1355 tllik işlem sorunsuz gerçekleşti.

305 Mesaj
14 Aralık 2013; 22:50:21 

Sinema tv lerin kalitesinden memnundum kisisel olarak, eurosportlarda spor dediginizde olmazsa olmaz kanallardan. Sanirim dsmart ve digiturkte birbirinde olmayan kanallari alarak sadece kendi platformlarinda izletmek istiyorlar. Bu durumda olan bize oluyor. İki platforma bolunuyoruz. Espn, Mtv, eurosport, lig maclari, beko basketbol ligi icin digiturke, nba, eurolig, uefa kupasi, sampiyonlar ligi icin dsmarta mecburuz. Baslarim boyle ise

KİA CEED MOTİON 2009 DİZEL OTOMATİK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Aralık 2013; 4:51:08 

quote:

0

Ulusal/Haber Genel kategorisinde ki kanallarda eskiden uydudaki tüm yerli kanalları da izliyorduk. Şimdi ise bunu 50 adetle sınırlandırmışlar. Bunun dışındaki kanallar uçtu galiba.

Bu konuda bir bilginiz var mı acaba?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chinuk -- 15 Aralık 2013; 4:54:16 >

133 Mesaj
15 Aralık 2013; 13:36:44 

0

Dsmart NBC UNİVERSAL ile de anlaşmış..

5708 Mesaj
15 Aralık 2013; 17:28:36 

sony mgm ....iyi iyi ama bakalim kimler izlyecek

36 Mesaj
15 Aralık 2013; 18:13:35 

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

sony mgm ....iyi iyi ama bakalim kimler izlyecek

D smart facebook sayfasından kimlerin izleyeceğini açıkladı:

Geliyorlar!

D-Smart'tan Yepyeni Film Kanalları geliyor!

Dünya devi Sony, MGM, NBC Universal, Walt Disney anlaşmaları ile birbirinden zengin film ve diziler 1 Ocak 2014'ten itibaren D-Smart'ta

20'den fazla film ve dizi kanalıyla 1000'lerce film ve dizi D-Smart 'ta.

Akşamları her 15 dakikada 1 film D-Smart'ta.

Üstelik, D-Smart Sine Dizi, Maxi, Mega ve Sinema ek paketi aboneleri hiçbir ek ücret ödemeksizin bu yepyeni film kanallarını izleme şansını yakalıyor!

D-Smart üyeleri, tüm zamanların en iyi içerikleriyle buluşuyor. Yeni kanallar, yeni filmler, yeni diziler...

D-Smart, 2014'te de daha fazlası!

711 Mesaj
15 Aralık 2013; 18:17:27 

Büyük ihtimalle 3 4 kanal sinema ek paketine geçiyor
İşte bu kötü

#3 Felipe MELO

711 Mesaj
15 Aralık 2013; 18:18:59 

Universal la anlaşilmasi çok iyi olmuş
Hem ileriki aylarda universal Channel e! Syfy kanallarını da görebiliriz

Bu mesajda bahsedilenler: tolga_fb39

#3 Felipe MELO

2776 Mesaj
15 Aralık 2013; 18:42:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Chinuk

Ulusal/Haber Genel kategorisinde ki kanallarda eskiden uydudaki tüm yerli kanalları da izliyorduk. Şimdi ise bunu 50 adetle sınırlandırmışlar. Bunun dışındaki kanallar uçtu galiba.

Bu konuda bir bilginiz var mı acaba?...

0

0

36 Mesaj
15 Aralık 2013; 18:48:02 

Yalnız Dsmartın yaptığı açıklamadan anladığım kadarıyla sinema ek paketi gibi bir şey olmayacak.Yeni gelen tüm kanallar sinedizi ve üst paketlere açık.

Bu mesajda bahsedilenler: DarknessTiger

248 Mesaj
15 Aralık 2013; 19:07:18 

quote:

Orijinalden alıntı: temesa

Üstelik, D-Smart Sine Dizi, Maxi, Mega ve Sinema ek paketi aboneleri hiçbir ek ücret ödemeksizin bu yepyeni film kanallarını izleme şansını yakalıyor!

Tamamen saçmalık!

SineDizi 20TL

Maxi Paket 35 TL

Mega Paket 45 TL

Madem aynı kanalları izleyecekler Maxi ve özellikle Mega Paket kullanıcıları keriz mi? Neden daha fazla ödüyorlar? Resmen kazık bu! Özellikle önceden abone olmuşlara.

Ayrıca Semerkand TV HD ne ya ahahahaha. Ad.Nan Ok.Tar'ın (oha adamın ismi sansürlü, yazınca *** çıkıyor) kanalını da HD yayınlasınlar. Eurosport yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 15 Aralık 2013; 19:08:38 >

36 Mesaj
15 Aralık 2013; 19:58:07 

Kesinlikle saçmalık.Özellikle sinema ek paketi Olanlar en zararlı çıkanlar ki onlar da mega paket oluyr sanırım.Bari ntvspor smart ücretsiz olsa.Eurosprtlar gitti en azından telafi amaçlı yapsalar iyi olur.Gerçi telafi de etmez o ayrı konuda...

711 Mesaj
15 Aralık 2013; 20:03:42 

quote:

Orijinalden alıntı: temesa

Kesinlikle saçmalık.Özellikle sinema ek paketi Olanlar en zararlı çıkanlar ki onlar da mega paket oluyr sanırım.Bari ntvspor smart ücretsiz olsa.Eurosprtlar gitti en azından telafi amaçlı yapsalar iyi olur.Gerçi telafi de etmez o ayrı konuda...

Aynen bari telafi için espm tarzı spor kanalları gelse

#3 Felipe MELO

8086 Mesaj
15 Aralık 2013; 20:04:30 

universal ilede anlaşılmış.
dsmart facebook sayfasına göre sinedizi ve üzeri yeni kanalları izleyebilecek.(bence izletmezler ama hayırlısı)
0

711 Mesaj
15 Aralık 2013; 20:07:48 

quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Tamamen saçmalık!

SineDizi 20TL

Maxi Paket 35 TL

Mega Paket 45 TL

Madem aynı kanalları izleyecekler Maxi ve özellikle Mega Paket kullanıcıları keriz mi? Neden daha fazla ödüyorlar? Resmen kazık bu! Özellikle önceden abone olmuşlara.

Ayrıca Semerkand TV HD ne ya ahahahaha. Ad.Nan Ok.Tar'ın (oha adamın ismi sansürlü, yazınca *** çıkıyor) kanalını da HD yayınlasınlar. Eurosport yerine.

Aynen bi nba ve Şampiyonlar Ligi için 15 lira çok pahalı
Çok saçma satış stratejisi var

#3 Felipe MELO

3523 Mesaj
15 Aralık 2013; 20:09:28 

birde zam yapmışlar giden kanallara rağmen...

F1 olduğu için dönmek istiyordum,hem F1 rezalete dönüştü hemde dsmart iyice dibe göçtü

iRacer

248 Mesaj
15 Aralık 2013; 20:16:10 

Maxi Paket neyse tamam. Pahalı da olsa içerik olarak bir fark var 8ama katılıyorum kesinlikle değmez). Ama yeni politikalarına göre Maxi paket de Mega Paket kullanıcısı da tamamen aynı kanalları izleyebilecekler. Mega Paket'e taahhüt veren aynı kanalları 24 ay 10 TL daha pahalı mı izleyecek?

Hem telafi etmek için NTV'nin kanalını vermeleri de saçmalık. Ben izleyecek olsam zaten ona abone olurdum. İzlemeyeceğim bir kanalı bana hediye etse ne işe yarar ki? Tek izlediğim spor kanlı Eurosport'tu zaten. Atletizm ve tenis müsabakalarını özellikle...

Bu mesajda bahsedilenler: @temesa, DarknessTiger

918 Mesaj
16 Aralık 2013; 0:34:48 

Arkadaşlar bende sinema tv ve moviesmart kanalları dahil bütün kanallar açık.Bu hangi paket oluyor?Paketi babam aldığından ismini bilmiyor bende sormadım bu zamana kadar.Birde biz 2008'den beri Dsmart kullanıyoruz.1-1.5 senedir de Sinema tv ve d-smart net abonesiyiz.Yani daha önceden sinema tv kanalları açılmıyordu.Yeni gelen kanallara ek ücret ödermiyiz.Sony,MGM ve Universal'ı görünce heyecanlandım.Acaba bu kanallarda ek ücret ödemeden aynı tarifeden izlenir mi?Sinema TV'den pek memnun değildim zaten.Sitelerinde açıklama yapmışlar ama pek anlamadım.Teşekkürler.

Edit:Bu arada eklemeyi unuttum yabancı kanalların çoğu açık değil.Spor ve sinema kanallarının tümü açık.Pakete aylık internet hariç 26 TL civarı ücret ödüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 16 Aralık 2013; 0:46:48 >

PSN ID:skywalker5534

2776 Mesaj
16 Aralık 2013; 0:52:57 

Sinedizi kampanyalı paketi ile abone oldum ve aylık 20 TL. Paket sistemi şöyle olacakmış,

Giriş
Sinema (Sinedizi) bütün sinema ve dizi kanalları açık olacak.

Spor (maxi paket) sinedizi kanallarına ek olarak smart spor, fox spor vs. kanalları

mega paket erotik kanallar vs.

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2013; 4:41:58 

Üstad, bilgilendirme için çok çok teşekkür ediyorum. Kanal listesinin ikinci nüshası olduğunu da öğrenmiş olduk sayenizde.

Bu mesajda bahsedilenler: Pritz21

2402 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:04:27 

Tamam, güzel de, filmleri sansürlü yayınladıktan sonra ne anlamı kalıyor o kadar para vermenin. Şimdi Mega alsam 70 TL'mi ödeyeceğim her ay?

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm

2776 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:11:01 

@Chinuk

Rica ederim

Şu digiturk'ü öven arkadaşlar çalışanları galiba. Önceden de yazmıştım 2002'den beri digitürk aboneseyim. Eskiden kaliteliydi ama son senelerde kalite yerlerde. Açın digitürk forumlarına bakın, ligtv dışında herhangi bir yatırım söz konusu değil. Filmler aynı şekilde kalitesizi, salon kanalları var zaten oda izle öde sistemi. Çoğu site daha geniş arşivi kiralama yöntemiyle sunuyor zaten. Dsmart'ın artısı fiyatı şuanda 20 TL'ye sinedizi paketi aldım, digitürkde bu kadar kanalı bu fiyata almanız imkansız. Ya ilk 1 ay ya da 3 ay sonrası belli zaten. İşin özeti iki platformda çok kötü film açısından.

Bu mesajda bahsedilenler: @Chinuk Bu mesaja 1 cevap geldi.

740 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:38:44 

Bugün gazetede tam sayfa ilanları var. Mevcut Sinedizi, Maxi ve Mega paketlerde ücretsiz açık olacakmış.

248 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Şu digiturk'ü öven arkadaşlar çalışanları galiba. Önceden de yazmıştım 2002'den beri digitürk aboneseyim. Eskiden kaliteliydi ama son senelerde kalite yerlerde. Açın digitürk forumlarına bakın, ligtv dışında herhangi bir yatırım söz konusu değil. Filmler aynı şekilde kalitesizi, salon kanalları var zaten oda izle öde sistemi. Çoğu site daha geniş arşivi kiralama yöntemiyle sunuyor zaten. Dsmart'ın artısı fiyatı şuanda 20 TL'ye sinedizi paketi aldım, digitürkde bu kadar kanalı bu fiyata almanız imkansız. Ya ilk 1 ay ya da 3 ay sonrası belli zaten. İşin özeti iki platformda çok kötü film açısından.

Ben Digiturk'e geçeceğim. Ama sinema konusunda D-Smart'ın daha iyi olduğunu mu iddia ediyorsunuz? Tuhaf. İyi filmler nadiren çıkıyor D-Smart'ta. İyi film anlayışı kişiden kişiye değişir ama D-Smart'ta 10 tane 7 puanlık film yayınlanıyorsa bir ayda, gerisi ikinci sınıf adı sanı duyulmadık 4-5 puanlık. Hatta 2-3 puanlık filmler de çok. Ne kadar kanal olduğu mu önemli yoksa o kanalların içeriği mi şimdi?

Ben de kanalları çok diyerek D-Smart'a abone oldum ama izlenmedikten sonra hiçbir işe yaramıyor ki? Zaten çoğu insanın gözü bu şekilde boyanıyor. Kısacası ben televizyonu açtığımda yeni başlayacak ve iyi bir film bulmak isterim arkadaş. yani onca kanalın içinde hiçbiri de bana hitap etmiyorsa ortada sorun vardır. Çeşitlilik azdır. Hem filmleri kanallara kafalarına göre dağıtmışlar. Yani ''Aa bu tam Movie Smart Fest filmi,'' diyemiyorsun. Mesela MGM bunların kanalı olsa orada Korkunç Bir Film 5 filan yayınlar bunlar. Bence sinema konusunda tamamen cahil insanlar bunlar. MovieSmart Classic'in yayın akışı en azından Sinema TV 1001 gibi olmalıdır.

Birkaç saat sonra Movie Smart Classic'te şu film başlayacak, Allah aşkına bu mudur klasik film ya?

http://www.imdb.com/title/tt1031275/?ref_=nm_flmg_dr_3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 16 Aralık 2013; 13:44:01 >

3219 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:56:50 

eurosport yoksa ne anladık bu işten

2776 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:57:33 

quote:

Ben Digiturk'e geçeceğim. Ama sinema konusunda D-Smart'ın daha iyi olduğunu mu iddia ediyorsunuz? Tuhaf. İyi filmler nadiren çıkıyor D-Smart'ta. İyi film anlayışı kişiden kişiye değişir ama D-Smart'ta 10 tane 7 puanlık film yayınlanıyorsa bir ayda, gerisi ikinci sınıf adı sanı duyulmadık 4-5 puanlık. Hatta 2-3 puanlık filmler de çok. Ne kadar kanal olduğu mu önemli yoksa o kanalların içeriği mi şimdi?

Ben de kanalları çok diyerek D-Smart'a abone oldum ama izlenmedikten sonra hiçbir işe yaramıyor ki? Zaten çoğu insanın gözü bu şekilde boyanıyor. Kısacası ben televizyonu açtığımda yeni başlayacak ve iyi bir film bulmak isterim arkadaş. yani onca kanalın içinde hiçbiri de bana hitap etmiyorsa ortada sorun vardır. Çeşitlilik azdır. Hem filmleri kanallara kafalarına göre dağıtmışlar. Yani ''Aa bu tam Movie Smart Fest filmi,'' diyemiyorsun. Mesela MGM bunların kanalı olsa orada Korkunç Bir Film 5 filan yayınlar bunlar. Bence sinema konusunda tamamen cahil insanlar bunlar. MovieSmart Classic'in yayın akışı en azından Sinema TV 1001 gibi olmalıdır.

Birkaç saat sonra Movie Smart Classic'te şu film başlayacak, Allah aşkına bu mudur klasik film ya?

http://www.imdb.com/title/tt1031275/?ref_=nm_flmg_dr_3

Kesinlikle Dsmart daha iyi demiyorum. Ikiside kotu platform diyorum. Digiturk'un eski hali superdi, filmler harikaydi. Paketler belliydi. Aile, sinema, spor ve mega paket seklinde. Simdi muzik kanallarini bile ayri pakette satiyorlar. Ve filmler eskisi gibi kaliteli degil. Digiturkde de ayni filmler donup duruyor. Demek istedigim digiturk'u super bir platplatformmus gibi tanitmak yanlis. Ligtv disinda bir artisi yok bence.

248 Mesaj
16 Aralık 2013; 14:07:29 

Eski halini bilmiyorum tabi ama hep hayal kurardım yıllar önce Digiturk'ümüz olsa diye. Maddi imkanlar yoktu işte. Tabii süper değil hatta eskiye göre daha kalitesiz filmler (illa ki yeni vizyon filmleri izleyeyim diye saplantım yok) de yayınlıyor olabilirler ama bu kalitesizleriyse onlar bile D-Smart'tan çok çok iyi. Şimdi önümde Digiturk dergisi açık (D-Smart'ın yok bile. Kendime program çıkartmayı seviyorum o yüzden dergi bile başlı başına önemli benim için) ve izleyebileceğim en az iki üç film var. D- Smart'ta tam tersi. İyi bir film varsa o gün içinde onda da 5-6 saat beklemek zorunda kalıyorum.

Evet müzik, hatta haber kanallarını bile (ki yabancı kanallar zaten) ayrı ücret isteyerek satmaları tamamen saçmalık. O konuda hem fikirim. İnsan izlemese bile hep daha fazla olsun istiyor kanalı işte. Futbolla alakam da olmadığı için sadece dizi ve sinema kanalları yeter bana. O açıdan çok da pahalı sayılmaz. Fazla eğlence paketi de alınmazsa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 16 Aralık 2013; 14:08:25 >

2776 Mesaj
16 Aralık 2013; 14:13:47 

quote:

Eski halini bilmiyorum tabi ama hep hayal kurardım yıllar önce Digiturk'ümüz olsa diye. Maddi imkanlar yoktu işte. Tabii süper değil hatta eskiye göre daha kalitesiz filmler (illa ki yeni vizyon filmleri izleyeyim diye saplantım yok) de yayınlıyor olabilirler ama bu kalitesizleriyse onlar bile D-Smart'tan çok çok iyi. Şimdi önümde Digiturk dergisi açık (D-Smart'ın yok bile. Kendime program çıkartmayı seviyorum o yüzden dergi bile başlı başına önemli benim için) ve izleyebileceğim en az iki üç film var. D- Smart'ta tam tersi. İyi bir film varsa o gün içinde onda da 5-6 saat beklemek zorunda kalıyorum.

Evet müzik, hatta haber kanallarını bile (ki yabancı kanallar zaten) ayrı ücret isteyerek satmaları tamamen saçmalık. O konuda hem fikirim. İnsan izlemese bile hep daha fazla olsun istiyor kanalı işte. Futbolla alakam da olmadığı için sadece dizi ve sinema kanalları yeter bana. O açıdan çok da pahalı sayılmaz. Fazla eğlence paketi de alınmazsa tabi.

Bende Dsmartta yeniyim, digiturk'u iptal ettiriyorum bu ay itibari ile. Benim sorunum herkes ayni fiyata izlemiyor. Biri 19 tl ye benden cok kanal izliyor :) Film konusunda tercih meselesi begeniyorsaniz diyecek birsey yok, zevk meselesi tamamen film isi, herkesin zevki farkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pritz21 -- 16 Aralık 2013; 14:14:28 >

241 Mesaj
16 Aralık 2013; 16:40:21 

ben d-smart'tan da digitürk'ten de çok memnunum her iki platform'da da özellikle digitürk'te takip ettiğim diziler var

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2013; 18:37:44 

Sinema Tv'ler kapanıyor diye sevinmiyorum. Üzüldüğümü de söyleyemem aslında, çünkü özellikle son altı aydır dizilere fazla sarmışlardı, birde olmadık dandik Çin filmleri koymaya başlamışlardı.

Ancak Dsmart'ın anlaştığını açıkladığı firmalar olan Sony, MGM, NBC Universal, Walt Disney'in yılda kaç tane film yaptığı önemli. İçerik olarak ilk gösterim hakkı elde ettiği sadece 2 şirket ki -Sony ve MGM- yılda ancak 3-4 filmin yapımcılığını üstleniyor. Benim geriye tek umudum kalıyor o da NBC Universal.
Zaten Warner Bros.,Paramount Pictures ve Walt Disney filmlerinin ilk gösterimleri Saran Medya'ya ait. Vizyon filmi gösterimi konusunda sanırım en karlısı Digitürk gibi. Çünkü ilk başlarda uzun yılları içeren bağlantılar yaptıkları için ellerindeki koz daha büyük.

Benim asıl sorunum Sinema tv'nin beraberinde Eurosport'u da götürmesi. Bu en kötüsü oldu! Asıl dert bence burada. Spor kanallarında bu şekilde geniş çaplı bir kanal koyabilirse iyi.

Bu arada BBC HD de en güzel kanallardan. Ancak onu da kaybedeceğiz yakında sanırım bu sorun devam ederse.

Kısacası 20'den fazla kanal olması önemli değil , içerik kalitesinin olması önemli, güçlü ve güzel yayın çizgisini korumak önemli.

435 Mesaj
17 Aralık 2013; 0:06:33 

Arkadaşlar benim kafam karıştı, şimdi bu yeni kanallar gelince UCL maçları şifreli mi olacak? NTVSmartSpor da mı aynı? Mega paket kullanıcısıyım bu arada

XBLive: kRyphtoN | PSN: jaNish | steam: jaNish

iPhone 6 / 64 GB Gold - iPhone 6 / 6+ Kulübü

711 Mesaj
17 Aralık 2013; 0:30:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Arshad

Arkadaşlar benim kafam karıştı, şimdi bu yeni kanallar gelince UCL maçları şifreli mi olacak? NTVSmartSpor da mı aynı? Mega paket kullanıcısıyım bu arada

Hayır aksine maxi paket ve üstü izleyecek diye söyleniyor
Şurda 10 15 gün kaldı bakıp görecez

#3 Felipe MELO

507 Mesaj
17 Aralık 2013; 2:09:33 

Ben de Sinema TV kanallarını izlemek için kasım ayı ortasında Mega pakete yükseltmiştim üyeliğimi. 2014 ile beraber Sinema TV kanallarının yerini alacak kanalları Maxi paket ile de izleyebildiğimi öğrenince Dsmart ile telefon görüşmesinde bulundum. Telefondaki temsilci maduriyetin farkında olduklarını ve de Mega Paket üyelerine ek kanallar tanımlanacağından bahsetti. Ama bunun için 2014 ü beklememizin gerektiğin iletti. Buna istinaden Mega paket üyeliğimi tekrardan Maxi Pakete çevirdim. Aralık için ödeme yaptığımdan dolayı Ocak 2014 ile beraber Maxi Paket e geçiş yapacağım. Duruma göre Mega pakette ayrıcalıklı ilgimi çeken kanallar olursa yine geçiş yaparım.

Bakalım Mega Paket için verecekleri ek kanallar ne olacak.

1032 Mesaj
17 Aralık 2013; 9:32:28 

Bakalım mgm,sony,dısney film konusunda nasılmış göreceğiz,tabi bizim pakede dahil olacaklarmı orası meçhul.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

248 Mesaj
17 Aralık 2013; 10:20:18 

quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

Ben de Sinema TV kanallarını izlemek için kasım ayı ortasında Mega pakete yükseltmiştim üyeliğimi. 2014 ile beraber Sinema TV kanallarının yerini alacak kanalları Maxi paket ile de izleyebildiğimi öğrenince Dsmart ile telefon görüşmesinde bulundum. Telefondaki temsilci maduriyetin farkında olduklarını ve de Mega Paket üyelerine ek kanallar tanımlanacağından bahsetti. Ama bunun için 2014 ü beklememizin gerektiğin iletti. Buna istinaden Mega paket üyeliğimi tekrardan Maxi Pakete çevirdim. Aralık için ödeme yaptığımdan dolayı Ocak 2014 ile beraber Maxi Paket e geçiş yapacağım. Duruma göre Mega pakette ayrıcalıklı ilgimi çeken kanallar olursa yine geçiş yaparım.

Bakalım Mega Paket için verecekleri ek kanallar ne olacak.

Peki taahhütünüz var mıydı? Yani normalde taahhütlü olunca alt pakete geçilemiyor ya o yüzden soruyorum.

507 Mesaj
17 Aralık 2013; 12:10:51 

Maxi Paket için taahütüm vardı. Kasımda Mega ya geçtim. Ama mega için taahütte bulunmadım. Dolayısıyla maxiye geri dönebiliyorum. Ama Maxi altına inemiyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: kultablasi

Uzaklaştırılmış
34 gün cezanın,
31 gün 4 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
17 Aralık 2013; 14:18:53 

2008 mega paket kullanıcıları olan biz,ocak 2014'den sonra gelecek kanalları izleyebiliyoruz yani?
sıkıntı yok o zaman.

1435 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PrometheusDesmotes
17 Aralık 2013; 21:52:02