Şimdi Ara

Tonino Lamborghini'den 4000$'lık Antares akıllı telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tonino Lamborghini'den 4000 />lık Antares akıllı telefonu

Lüks sınıfına yönelik ürünleri ile tanıdığımız İtalyan Tonino Lamborghini, Android işletim sistemine sahip Antares adında yeni bir lüks akıllı telefonun tanıtımını yaptı.

Lamborghini Antares, 4 inçlik ekranında 960x540 piksel çözünürlük sunuyor ve gücünü 1.5GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemciden alıyor. Ekran Gorilla Glass panel ile korunuyor.

Modelde 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, microSD girişi, 13MP çözünürlükte arka kamera, Full HD video kaydı, 5MP çözünürlükte ön kamera, Android 4.2 işletim sistemi şeklinde diğer özellikler yer alıyor. Modelin hoparlörleri bir Yamaha amplifikatörü ile güçlendirilmiş. Lamborghini modelin Android 4.3 güncellemesini alacağını belirtiyor.

Modelin dış tasarımı bir Lamborghini aracını hatırlatırken, paslanmaz çelik kasa yapısı ise deri ile harmanlanmış. Model ilk olarak Aralık ayında Rus ve Çinli lüks tüketim meraklıları için 4000$ civarında bir etiketle piyasaya çıkacak. Gelecek yıl bahar aylarında ise İtalya, İngiltere ve ABD'de piyasada olacak.  

Kaynak:http://crave.cnet.co.uk/mobiles/tonino-lamborghini-antares-is-like-a-moto-g-only-for-2500-50012861/

• çok tatlı, çok şeker. Maaşallah.

• Pil ?

• Kitkat gelirmi acaba :)

• Tutmaz, Ferrari daha züperini çıkaracakmış :)

• abi çok iyi ya :)

Bunun donanımı ve bataryası iyi olsa fiyatıda 2.500 olsa iyi satar

• Fena degilmis aslinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir telefona 4000$ vereceksin ama yinede kasacak, hiçte akıl karı değil..

• Hayır o kadar parası olan iphone alır geçer ne uğraşsın android miş güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi ???

• Dışı lamborghini içi jelibon. Ne anladım o işten :))

• Siz hep araba yapın azizim, sadece araba yapın..
  • ismi lambo diye 4000 dolar concort aynısını yapsaydı yüzüne bakmazdı kimse.
  • Herşey güzelde o çözünürlük nedir arkadaş

• evet bu sayede zenginlerin elinde altın rengi iphone 5s görmekten kurtuluruz :))

• benim gibi Aventador hastaları (he birde ek olarak bende olmayan oldukça iyi bir maddi durumu olan) için çok iyi.Burada donanımın en en en iyi seviyede olması gerekmiyor bu cihaz zaten koleksiyonluk.Mükemmel olmuş.Ah ah para olsa da alsak da saklasak..
  • ''960x540 piksel çözünürlük sunuyor''
  • lamborghini alacak param olsa bile bu telefona para vermem

• Ultra lüks telefonlarda 2 sene öncesinin donanımını kullanmak adettendir. 4000$ istiyorsunuz bari son teknolojiyi koyun... Vertu da aynı. Android bu, donanım abartı olmalı o fiyata.
    Tasarımı ise çinli telefonlar gibi. Amaç hava atmaksa 5s vb. herkesçe bilinen bir telefon alınır, birinin elinde görsem bu cihaza 4000$ demem yani.
  • Lambo'ya yakışmayan bir telefon olmuş.

• lamborghini alamadık bari telefonunu alalım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.