Şimdi Ara

!!! Kaliteli Bir Dosya Yöneticisi Programı - Total Commander !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
11.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Total Commander 6.55 (Türkçe)

Bu program ile dosyalarınız üzerinde her türlü işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dosyalarınıza tam anlamıyla hakim olmak ve işlemlere yüksek hız kazandırmak için kullanabilirsiniz.Bu program tüm dosya işlemlerini pratik ve anlaşılır arayüzünde toplamış klasik bir dosya yöneticisidir.Eski adı Windows Commander'dı.Şimdi yeni adı ve özellikleri ile karşımızda.Bütün Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabiliyor ve NTFS de dahil olmak üzere bütün dosya sistemlerinde her türlü işlemi yapabilmenize olanak tanıyor.Diğer bir özelliği ise FTP üzerinden sitelere bağlanıp buralarda da dosya işlemlerini gerçekleştirebilmesidir.

Ayrıca program ile ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE gibi dosyalarıda açabilirsiniz.

1.6 MB boyutundaki bu kaliteli dosya yönetme programını alttaki 1. linkten , Türkçeleştirme yamasını ise 2. linkten indirebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN (Program)

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN (Türkçe Yama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 1 Ağustos 2006; 16:15:48 >

• Sağol rito güzel paylaşım
  • Arkadaşlar programın Türkçeleştirme dosyasıda varmış.Şimdi gördüm.Onuda ekledim.Yukarıdan indirebilirsiniz.

• Paylaşım için önce teşekkürler Rietveld

Ben bu ücretli programa alternatif olarak bir süredir kullandığım ve gayet memnun kaldığım Free Commander programını öneririm indirmek için TIKLA

Programın bir diğer özelliği kendi içinde Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Programı yüklerken Türkçe'yi seçerseniz program da Türkçe olacaktır.

Ayrıca program bilindik çoğu download sitelerinden bir sürü ödülü de kapmış bulunmaktadır.

Dikkatimi çeken, galiba bu tarz programları pek kullanan arkadaşımız yok, başlık pek ilgi toplamamş.

• quote:

Orjinalden alıntı: soundchaser

Paylaşım için önce teşekkürler Rietveld

Ben bu ücretli programa alternatif olarak bir süredir kullandığım ve gayet memnun kaldığım Free Commander programını öneririm indirmek için TIKLA

Programın bir diğer özelliği kendi içinde Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Programı yüklerken Türkçe'yi seçerseniz program da Türkçe olacaktır.

Ayrıca program bilindik çoğu download sitelerinden bir sürü ödülü de kapmış bulunmaktadır.

Dikkatimi çeken, galiba bu tarz programları pek kullanan arkadaşımız yok, başlık pek ilgi toplamamş.

Evet pek kullanan yok.Ama biz verelimde kullanan olursa indirir.Sende sağol bu arada.

_____________________________________________________________________________________
    Birazda Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 21 Yeni Başlık Daha Eklendi.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

• Süper, Teşekkürler hocam.
  • bu total commander ı ben telefonda kullanıyordum
  • bu program tam olarak ne işe yarıyor?
    paylaşım için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

bu program tam olarak ne işe yarıyor?
    paylaşım için teşekkürler

windows gezgininin azmanı gibi birşey
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • Paylaştığın için saol rietveld,

Anlamadığım bi nokta var dostum, tam olarak bu programı ne tür bi işlemde kullanabiliriz, Pek anlamadım,
  • çok iyi bir program tebrik ederim.
  • teşekkürler
  • valla ben bu programı bi anlamadım..bi kere dosya uzantısı değiştirmek için kullandım daha da bakıyom bi şi anlamıyom..hani bilmeyen insan değilim ama bunu çözemedim..daha çok programcılar ya da kod yazanlar mı kullanıyo nedir tam olarak?bilen varsa bir iki bi şey söyleyebilir mi?
  • Bilgisayarda virus olduğu zaman işe yarıyor. Bazı virüsler kendini otomatik gizleyebiliyor, bu programı çalıştırdığımızda virüslü dosyaların isimleri anlamsız görünüyor o zaman bu virüsleri silip atıyorum. (Dikkat system dosyalarını silmeyin)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.