Şimdi Ara

core 2 duo testleri.......tek vga 2k5 tr rekoru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
0
Favori
19.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işlemci ve bord elimde.şu anda arkadaşın evindeyim.bir saat sonra testleri vereceğim ayrıntılı olarak
    soğutma big water.ilk olarak default süper pi vereyim.29 saniyede yaptı.bu eski intellerde 4.3 4.4 civarı alınabilecek bi sonuç

2.8 21 saniyevoltajlar default.çift prıme alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plakton -- 15 Ağustos 2006; 14:23:21 >

• sabırsızlıkla bekliyorumm
    hayırlı olsun
  • Hadi bakalım kolay gelsin.En az 3000 görmesi lazım.SPi de 20 sn alamazsa atın direk çöpe.
  • SS leri imageshack le upload edin.Site error veriyor.
  • Evet arkadaşlar demekki intelin core2duo su için devrim niteliğinde lafları boşa değilmiş işte karşınızda 1.8GHz hızında 4.3Ghz lik işlemciler kadar bir performans veriyor siz bide bunları 3.2 falan yaptığınızı bi düşünün valla hayırlı uğurlu olsun diyeyim daha ne diyim yani he birde bak 3000 i göremezsen seni taşlarlar valla ona göre, birde resim açılmıyor imageshack kullanın resmide buraya koymayın gözükmüyor oradaki direk resim linkini koyun da rahat rahat tam sayfa görelim resimleri

Edit: yı unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 2 Ağustos 2006; 4:36:50 >
  • Resmi sadece ben mi göremiyorum
    Edit:Düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oem -- 1 Ağustos 2006; 15:41:47 >
  • imageshacke koyun ya plz
  • resimler bende gözüküyodu.neyse düzelttim ama biraz büyük oldu.dallanan mesajlar ile tam ekran görebilirsiniz.bu arada işlemci 9 serisinden daha az ısınıyor.
  • Harika valla core 2 duo zamanı geldi artık hemde default voltajda bu değerler off
  • stock fanlamı yapıldı bu testler , gerçi stock fan olmasa bile sıcaklık değerleri gerçekten çok düşük
  • bus 1600e dayanmış bakalım board kaça kadar basıcak..
    hayırlı olsun,güle güle kullan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hey

bus 1600e dayanmış bakalım board kaça kadar basıcak..
    hayırlı olsun,güle güle kullan..

Evet ya bus 1600de süper olmuştur.

Hayırlı olsun,hayırlı overclocklar
  • testleri modsuz bigwater la yapıyorum eski versiyon.voltajsız 2.8 de tıkandım.şimdi volt verdim vede 2.95.ancak benim remler takoz.vede en düşük bölende 620 mhz şuanda.daha yukarı remler yüzünden gidemeyebilirim.2.95 çift prime loadda 1.38 volt.verilen 1.42

• 200 usd lik işlemciyle süperpi 21 sn
  • gercekten supermiş işlemciler yakında forum karışmaya başlar conreo savaşları başlıcak gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

Hadi bakalım kolay gelsin.En az 3000 görmesi lazım.SPi de 20 sn alamazsa atın direk çöpe.

höyyyyt 4ghz mi? 6300 o hacı 1800mhz lik cpu... 6700 falan değil.. adamın cpu yu yaktıracanız daha hevesini almadan.. fazla abanma kardeş ufaktan ufaktan aban voltaja korkma atın ölümü arpadan olsun..

• vay be..21 sn ne demek..vallaha helal olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

Hadi bakalım kolay gelsin.En az 3000 görmesi lazım.SPi de 20 sn alamazsa atın direk çöpe.

höyyyyt 4ghz mi? 6300 o hacı 1800mhz lik cpu... 6700 falan değil.. adamın cpu yu yaktıracanız daha hevesini almadan.. fazla abanma kardeş ufaktan ufaktan aban voltaja korkma atın ölümü arpadan olsun..

3 ghz görür görür bişe olmaz sen tasa etme.

• çarpan neden gözükmüyor asus aibooster da
  • edit : neyse yanlışlık oldu senin ismin kalmış benim pc de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plakton -- 1 Ağustos 2006; 16:18:41 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.