Şimdi Ara

BBM bazı Android cihazlarında ön yüklü olarak gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BBM bazı Android cihazlarında ön yüklü olarak gelecek

Kısa süre önce Android ve iOS için BBM uygulamasını yayınlayan ve kullanıcı sayısında hızlı bir artış yaşayan BlackBerry, mesajlaşma uygulaması için önemli bir adım daha atıyor.

BlackBerry'nin Android üreticileri ile yaptığı ortaklık sonucunda BBM uygulaması pek çok Andorid cihazında önyüklü olarak gelecek. BlackBerry bu hamleyle özellikle Afrika, Latin Amerika gibi gelişmekte olan ülkeleri hedefliyor.

BBM uygulamasının ön yüklü olarak geleceği markalar ise Be, Brightstar, Celkon, EVERCOSS, IMO, Micromax, Mito, Snexian, Spice, TECNO, TiPhone ve Zen olarak sıralanıyor. BlackBerry böylece daha çok kullanıcı sayısına ulaşmayı hedefliyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/BlackBerry-BBM-will-be-pre-installed-on-certain-Android-phones_id49747

• Bizde telefonu alır almaz sileceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu markalardan bir tek Micromax'ı biliyorum.

• Önemli android kullanicilari deyince bende samsung, LG , Sony, Htc , Lenovo falan zannettim. Meğerse çoğunun ismini bile ilk defa duydum..

• İnat etmeseydin şuan z10 tasarımıyla bile Android dünyasında bir yerlere gelebilirdin. Yine aynı arayuzu kullanirdin ama arkanda google olurdu.

• Bide bu çıktı şimdi illede root yapıcaaksun android cihazına markette olan uygulama neden önyüklü gelir anlamam arkadaş zaten kullanmak iateyen indirir kullanır. Bellekte boşuna yer kaplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TempleJoker -- 27 Kasım 2013; 3:20:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.