Şimdi Ara

Nexus 7 ve Transformer Pad TF701T gelecek yılın ilk aylarında Google Play for Education ile satışa çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nexus 7 ve Transformer Pad TF701T gelecek yılın ilk aylarında Google Play for Education ile satışa çıkacak

Google’ın eğitime yönelik uygulama geliştirmek amacıyla ay başlarında faaliyete soktuğu Google Play for Education (Google Play Eğitim Servisi), ilk tablet örneklerini ülkemize getirmeye hazırlanıyor.

Asus, Nexus 7 2013 ve Transformer Pad TF701T modellerinin Google Play Eğitim Servisi yüklü versiyonlarını 2014 yılının ilk aylarında ülkemiz pazarına sunacağını duyurdu. 

Google Play Eğitim Servisi öğretmen ve öğrencilerin eğitim içerikli uygulamalara ve videolara ulaşmasını kolaylaştırıyor. Servisteki içerikler eğitimcilerin denetiminden geçiyor. 

Android 4.3 ile birlikte ebeveynlerin veya eğitmenlerin çocuklara yetişkin içeriklerine erişim sınırlaması getirebileceği özellikler de geliyor. Böylece eğitim tabletleri üzerinde tam bir kontrol sağlanabiliyor.

Nexus 7 2013 modelinde 7 inçlik Full HD IPS ekran, Gorilla Glass panel, Snapdragon S4 Pro yongaseti, 2GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi, Android 4.3 işletim sistemi, 5MP çözünürlükte arka kamera, 3950mAh batarya şeklinde özellikler mevcut.

Transformer Pad TF701T modelinde ise 10.1 inçlik 2560x1600 piksel çözünürlükte IPS ekran, Tegra 4 yongaseti, 2GB RAM, 32GB/64GB depolama kapasitesi, 5MP çözünürlükte arka kamera, Android 4.3 güncellemesi şeklinde özellikler yer alıyor. Asus bu modelin eğitim versiyonunun satışa sunulacağını duyurdu. 

Nexus 7 ve Transformer Pad TF701T gelecek yılın ilk aylarında Google Play for Education ile satışa çıkacak

• Harika bir haber Tabletlerin özellikleri oldukça iyi. Epey rağbet görecektir.
  • TF701T şuanda piyasa da rakipsiz bence IGZO panel bide bu model şuanda dockla beraber zaten satışta hemde fiyatı 1100 TL :)

• ASUS TF701T nerede 1100 TL? Valla ben göremedim, hemen alırım.

• Tf701t sadece vatanda var 1400 lira, yeni nexus 7 ise hiçbir yerde satılmıyor. Asus resmi olarak uygun fiyata getirirse süper olur

• Tabletin kenarlarının hacmi, ekrandan daha çok yer kaplıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Tabletin kenarlarının hacmi, ekrandan daha çok yer kaplıyor.

+1
  • Education versiyon olması/olmaması bir root a bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Tabletin kenarlarının hacmi, ekrandan daha çok yer kaplıyor.

+1

+2 beni tasarımda görsellik olarak en rahatsız eden şey.
  • Ürünler şimdi alınsa sonra yazılım güncellemesiyle education paketine sahip olabilir mi?
  • iPad ile rekabetini fiyatları belirleyecektir. iPad mini retina'nın 1000 lira başlangıç fiyatıyla sunulduğu yerde 700-800'e nexus 7 satmaya çalışırlarsa mantıklı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scipiotheafricanus

ASUS TF701T nerede 1100 TL? Valla ben göremedim, hemen alırım.

Yarın vatandan 1100 Tl ye yanında Sleeve kılıfı 138 tl oda fiyata dahil 1100 TL:) yarın alabilrsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Tf701t sadece vatanda var 1400 lira, yeni nexus 7 ise hiçbir yerde satılmıyor. Asus resmi olarak uygun fiyata getirirse süper olur

Yeni nexus 7 daha gelmicek Ocak sonu belki ama yarın kampanya var 1100 tl olcak vatanda kılıf hediyeli TF701T

• Killerboy33 kullanıcısına yanıt
    Hocam vatan bir haftasonu 1169tl'ye satmıştı tf701t'yi... Yarın 1100 tl'ye satacağı bilgisini nereden aldınız hocam. Bir de nerede satacak o fiyata mağazada mı yoksa internette mi? Fiyatı gerçekfen çok iyi. Yurtdışında bile daha pahalı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus felan ama yurt dışı fiyatına göre cazip fiyata satılması şüphelendirdi beni, nexus 7 2012 bile nexus 7 2013 fiyatına satan bir Asus TR var karşımızda, tf701t demo ürün olarakta yer almıyor media markt ta felan incelemek lazım aslında
  • Yorumlar iyiydi yabancı sitelerde.
    Ama dediğiniz gibi ben de biraz incelemek ve kurcalamak isrerim.

Bence gayet güzel bir ürün...

• Kağıt üzerinde mükemmel Asus hayranıyım bu arada fakat, Asus TR Nexus lar olsun Fonapad ler olsun hep eski üretimi durmuş modelleri, yeni model fiyatından sattığından tf701t de böyle bir durum olmaması beni şaşırttı ve şüphelendirdi, herhalde kağıt üstündeki verilen gerçektede öyledir
  • Hocam eski modellerin hala satılıyor olması firmayi kötü yapmaz herhalde...
    Demek ki iyi bir politika uygulayamamışlar.
    Aslında bunu da reklamını iyi yapamıyorlar.
    Yoksa gerçekten donanım olarak süper bir tablet.
    Onların bir de fonepad note 6 diye bir tabletleri var, aslında telefon, çok güzel.
    Samsung notelara benzemiş kalemi falan var ama farklı bir ürün olmuş... Almak isterdim mantıklı fiyatı olursa. İntel atom işlrmci kullanıyor...

• Bende almayı düşünürüm uygun fiyatta gelse fonepad 6 özünde F/P ürünü hardware ı yüksek değil snapdragon 600 e dahi denk değil CPU su fakat ortada yok eskisi bazı alış veriş sitelerinin listelerinde yer alıyor ama stokta yok.

Asus kötü demedimde Asus TR dedim Asus TR ne kadar Asus' a bağlı olsada a dan z ye Türk çalışanları olduğu için bu ülkenin ''Burası Türkiye'' deyimine uygun çalışıyorlar, sorun orada.
  • Performans olarak fena değil yine de intel atom z2580.
    En azından yeni antutu'da 20.000 üzeri puan alıyor.
    Aslında benim aklıma yatan birkaç çin yapımı telefon-phablet de var.
    Hangisi en doğru olur karar vermekte zorlanıyor insan.
    Birde ikincisi getirtmesi sorun ancak yurtdışından bir tanıdık getirirse...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.