Şimdi Ara

HTC One'a altın renk seçeneği eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One'a altın renk seçeneği eklendi

Tayvan merkezli akıllı telefon üreticisi HTC, One modeli için altın rengi seçeneğini kısa bir süre önce gün yüzüne çıkardı. Böylece gümüş, siyah, mavi ve kırmızının ardından akıllı telefonun renk seçeneği sayısı toplamda beşe yükselmiş oldu.

Altın renginin farklı bir hava kazandırdığı One, tahmin edeceğiniz üzere teknik özellik veya kutu içeriği bakımından diğer modellerden herhangi bir farklılık göstermiyor. Akıllı telefonun başlıca teknik özelliklerini tekrardan gündeme getirmek gerekirse; 1.7 GHz'de çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 platformu, Adreno 320 grafik işlem birimi, 2 GB RAM, Android 4.3 ''Jelly Bean'' işletim sistemi, 4.7-inç'lik Full HD ekran, 4 megapiksel kamera ve 2.300 mAh kapasiteli batarya dikkat çekiyor.

Altın renkli One'ın aralık ayının ortalarına doğru Avrupa pazarına giriş yapması bekleniyor. Finlandiya'daki online satış mağazalarında akıllı telefon için şimdiden ön sipariş alımları başlamış. Fiyat vergiler hariç 504 Euro olarak görünüyor.

• Zenci işi olmuş tamda
  • Üstteki arkadaşa katılmamak elde değil harbiden zenci işi.

"hey nigga elindeki S600lu teneke mi" gibisinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altın rengini iphoneda da pek sevmiyorum ama bu harbi harbi çok kötü durmuş

• Apple yaptı ya illada özenti google topluluğuda yapacak ;);)

Gelsin -ler :D

Not: Android kullanıcısıyım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

Altın rengini iphoneda da pek sevmiyorum ama bu harbi harbi çok kötü durmuş

Bence gayet seksi duruyor. Ben S800le gelseydi ve biraz daha ucuz olsaydı herkese tavsiye edeceğim bir cihaz One. Kardeşimde var çok memnun. Bence tasarım açısından güzel

• yani ille gelinde beni batırın diyor.Batmak hakkıdır bundan sonra, hiç aklını kullanamazmı bi şirket abi bu ne ya.

• HTC one alan varmı hala, htc^yi kötülemek için söylemiyorum, rakiplerinin gerisinde kaldı malesef.

• eleştirenleri anlamıyorum. Sadece bir seçenek sunmuş adamlar. bence iyide yapmışlar., siyah ve gri hala piyasada var, beğenmeyen onlara yönelebilir..

• Iphone altin renginden cok daha iyi cunku ön yüzü de altin renk, çiğ beyaz değil.

Şu tasarım ve şu renk 5" olarak ve Snapdragon800, 3000mAh pil ile gelsin yarın alırım.

• Htc`de hırsız bir firma.Nokia`nın hcc mikrofonunu çalar,tasarımlarının çalıntı olduğu iddia edilir.Şimdide iphone`dan altın rengine özenmiş.

Bana göre böyle firmalar hiçbir zaman büyük olamaz.

• s800 olsun en azından bunu yapabilirler.
  • Ben begendim ama donanim ve fiyat

• Elinde altın rengi telefon tutanları vuran seri katil olmak istiyorum :)

• Apple i eskisi kadar yenilik getiremiyor diye elestirsemde hala digerlerini pesinden suruklemeyi basariyor..

• Beğenelim ya da beğenmeyelim Apple pazarı şekillendiriyor, yönlendiriyor. Şimdide Htc altın renkli tel yaptı.

• Çok yakışmış valla ben bayıldım. Beyaz ve siyahtan kat kat daha güzel görünüyor bence.

• samsungla sony de altın renkli çıkarsada arkadaşlarla beraber altın günü yapsak. not : gümüş renkliler katılamaz

• yakışmış ben beğendim
  • Apple altın rengi bize ait diye dava açarsa şaşırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 27 Kasım 2013; 1:21:16 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.