Şimdi Ara

İstanbul için kar tahminleri (Gönüllü Meteorologlar) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
27
Favori
37.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bıktım şu okul tatilinden açık öğretime geçin be arkadaşım.
  • umraniyede 1 saattir deli kar yagiyor, eriyen karlar camur haline geliyoduki bi saatte tekrardan yollar bembeyaz oldu, su an inanilmaz keyifli izlemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orcun bey aksam saatlerinden sonra yani gece dek yagislari daha gelmeyecekmi

• okul tatili yok.
    ama bizde belli olmaz işler hava düzelince tatilde derler.
    malummm
  • Arkadaşlar, Orçun Bey merhaba,
    Artık ben de sizler gibi bu forum üzerinden devam edeceğim. Ne yazık ki demokratik forum konusunda ne kadar aciz kaldıklarını gördükçe çok üzüldüm.

Nerde kalmıştık, soğuma iyi durumda olmasına rağmen yağış azalıyor, şu anda sadece DEK'lerle idare ediyoruz, ve bence Cuma gününe kalmadan ısınma artacak Istanbul'da. AO'nun aşırı pozitife seyri nedeniyle önümüzdeki günlerde Azor doğuya genişlemeye devam edecek gibi duruyor. Aralık ayı için beklentim ölçüsünde mevsim normalleri altında kalacağız ve bu durum %90 olarak Ocak-Şubat -Mart içinde geçerli olacak gibi duruyor.

Tuna Müller.
  • Dün geceden beridir Beylikdüzünde kar Tipi şeklinde yağıyordu bu sabah 9 10 a kadar yoğun şekilde kar yağdı.. Bu saatlerden sonra kar yağışı seyreklesti ancak dehşet bir soğuk ve fırtınaya yerini bıraktı kankayla az önce biraz dışarı çıktık anam döndüm bee eve geri döndük sonra.. Aksama doğru Aralıklı kar yağışı devam edecektir diye düşünüyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi güneş açıyor bir kapıyor sonra tekrar güneş açıyor bir garip hava şuan yağıyor erenköyde eğer gecede aralıksız yağarsa kesin tatil okullar .

• Bu akşam Kırım üzerinden gelmesi beklenen yağışlı hava yada yüksek seviye trofu diyelim İstanbul il genelinde dün geceden daha etkili ve yoğun kar yağışlarına sebep olabilir. Bu gecede uyku yok yağışların yarın öğlen saatlerine kadar il genelinde etkili olması beklenmektedir.

• Acayip bir hava söz konusu.Şuan ki hava yağacak gibi duruyor.Bekleyip göreceğiz.
    Burdan sayın valiye sesleniyorum, bugün kesin tatil olması gerekirken tatil edilmemesi biraz saçma geldi.Umarım bu akşam yağarsa kar ki bekliyoruz.Lütfen tatil edilsin insanlar perişan oluyor yollarda.

Saygılarımla.
  • İstanbul valisi yaklasik 25 dakika önce galatasaray-juventus maci icin tebrik tweet'i atmis,dun geceden beri valiye twitter uzerinden tatil olmasi icin israr ettik fakat bizi umursamamis.. Son tweeti uzerine twitter vali mutluya büyük bir tepki gosterdi..

İstanbul / Besiktas ara ara sokaklarda buz var karlar sabah yoğundu şuanda eriyor sanki,ara ara kar yağışı devam ediyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Orçun Bostancı

Bu akşam Kırım üzerinden gelmesi beklenen yağışlı hava yada yüksek seviye trofu diyelim İstanbul il genelinde dün geceden daha etkili ve yoğun kar yağışlarına sebep olabilir. Bu gecede uyku yok yağışların yarın öğlen saatlerine kadar il genelinde etkili olması beklenmektedir.

zonguldak için de mi geçerli bu istnabulla zonguldak yakın. Genelde istanbulla zonguldağın iklimi aynı oluyor. Yarın sabaha kadar tatil edecek kadar yağarmı acaba.
  • ataşehirde bi 10dk fena bastırdı yine doldu etraf ilk dolu tarzıydı ondan sonra lapa lapaya döndü çok güzeldi
  • Uydu gooruntulerinde buyuk bit kutle istanbula yaklasmakta yagis birakisa efsane olurrr

• quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

Uydu gooruntulerinde buyuk bit kutle istanbula yaklasmakta yagis birakisa efsane olurrr

Hocam görüntülere nerden baktınız merak ettimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orçun Bostancı

Bu akşam Kırım üzerinden gelmesi beklenen yağışlı hava yada yüksek seviye trofu diyelim İstanbul il genelinde dün geceden daha etkili ve yoğun kar yağışlarına sebep olabilir. Bu gecede uyku yok yağışların yarın öğlen saatlerine kadar il genelinde etkili olması beklenmektedir.

Yarın okulların tatil olma ihtimali yok mu ?
  • Okulları hala tatil etmediler. Gerçekten şaka gibi
  • Yarın ve Cuma günü durum ne olur yağış devam eder mi ?
  • GELIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedate -- 11 Aralık 2013; 18:41:24 >
  • Merhaba, yarın sabaha zonguldak için ne olur yani bu gece yağış artarmı yoksa gene aralıklı olarakmı devam eder. Burada sürekli her 1 saatte bir 30 dk yağıyordu 1 saat diniyordu. Buyüzden fazla tutmadı bu gece de mi yöle olur?

@Orçun Bostancı

@sedate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxyDogy -- 11 Aralık 2013; 18:50:03 >
  • sedate kullanıcısına yanıt
    Hocam bu gece İstanbul'da yer yerinden oynar kütle cidden söylenilen gibi sağlam bir kütle.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.