Şimdi Ara

SATILIK GALAKSİ S4 REPLİKA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde s4 5 inç orjinaliyle birebir aynı özelliklere sahip telefonlar var. Goz sensörü hareket sensörü hepsi calisiyor. Fiyatida diger arkadaslar gibi 500-600 degil. Sadece 449 tl. Ilgilenen olursa yardimci olurum. Resim ve video en kisa surede yüklenecek tir. Simdikik facebook sayfasi actim. Onunda linkini verecegim. Facede samsumg galaksi s4 yazinca 3 sayfa cikiyor. Benim sayfa en alttaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• https://m.facebook.com/profile.php?id=1395272114049505&__user=100004431333976 facebook sayfası

• Arkadaşlar telefonlar sifir. Kullanılmamıştır.

• tahtakalede en babası 350tl
    sizinkinin ne artısı var onlardan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

tahtakalede en babası 350tl

Babasi dedigin telefonun ozellikleri neymiş yazda bizde bilelim. Android olmayan telefonu bile s4 dlye millete satmaya calisiyorlar. Birde 4.7 inc ler var sarji 4 saat gitmiyor. Sen ondan bahsediyor olmiyasin. Yada bilmeden konustugun kanisina varacam. Eger dedigini ispatlamazsan

• Kusura bakmayinda verginiz fiyata s3 ikinci elleri forumda mevcut bize goog pyden atutu testi yaparken video cekermisn bakim snnki nasilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: berkoreyiz

Kusura bakmayinda verginiz fiyata s3 ikinci elleri forumda mevcut bize goog pyden atutu testi yaparken video cekermisn bakim snnki nasilmis

Hocam kusura bakmayın da. Ben s3 satmiyorum. Elmayla armutu kıyaslamak gibi bir şey olmuş sizinki. Kiyaslama yapacaksanız benim sattigim urunle ayni ürünün fiyatini6 kiyaslayin lutfen. S3 almak isteyen s3 alir. S4 orjinal almak isteyen orjinal alir. Replika almak isteyen de r3plika alir. Bütün herkesi engelleyecek haliniz yok heralde. Ben antutu testini yapacam ama sizde dedigim gibi forumda ayni oz3lliklere sahip telefonun fiyat kiyaslamasini yapın.

• Kusura bin bnce 440 tl ye replikami var da elmayla armudu kiyasliyosunuz diyosunuz da sizinki daha elma deil

Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: demiryurek31

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

tahtakalede en babası 350tl

Babasi dedigin telefonun ozellikleri neymiş yazda bizde bilelim. Android olmayan telefonu bile s4 dlye millete satmaya calisiyorlar. Birde 4.7 inc ler var sarji 4 saat gitmiyor. Sen ondan bahsediyor olmiyasin. Yada bilmeden konustugun kanisina varacam. Eger dedigini ispatlamazsan

En babasi argoda bu sınıfta en ozelliklisi olarak yazilmistir. Tipki her replika ya A kalite denmesi gibi.
    Java ile Andorid arasindaki farki biliyoruz cok sukur.
    Bence siz bir antutu testi yayinlayinda ne varmis bu 400 kusur tl nin icinde bir gorelim...

• quote:

Kusura bin bnce 440 tl ye replikami var da elmayla armudu kiyasliyosunuz diyosunuz da sizinki daha elma deil

Saygilar

Tamam benimki armut. Siz lütfen gidin elma alın. Zorla satmıyorum nede olsa. Almazsin olur biter. Birde her satış yapacak kişilere abanmak birtek bu donanimhaberde var. 199 tl deseydim. Bu seferde fiyati düşük. İşe yaramaz diğer yaygara kopartirdiniz eminim.

• demiryurek31 D kullanıcısına yanıt
    bu fiyata armut almazlar bilginize
  • quote:

bu fiyata armut almazlar bilginize

Zaten armut satmıyorum. Replika cihaz ilanı farkındayım. Yinede yorumlarınız icin tesekkurler. 500 ve 600 tl ye ilan veren başka arkadaşlarında konularına bu hassasiyeti göstermenizi isterim.
    Bu arada alinti yapacagimacepten yazdığım için yanlışlıkla özel mesaj atmisim. Neden özelden yazdım diye kaf etme. Ayni mesajı burayada kopyaladım

• ilan baltalamak gibi olmasın ama o telefonların sıfırları 200Liraya kargo dahil getirtilebiliyor. 450TL çok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurowision

ilan baltalamak gibi olmasın ama o telefonların sıfırları 200Liraya kargo dahil getirtilebiliyor. 450TL çok bence.

Nerden getiriyosun. Likn verde görelim. Yada getir fotosunu videosunu koyda bakalim.

• quote:

quote:

ilan baltalamak gibi olmasın ama o telefonların sıfırları 200Liraya kargo dahil getirtilebiliyor. 450TL çok bence.

Nerden getiriyosun. Likn verde görelim. Yada getir fotosunu videosunu koyda bakalim.

http://www.pandawill.com/schi959-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-4gb-50-inch-white-p78809.html

Bana teslim edileli 10 gün oldu Ayrıca ram'e dikkat et seninki gibi 512mb değil 1GB

• quote:

quote:

quote:

http://www.pandawill.com/schi959-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-4gb-50-inch-white-p78809.html

Bana teslim edileli 10 gün oldu Ayrıca ram'e dikkat et seninki gibi 512mb değil 1GB

hocam yurt dışından aldığın fiyatı gelip burda piyasa fiyatıymış gibi anlatıyorsun. tamam o zaman bana 250 tl den 10 tane getir alayım. 50 tl kar edecen tanesinde toplam 500tl kar

• yeni resimler ekliyorum.
    antutu testi
     SATILIK GALAKSİ S4 REPLİKA SATILIK GALAKSİ S4 REPLİKA SATILIK GALAKSİ S4 REPLİKA

• Buradaki insanlara bunların fiyatlarının neden pahalı olduğunu anlatamazsın.Çünkü buradakiler herşeyi çoook bilirler.Size gösterdikleri pandawill linkinden bile adi telefonu gösteriyorlar.Pandawildeki o linkten biz ürün aldık. Adi beş para etmez fake değerlerde bir ürün geldi.Zaten ekran çözünürlüğünden anlarsınız 480 x854 ...
    Senin 540 x 960 çözünürlükte 240 DPI nokta aralığında tel sattığını bilmez burdakiler... Senin sattığın telin çok ince ama önemli bir ayrıntısı olan özelliklerinden biri olan hafıza kartını taktığınız zaman hafıza kartını otomatik olarak anabellek görmesini ve büyük boyutlu oyunlar yüklerken sorun çıkarmadığını da bilmezler...Daha da sayarım özelliklerini, bilmezler ve hayata sadece iş baltalamaya şüphe yaymaya gelmişlerdir.Bilgisizlikleri ile ölür giderler bu teknoloji yoksunu insanlar...
    Sadece çoook bilmiş bu vatandaşlar yedikleri kazıklarla otururlar ve adi telefon almanın acısını sizlerden çıkarırlar....

Arkadaşın sattığı telefon benim tahmin ettiğim telefondur ve videosunu aramanıza gerek yok.Buyrun video linki , 550 TL den satıyorlar...
    http://www.youtube.com/watch?v=hmN-ENsO5Gw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iletisimnet -- 14 Aralık 2013; 1:29:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iletisimnet

Buradaki insanlara bunların fiyatlarının neden pahalı olduğunu anlatamazsın.Çünkü buradakiler herşeyi çoook bilirler.Size gösterdikleri pandawill linkinden bile adi telefonu gösteriyorlar.Pandawildeki o linkten biz ürün aldık. Adi beş para etmez fake değerlerde bir ürün geldi.Zaten ekran çözünürlüğünden anlarsınız 480 x854 ...
    Senin 540 x 960 çözünürlükte 240 DPI nokta aralığında tel sattığını bilmez burdakiler... Senin sattığın telin çok ince ama önemli bir ayrıntısı olan özelliklerinden biri olan hafıza kartını taktığınız zaman hafıza kartını otomatik olarak anabellek görmesini ve büyük boyutlu oyunlar yüklerken sorun çıkarmadığını da bilmezler...Daha da sayarım özelliklerini, bilmezler ve hayata sadece iş baltalamaya şüphe yaymaya gelmişlerdir.Bilgisizlikleri ile ölür giderler bu teknoloji yoksunu insanlar...
    Sadece çoook bilmiş bu vatandaşlar yedikleri kazıklarla otururlar ve adi telefon almanın acısını sizlerden çıkarırlar....

Arkadaşın sattığı telefon benim tahmin ettiğim telefondur ve videosunu aramanıza gerek yok.Buyrun video linki , 550 TL den satıyorlar...
    http://www.youtube.com/watch?v=hmN-ENsO5Gw

Mesajinizi yeni okudum. En azindan anliyan birileri var demekki. Olsun onlar varsın bilmesin. Bizi ve telefonları bilen biliyor. Biz ustumuze dusen görevi yapıp burda ilanimizi açtık. Gerisi onlara kalmış. Bu arada teşekkür ederim. Ama bu seferde bunlar birbirini tanıyor. Falan derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demiryurek31 -- 16 Aralık 2013; 21:12:16 >

• Ne derlerse desinler.Bu onların çok bilmiş tavırlı oldukları gerçeğini değiştirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iletisimnet -- 17 Aralık 2013; 3:57:02 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.