Şimdi Ara

inFamous: Second Son'dan Neonlu Görselleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Playstation 4'ün en çok beklenen 1. parti oyunlarından biri olan (belki en çok beklenileni) inFamous: Second Son'ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Oyunun bu görüntülerinde genellikle Neon gücümüzü naısl kullanacağımızı görüyoruz.

21 Mart'ta Playstation 4 için piyasaya çıkacak oyun grafiksel konuda da Playstation 4'ün gücünü başarılı bir şekilde kullanan ilk oyunlardan biri olacak gibi. Aşağıda yeni ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

• Gerçekten grafikler çok iyi. Yani AA ayarları açık, güçlü bir pc den alınma gibi duruyor görüntüler. PS4 baya güçlü ilerleyen zamanlarda nasıl grafikler göreceğiz muamma. Bu oyun baya ses getirecek...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Resimlerle fikir yürütmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Oyun çıksın görürüz grafikleri. Şimdilik videolardan izlenilen oyunun grafiklerinin tatmin edici bir seviyede olduğu.

• abi sana ne oldu ya gözünden ışık çıkıyo
  • Böyle bir oyunu türkçe dublajlıoynamak emeği geçenlerden allah razı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Resimlerle fikir yürütmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Oyun çıksın görürüz grafikleri. Şimdilik videolardan izlenilen oyunun grafiklerinin tatmin edici bir seviyede olduğu.

Dostum grafikler bence tatmin edici seviyenin çok çok ötesinde, oyunlardaki görselliğin yeni üst sınırı çizmiş. daha iyi görünen bişey yok piyasada, belki KZ:SF ile kıyaslarsın. Ryse fln zaten hikaye..

içerik fukarası deep down da çok sağlam görsellik vaad ediyor ama ne işim olur single olmayan oyunla
  • Ben yeni nesilden daha çok şey bekleyenlerdenim tamam grafikler güzel ama ps4ün sınırı bu değil bu olmamalı çoğu insan biraz abartıyor oda körü körüne ps4 fanlığından

• videoyu izledim gerçekten mükemmel. hafiften prototype'ı andırmıyor değil. oyun çok zevkli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canoo

Ben yeni nesilden daha çok şey bekleyenlerdenim tamam grafikler güzel ama ps4ün sınırı bu değil bu olmamalı çoğu insan biraz abartıyor oda körü körüne ps4 fanlığından

sınırının bu olduğunu söyleyen kim ki

Sucker Punch her yeni oyununda çıtayı yükseltmek, ve beğeni toplamaya devam etmek için tabi ki sadece piyasadaki rakiplerine üstünlük kuracak kadar görsellikte oyun sunacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

videoyu izledim gerçekten mükemmel. hafiften prototype'ı andırmıyor değil. oyun çok zevkli olacak.

Arkadaşım şu konuya açıklık getirelim prototype bu oyundan sonra çıkmıştır(hatırladığım kadarıyla aralarında 3 ay vardı).Ayrıca bu oyun yanında prototype 2 nesil eski kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canoo

Ben yeni nesilden daha çok şey bekleyenlerdenim tamam grafikler güzel ama ps4ün sınırı bu değil bu olmamalı çoğu insan biraz abartıyor oda körü körüne ps4 fanlığından

Zaten bildiğim kadarıyla geliştiricilere bile konsolun tüm gücü kullandırılmıyor bir kaç sene içerisinde konsolun tam gücünü kullanan oyunlar duyurulduğunda PS4'ün gerçek yüzünü göreceğiz

• grafikler inanılmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.