Şimdi Ara

Kingston'dan 2800 MHz'de çalışan HyperX Predator serisi 8 GB DDR3 bellek kiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kingston'dan 2800 MHz'de çalışan HyperX Predator serisi 8 GB DDR3 bellek kiti

Veri depolama alanının önemli isimlerinden Kingston, performans tutkunlarını hedef alan 8 GB'lık DDR3 bellek kitini duyurdu. HyperX Predator serisi altında geliştirilen ve iki adet 4 GB'lık DDR3 bellek modülünden oluşan kit, 2.800 MHz gibi yüksek bir frekansta görev yapıyor. Yeni bellek kitinin, çalışma frekansı bakımından HyperX Predator serisinin en hızlısı konumunda olduğunu belirtelim.

HyperX Predator'ın mavi ve siyah rengin egemen olduğu ısı dağıtıcısının yüksekliği yaklaşık 53.9 mm. Intel tarafında P55, H67, P67, Z68, H61, Z77 çipsetli anakartlarla; AMD tarafında ise A75, A87, A88, A89, A78, E35 çipsetli anakartlarla uyumlu çalıştığı vurgulanan bellek kiti CL12 gecikme değerine ve 1.65V'luk çalışma gerilimine sahip.

Son olarak Intel'in XMP (Extreme Memory Profile) standardına destek veren bellek kitlerinin fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmamış.

• DDR4 yoldayken üzerinde düşünülmesi gerekilen bir ürün.

• DDR4 yaklaştıkça son vurgunu yapayım diyor.

• 2800mhz ile 1866mhz farkını bariz hissedebilecek 6. Hissi güçlü kişilikler aranıyor.. Bunun yerine ddr4 için çalışmalar olsaymış daha makbulmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi CL12 değerindesin bare voltajın da 1,5 olsaydı da gerçekten tatmin etseydi, hmm yine iyi bir ürün çıkmış diyebilseydim. 1,65v üstüne bir de 2800'de cl12'lik standart bir gecikme. Biraz gereksiz geldi bana ya da xmp ile olan değerler çok daha farklı ama ne kadar farklı, nedir?

• DDR4 e yoğunlaşsalarmış keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha CL12 mi...Hem de DDR4 arefesinde....

• DDR3'de fiyatlar almış gitmiş, bunlar halâ yok 2.800 Mhz, yok 3.000 Mhz çıkarma derdindeler.
  • aynı şeyin mavi rengini yapana kadar, DDR5 i yapın lan !

• Bekledikleri ilgiyi göreceklerini zannetmiyorum.

• Yeni nesil işlemci, yeni nesil anakartlar çıkmakta ve intel grubunda en son z77 ile uyumlu çalışıyormuş biraz geç kalınmış bi duyuru degilmi kingston

• iyi güzel de fiyatlar altın ile yarışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

iyi güzel de fiyatlar altın ile yarışıyor

altın habire düşüyor ya keşke..

• ne gerek var ddr4 belleklere al işte 2800 mhz lik rem.

• Piyasa Mini-itx anakartlara yüklendi ve şu an en çok tutan itx anakartta bile 2 ram yuvası var, şöyle uygun fiyata tek modül 16 GB DDR3 bulduğumda 2 tane alacağım ama bir türlü yakalayamadım. SSD'ler yüzünden bellek eksikliği eskisi gibi kullanıcının gözüne batmıyor ama gerçekte SSD'nin ömründen yemiş oluyoruz.

• abdulmusavvir kullanıcısına yanıt
    o kadar fazla ram ile ne yapacaksınız. bu arada SSD nin ömründen neden yesin ki anlamadım yani. sanal belleği falan mı kastediyorsunuz.
  • CL12 pofff

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25
    o kadar fazla ram ile ne yapacaksınız. bu arada SSD nin ömründen neden yesin ki anlamadım yani. sanal belleği falan mı kastediyorsunuz.

Evet, malesef işim gereği After Effect lazım oluyor, her film çıktısı alırken bilgisayarın canına okuyor, bellek fiyatlarında fırsat bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

2800mhz ile 1866mhz farkını bariz hissedebilecek 6. Hissi güçlü kişilikler aranıyor.. Bunun yerine ddr4 için çalışmalar olsaymış daha makbulmüş.

APU'lardan anlayan ELEMAN ARANIYOR!

J.Maharaja sen gelme!

• CL12'mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.