Şimdi Ara

İki yeni Nokia telefonu internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İki yeni Nokia telefonu internete sızdı

En son geçtiğimiz Ekim ayı sonlarında Lumia serisi akıllı telefon ve tabletleri ile yeni Asha telefonlarını tanıtan Nokia’nın yeni yıl planları henüz keisnleşmedi. Ancak ortaya çıkan sızıntılar sayesinde bizi nelerin beklediği konusunda tahminler yapılabiliyor. 

Bunlar arasında Nokia’nın 5 inçlik Full HD ekrana sahip bir Lumia modeli ile Lumia 525 adında alt seviye bir modeli şimdilik bilinenler. Evleaks ise bugün iki yeni modelin daha görsellerini internette paylaştı.

Modellerin Asha ailesine mensup olacağı sanılıyor. Modellerden ilki geniş bir ekran yapısına sahip ve ekranda Bing arama motoru görülüyor. En alt kısımda ise kare tasarıma sahip bir tuş yer alıyor. Modelin bugüne kadar ki Asha modellerinden daha geniş bir ekrana sahip olduğu dikkat çekiyor. 

Diğer model ise Normandy kod adına sahip. Lumia 520 modelinden biraz daha küçük bir yapıya sahip olan modelin Lumia ailesi ile Asha ailesi arasında bir köprü model olabileceği tahmin ediliyor. Ancak Windows Phone işletim sistemi üzerinde mi çalışacağı yoksa Asha ailesine mi ait olacağı şimdilik belirsiz. Modeller ile ilgili resmi bir bilgi bulunmazken, en geç yeni yıl başlarında tanıtılması bekleniyor.

İki yeni Nokia telefonu internete sızdı

Kaynak:https://twitter.com/evleaks/status/405060430222987264/photo/1

• Üstteki asha bildiğin samsung olmuş

Normandy de büyük ihtimalle wp olmaz
  • ucuz olursa alınır anneye babaya
  • Gayet güzel telefonları var ama işletim sistemini kullanışlı bulmadığım için almıyorum ben.Keşke arayüz özelleştirilebilse.
  • Ashalarda da ekran büyüyerek alınabilecek seviyeye geldi. Umarım kameraya otofokus koymayı ihmal etmezler.
  • Üstteki Hormonlu s2'ye benziyor:) Nokianın böyle bir telefon çıkaracağını zannetmiyorum:)

• En üstteki lg Optimus Vu ya benziyor ayrıca yanılmıyorsam general mobile nin de bu tip bir modeli vardı.. böyle telefonlar rağbet görmüyor. En azından LG Optimus Vu ve general mobile için Konuşursak..

• Helal olsun Nokia sana valla Samsung'u aratmamaya başladın model çıkartma konusunda.
  • su tasarımdan gına geldi. ucuzluk akiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam, bu tasarım güzel ancak Nokia'nın artık başka tasarımlar üretmesi lazım. Daha premium hissi veren, iPhone vari bir anlayış.

• "Evet arkadaslar bu ay nasil bir telefon yapalim"

-Toplanti notlarindan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 26 Kasım 2013; 16:26:15 >
  • Gerçek olma(yabilir)

• Yok X telefona benziyor yok Y telefona benziyor.Üçgen mi yapsın telefonu neyin peşindesiniz ?

Şu "Premium hissi" nede ayrı hastayım.3GS zamanı kimse şikayet etmiyoken şimdi herkes iPhone 5 vari premium his arıyor.

• Tasarım olmamş neden Lumia 929 gibi model çıkarmaz anlamak güç

• Ben tasarımını çok beğeniyorum

• Üstteki bence olmuş evet samsunga benziyor ama güzel.

• Kamera flashının maliyeti çok demek

• Tasarım olmamş
  • Bence çok güzeller. Gömlek cebine bile sığabilir. Bu telefonlar Note 3 ün ortadan ikiye bölünmüş hali gibi bir şey tek elde kullanımı çok rahat olur.

• Priyanka Chopra aratmışlar görsellerde. Hindistan pazarına giriş yapacağı belli. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.