Şimdi Ara

Line uygulaması 300 milyon kullanıcı sayısını geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Line uygulaması 300 milyon kullanıcı sayısını geçti

Son dönemde agresif bir reklam politikası izleyen ve kullanıcı sayısını hızla artıran popüler mesajlaşma uygulaması Line, önemli bir adımı daha geride bıraktı. 

Firma yaptığı duyuruda 300 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktığını açıkladı. Kullanıcılarının yüzde 80'ini Asya bölgesinden alan Line, yeni reklam filmleri ile Avrupa ve ABD'de kullanıcı avına çıkmış durumda.

Line ayrıca 28 milyar dolar giriş değeri ile borsaya açılmayı planladığı için 300 milyon rakamı firma açısından da önem taşıyor. Ancak aktif kullanım oranları bakımından uygulama halen WhatsApp ve Facebook Messenger gibi türevlerinin gerisinde kalıyor.  

• Her uygulamanın açılışında her reklamda kendilerini görmekten tiksindim. 4 yıldır WhatsApp kullanıyorum. Nokia 5800 ilk aldığım zamanlarda yüklemiştim ve kimseciklerde yoktu o zaman. O günden bu güne ne 1 kuruş para istedi benden ne de yüz tane reklam çıkarttı karşıma. Işte bu yüzden WhatsApp rakipsiz. Sade, hoş, Opsiyonel. Birde arama özelliği gelse ne tango kalır ne viber nede LINE.

• Whatsapp varken line da neymiş
  • Whatsapp ta konuşma yok
  • Bi ara yükledim baktım kimse yok sildim. Şu an whatsapp rakipsiz görünüyor..

• O kadar çok reklam yapıyorlar ki herkes bi indireyim diyor ama hiçkimse whatsapp varken kullanmıyor.

• WhatsApp i alıştığı için kullanıyor millet bence line daha iyi WhatsApp ta sesli arama ve video arama vardıda bizmi bilmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Her uygulamanın açılışında her reklamda kendilerini görmekten tiksindim. 4 yıldır WhatsApp kullanıyorum. Nokia 5800 ilk aldığım zamanlarda yüklemiştim ve kimseciklerde yoktu o zaman. O günden bu güne ne 1 kuruş para istedi benden ne de yüz tane reklam çıkarttı karşıma. Işte bu yüzden WhatsApp rakipsiz. Sade, hoş, Opsiyonel. Birde arama özelliği gelse ne tango kalır ne viber nede LINE.

Artik isticek vede pin olayida gelse vede smileyler degisse tadindan yenmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar reklam yapınca millet indiriyor, sonra bakıyor beğenmeyince kaldırıyor.

O sayedede çok kullanıcı var gözüküyor. 50 milyon kullanıcısı bile belki yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.