Şimdi Ara

Parallels'den Siber Cuma'ya özel paket: 79 $'a Parallels 9, Kaspersky IS ve dahası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Parallels'den Siber Cuma'ya özel paket: 79  />a Parallels 9, Kaspersky IS ve dahası

Parallels 9 almayı mı planlıyorsunuz ? O zaman size güzel bir haberimiz var; Siber Cuma için hazırlanan özel Mac paketi sayesinde Parallels 9'un normal satış fiyatına hem Parallels 9'a hem de yanında 7 farklı programa sahip olabilirsiniz.

Parallels tarafından hazırlanan özel paketin içeriği şöyle:

• Parallels Desktop 9 (Normal satış fiyatı 79,99 $)

• Snagit (Normal satış fiyatı 49,95 $)

• CleanMyMac 2 (Normal satış fiyatı 39,95 $)

• Kaspersky Internet Security for Mac (Normal Satış Fiyatı 39,95 $)

• 1 yıllık Hightail (Normal satış fiyatı 150,99 $/yıl )

• 6 aylık Parallels Access for iPad (Normal satış fiyatı 39,95 $)

• Boom for Mac (Normal satış fiyatı 6,99 $)

• mSecure (Normal satış fiyatı 19,99 $)

Toplam değeri 463,84 $ olan pakete, 3 Aralık 2013'e kadar %82 indirim ile Parallels Desktop 9'un normal satış fiyatına, yani 79,99 dolara (haberin yazıldığı an itibariyle 171,64 TL) satın alabilirsiniz.

Paket hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz:

Parallels Desktop 9 Mac Bundle

• Kara Cuma olmasın o? Black Friday.

Bir de Cyber Monday var, 3 gün sonra. Karıştırmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xagdas

Kara Cuma olmasın o? Black Friday.Bir de Cyber Monday var, 3 gün sonra. Karıştırmışsınız.

Şükran Günü'nden sonraki ilk Cuma'nın teknoloji dünyasındaki, daha doğrusu internetteki karşılığına Cyber Friday ya da Cyber Black Friday deniyor. Yeni bir kavram sayılır.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cyber_Black_Friday

• quote:

Orijinalden alıntı: Shady

quote:

Orijinalden alıntı: Xagdas

Kara Cuma olmasın o? Black Friday.Bir de Cyber Monday var, 3 gün sonra. Karıştırmışsınız.

Şükran Günü'nden sonraki ilk Cuma'nın teknoloji dünyasındaki, daha doğrusu internetteki karşılığına Cyber Friday ya da Cyber Black Friday deniyor. Yeni bir kavram sayılır.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cyber_Black_Friday

İlk defa friday için cyber olarak duydum ama tamam öyle olsun. Gerçi adı hiiiç mühim değil, ister siber olsun ister viber olsun :) Yeterki biz daha efektif şekilde faydalanabilsek keşke.
    Mesela ABD'de kampanya yapan firmalar dünya çapında yapsalar. Böyle şartları zorluyoruz. Steam'in Origin'in bile ABD web sayfalarına girmeye çalışıyoruz ki kampanyaları görelim diye.

Ellere thanks giving, bize nothing.

Adamlara zaten ucuz elektronik, oradan bir kazığa uğruyoruz. Böyle %70'lik kampanyaları gördükçe kazık üstü kazık gibi oluyor TR.

(Ben siz DH ailesinin alışverişlerinizi (?) nereden yaptığınızı merak ediyorum. Yoksa promosyon olarak reklam karşılığı ürünler sürekli geliyor, sizde geldikçe kullanıyor musunuz? Soru çok özel hayat ama yıllardır merak etmişimdir)

Allah devletimize zeval vermesin, ÖTV KDV feda olsun(!). Üretmedikleri maldan, malın kendisi kadar daha para kazanmak ne mükemmel bi buluş. (1 tane oyum var, ÖTV'yi kaldırmayı vaat edene vericem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 25 Kasım 2013; 16:12:59 >

• Teslimat adresi istiyor. Ben app storedan direk indirilebilecek bir kod falan bekliyordum.Kargo ile mi gelecek yani?
  • Cevap verebilcek biri var mı ?
  • Sanırım sadece Parallels önemli değil mi ? Diğerleri nasıl bir fikir verebilecek var mı ? Mutlaka olmalı mı?
  • Açıkçası Parallels için indirim bekliyordum ama böyle bir pakette alıp kullanacağım tek uygulama gene Parallels. O yüzden benim için oldukça gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Bir de geçen sene On The Hubs diye bir yerden akademik mail adresi ile %50 indirimli aldım. Herşey güzel sanıyordum fakat geçenlerde lazım oldu üyelik istedi. Faturayı bulayım diye bir baktım, bana yolladıkları faturada 1 aylık üyelik diyor. Sitesine baktım altta ufacık amerikan akademik adresleri için geçerli yazıyor. Satın alım aşamasında hiç bi şekilde uyarı vs. vermeden 40 doları kitlemişler 1 aylık aktivasyon için. O günden beri korkuyorum bu kampanya işlerinden. Sanırım 80 doları verip almak zorunda kalıcam.
  • Ben aldım bu paketi Parallels dışında düşünürsek yanında verilen uygulamalardan Snagit, Boom ve CleanMyMac 2 kullanışlı olanları diye düşünmekteyim.
    Bilmeyen arkadaşlar için açıklayayım. Satın alma işleminden sonra sizi yönlendirdiği sayfada indirme linkleri ve lisans anahtar kodları veriliyor paket içindeki her uygulamanın. Gayet basit bir işlemmiş beklediğimin aksine. Teslimat adresi falan isteyince bir an korkmuştum noluyoruz diye meğersem formalite icabıymış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.