Şimdi Ara

Türünün tek örneği Red Mac Pro 977.000 $'a satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türünün tek örneği Red Mac Pro 977.000  />a satıldı

Türünün tek örneği, RED için özel olarak tasarlanan kırmızı renkli Mac Pro; Sotheby's Yardım Vakfı tarafından düzenlenen açık arttırma ile sahibini buldu.

En fazla 60 bin dolara satılması beklenen Red Mac Pro, bu değerin çok daha üstünde, 977,000 dolara satıldı. Jony Ive ile yakın arkadaşı endüstriyel tasarımcı Marc Newson tarafından özel olarak tasarlanan Red Mac Pro'nun satışından sağlanan tüm gelir, Afrika'da AIDS'e karşı savaş veren RED Derneği'ne bağışlandı. Açık arttırmada sahibini bulan özel bilgisayarın teknik özellikleri ise açıklanmadı.

Aynı etkinlik kapsamında satışa çıkartılan ve yine Jony Ive tarafından türünün tek örneği olarak tasarlanan, tamamen altından yapılmış EarPod ise 461,000 dolardan sahibini buldu.

Türünün tek örneği Red Mac Pro 977.000  />a satıldı

• Vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Vay be

Senden beklerdim ben böyle bir atak

Adamın derdi bilgisayar olsaydı bunu almazdı zaten. Birileri "işsiz" tarzı cümleler kurmadan önce, hayata kuş pisliği kadar olumlu katkısı var mı onu düşünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Vay be

Senden beklerdim ben böyle bir atak

Adamın derdi bilgisayar olsaydı bunu almazdı zaten. Birileri "işsiz" tarzı cümleler kurmadan önce, hayata kuş pisliği kadar olumlu katkısı var mı onu düşünsün.

RED olayı çok iyi aslında tamamının bağışlanması falan, ama meblağ çok çılgın olunca kendimi alamadım

• Param olsaydı yarısını yardım için harcardım.

• insunwetrust kullanıcısına yanıt
    maalesef forumda öyle kişiler var. biri gelir çöp der şimdi. bunu alacak kişi kullanmayacak bile büyük ihtimal. o tarz düşüncesi olan kişiler videodaki son adamın son cümlelerini açıp tekrar dinlesin
  • "Afrika'da AIDS'e karşı savaş veren RED Derneği'ne bağışlandı."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmErenay -- 25 Kasım 2013; 10:31:00 >
  • 1 milyona satılsa şaşırırdım.

• Para olunca herkes yardım yapmayı ister. Ama malesef herkes o kadar zengin değil yine elimizden geldiğince, kendi bütçemizce yardım etmeliyiz düşkünlere. Allah kimseyi öyle bir durumla sınamasın bilemeyiz belki yaşamadığımız için. Ama hiç kolay değil bunu görebiliriz...

• Bağış için yapılmış,amacına fazlasıyla ulaşmış.
  • Apple' ın böyle bir etkinlik düzenlemesi takdire değer. Hele alan kişiye diyecek söz yok, dünyada böyle insanların olduğunu bilmek güzel... Bizde de bağış yapıyorsun makbuzda "KDV dahildir" yazıyor, bizzat yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 25 Kasım 2013; 11:31:16 >
  • Altin Earpods'u Araplar mi almis?

• Adamı yargılamadan önce az fikir yürütün yardım etmek için o para veriliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Altin Earpodsu Araplar mi almis?

sanmiyorum. isin icinde yardim olunca. daha burunlarinin dibinde aclikdan olen somaliye etopyaya sahip cikmiyorlar.

• Çok güzel cihaz cidden Ama servet cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Adamı yargılamadan önce az fikir yürütün yardım etmek için o para veriliyor

Hocam yardım etmesi için illa boyle bir açık arttıtmaya gerek var mı

• boyasan daha ucuza kapatirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cidelee

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Adamı yargılamadan önce az fikir yürütün yardım etmek için o para veriliyor

Hocam yardım etmesi için illa boyle bir açık arttıtmaya gerek var mı

Yok ama çok güzel bir şeye vesile olduğu kesin.

• Sevindirici bir haber.
  • Bu teknodünyanın sömürülmüş hayatlara yaptığı, ama genel olarak olması gerekenden çok daha azının yapıldığı yardımın haberi. Bu bir Apple, Mac haberi değil, olmamalı. Zira videodaki Alüminyum masanın $1,685,000'a,
    Leica M fotoğraf makinesinin $1,805,000'a satılmasına değinilmemiş. İşte DH'ın bu olaya bakış açısı. İsterseniz "ilgili haberler" başlığına göz atın.

Türünün tek örneği Red Mac Pro 977.000 $'a satıldıTürünün tek örneği Red Mac Pro 977.000 $'a satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 25 Kasım 2013; 11:57:50 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.