Şimdi Ara

REEDER A10 TABLET BİLGİSAYAR SİZCE NASIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
18.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cep telefonu alırkende buradan faydalandım 6 yaşındaki çocuğum için tablet bilgisayar almak istiyorum normalde samsung galaxy tab3 7'' olanından alacaktım fiyatı 399 tl fakat internette son araştırmamı yaparken bir ürün gördüm ve kararsız kaldım konuya hakim kişilerin yorumlarını bekliyorum aşağıdaki ürün için ne düşünüyorsunuz

Ürün Markası : Reeder
    Ekran ebatı : 10.1 inç
    Dokunmatik teknolojisi : Multi Point Type Capacitor Touch Screen
    Ekran teknolojisi : FHD 1024*600
    Ağ bağlantı özellikleri : Wireless LAN IEEE 802.11 b/n/g 2.4GHz
    Bluetooth : RL-SM02B-8723AS
    Ön kamera : 0.3MP
    Arka kamera : 2MP
    RAM ebatı : 2 GB DDR3
    Memory : 16 GB Flash
    İşletim sistemi : Android 4.2
    İşlemci Hızı : Quad Core Cortex A7, 1.5 GHz
    Processor : Allwinner A31
    İşlemci Mimarisi : Cortex A7
    Bağlantı birimleri : Micro USB girişi, Kulaklık çıkışı, Mikrofon girişi, microSD kart girişi (64 GB'a kadar), Mini HDMI girişi
    Pil süresi : 10 saate kadar
    Sözlük desteği : Dokunarak çeviri, Tüm diller
    Ebatları : 264 x 166 x 10.1 mm
    Ağırlık : <520g
    Desteklenen formatlar : TS M2TS MKV MOV MP4 AVI FLV 3GP WMV ASF VOB MPEG PMP MP3 WMA WAV AAC OGG MID JPG BMP PNG GIF TIF TXT PDF EPUB WORD EXCEL
    Desteklenen oyunlar : G-Sensor Games/Touch Games/2D games/3D games
    Flash desteği : Adobe Flash 11, Adobe Flash 12
    Dil desteği : 22 Dil Desteği
    Not alma : Kalem ile el yazısı, Dokunmatik klavye ile

ürün 299 tl tab3 399 tl sizce ne yapayım

http://www.gold.com.tr/reeder-a10-2gb-quadcore-16gb-10-1inc-tablet-pc_u

• yardimci olacak kimse yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende almak istiyorum, yorum yapacak yokmu? yada alan?
  • yaklaşık 5 gündür kullanıyorum. Ekran kalitesi hariç güzel bir cihaz. Real Racing 3, most wanted gibi oyunları akıcı oynatıyor. Şarj süresi tam ölçmedim ama 4 saat civarında.
  • Harici 3G modemle kullanılabiliyor mu? Mesela Vın ile internete girilebilir mi?
  • K@sToR kullanıcısına yanıt
    Ekran ips değil galiba, onu mu kastettiniz? Ben de yeğenime en fazla 300 tl vermek hedefiyle bir tablet alacağım.

Ekran ips ise bunu golddan, değilse bimeksten piranha ultra III siyah almayı planlıyorum. Ayrıca artes Q812 var alternatif olarak.
    Ama diğer yeğende piranha ultra III Zeus white var. Sekiz inç olunca kıskançlık kavga çıkar gibi duruyor :))
  • nexus 7 ye bakın hocam bir de
  • kendim için olsa 7 inç bakardım haklısınız, hatta nexus 7 veya çok benzeri olan asus memopad 7 hd alırdım ama 10 inç almam lazım.
    Çocuklar arası rekabeti en aza indirmek için. En azından seçenekleri düşürdüler bana :))
  • Bu ürünü herhangi bir elektronik markette göremediğim için ve burada açmış olduğum başlığa verilen cevaplar geç kalındığı için gold tan almış bulundum .cihaz ıps ekran değil görüntü kalitesi vasatın üzerinde ama iyi değil.hızı ve wifi bağlantısı gerçekten çok iyi.görseli fazla olan internet sayfası veya uygulama sayfası açılırken sayfa açılmadan hemen önce tık diye ses geliyor ve sesten sonra sayfa açılıyordu bu beni rahatsız etti.firma teknik servisi aradım fabrika ayarlarına dönmem ve sesi tamamen kısmam istendi bu işlemlerden sonra aynı sesi yine duydum.ürünü golda iade ettim yerine samsung 7'' tab 3 alacağım ürünle ilgilenen olursa diye bu bilgileri paylaşmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sermis

Bu ürünü herhangi bir elektronik markette göremediğim için ve burada açmış olduğum başlığa verilen cevaplar geç kalındığı için gold tan almış bulundum .cihaz ıps ekran değil görüntü kalitesi vasatın üzerinde ama iyi değil.hızı ve wifi bağlantısı gerçekten çok iyi.görseli fazla olan internet sayfası veya uygulama sayfası açılırken sayfa açılmadan hemen önce tık diye ses geliyor ve sesten sonra sayfa açılıyordu bu beni rahatsız etti.firma teknik servisi aradım fabrika ayarlarına dönmem ve sesi tamamen kısmam istendi bu işlemlerden sonra aynı sesi yine duydum.ürünü golda iade ettim yerine samsung 7'' tab 3 alacağım ürünle ilgilenen olursa diye bu bilgileri paylaşmak istedim

Hmm ben de zaten vazgecmek uzereydim tamamen vazgectim...

Cevabınız için tesekkurler.

• ben de çözümü orjinal browserını kullanmak yerine opera yüklemekte buldum. Orjinali kasıyorken operada böyle bir sorun yok.
  • Ben gold bilgisayarda inceledim, kaliteli ips bir goruntu istiyorsaniz almayin ama fiyati itibari ile cok iyi diyebilirim.

Ufak tefek sorunlari uygulamalar ile cozebilirsoniz 2 gb ram var cihazda bana gore siniftan gecti

• Merhaba arkadaşlar , bir konuda yardımınıza ihtiyacım var kişisel olarak tablet özellikler vb. ne dair bilgisi olan birisi değilim affınıza sığınarak yardımlarınızı bekliyorum . Şu iki aletten sizce hangisi alınır ? ikisininde fiyatları yakın ama özellik bakımında hangisi daha üstün gelir ? Yada bu fiyatlarda başka bir alet tavsiyeniz olur mu? şimdiden teşekkür ederim . bu gece ikisinden birini sipariş edeceğim nasipse herkese kolay gelsin.

1)Artes D9702 9.7" IPS2 16GB android 4.1 JellyBean Wi-Fi

İşlemci Rockchip RK3066
    İşlemci Tabanı Arm Cortex A9
    İşlemci Tipi Dual Core
    İşlemci Hızı 1.6 Ghz
    Ram 1 Gb
    Depolama (Rom) 16 Gb
    Grafik İşlemci Quad Core Mali 400
    Ekran Boyutu 9.7
    Görüntü Oranı 4:3
    Çözünürlük 1024x768
    Ekran Teknolojisi 10 Nokta Çoklu Dokunmatik Lcd
    Ekran Türü Kapasitif IPS-2 Lcd
    İşletim Sistemi Android 4.1 (Jelly Bean)
    Kablosuz Ağ Var Dahili 3G Yok
    Gps Yok
    Usb 3G Desteği Var
    Bluetooth Var
    Sd Kart Desteği 32 Gb
    Sensörler
    Hız Sensörü,
    GYRO Sensör
    Titreşim Yok
    Ön Kamera 2.0 Megapiksel
    Arka Kamera 3.0 Megapiksel
    Hoparlör Var
    Mikrofon Var
    Pil 7200 mAH Lion Polimer
    Kulaklık Girişi 3.5 mm Std.
    Kulaklık Çıkışı
    Usb 2x Mini Usb 2.0
    HDMI 1x Mini HDMI
    Düğmeler Ses Butonu, Geri Butonu, Güç Butonu Ağırlık 608 Gram Boyutlar 240X184X11 mm
    Desteklenen Video Türü Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
    Desteklenen Ses Türü Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
    Desteklenen Fotoğraf Türü Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme,
    Otomatik oynatma E-Kitap Desteği Txt Lrc Pdf vb…
    3D Oyun Desteği Var
    Kutu İçeriği Otg Kablo, Adaptör (DC), Kulaklık, Kılıf, Ekran Koruyucu, Usb Kablo, Tablet Kalem

2)Reeder A10 2GB Quadcore 16GB 10.1inc Tablet PC - 2GB Ram 4 Çekirdek işlemci

Ürün Markası : Reeder
    Ekran ebatı : 10.1 inç
    Dokunmatik teknolojisi : Multi Point Type Capacitor Touch Screen
    Ekran teknolojisi : FHD 1024*600
    Ağ bağlantı özellikleri : Wireless LAN IEEE 802.11 b/n/g 2.4GHz
    Bluetooth : RL-SM02B-8723AS
    Ön kamera : 0.3MP
    Arka kamera : 2MP
    RAM ebatı : 2 GB DDR3
    Memory : 16 GB Flash
    İşletim sistemi : Android 4.1
    İşlemci Hızı : Quad Core Cortex A7, 1.5 GHz
    Processor : Allwinner A31
    İşlemci Mimarisi : Cortex A7
    Bağlantı birimleri : Micro USB girişi, Kulaklık çıkışı, Mikrofon girişi, microSD kart girişi (64 GB'a kadar), Mini HDMI girişi
    Pil süresi : 10 saate kadar
    Sözlük desteği : Dokunarak çeviri, Tüm diller
    Ebatları : 264 x 166 x 10.1 mm
    Ağırlık : <520g
    Desteklenen formatlar : TS M2TS MKV MOV MP4 AVI FLV 3GP WMV ASF VOB MPEG PMP MP3 WMA WAV AAC OGG MID JPG BMP PNG GIF TIF TXT PDF EPUB WORD EXCEL
    Desteklenen oyunlar : G-Sensor Games/Touch Games/2D games/3D games
    Flash desteği : Adobe Flash 11, Adobe Flash 12
    Dil desteği : 22 Dil Desteği
    Not alma : Kalem ile el yazısı, Dokunmatik klavye ile

• artes d9702 yi hızlıal.com dan aldım dün elime ulaştı görüntü kalitesi olarak ne kadar ips2 de olsa ipad kalitesinde değil fakat piyasadaki 150tl lik tabletlerden çok iyi ben en çok 7200mah pil için almıştım hakikaten o kadar kurcalamama rağmen çok iyiydi fakaaat ben tableti geri göndermek zorunda kaldım
    1-tablet çift hoparlör yazıyor ama bana göre değil sadece sol hoparlör var sağ tarafada oradan biraz ses geliyor
    2-asıl problem nasıl bir android sistem anlayamadım playstore a giriyorum ve cihaz için sadece 3-5 uyumlu oyun ve uygulamadan başka birşey çıkmıyor?teknik destek için müşteri hizmetlerini aradım aynen geri gönderin dedi şu an bende kararsızım acaba değişim mi istesen iade mi diye?bu tür işler biraz şans iyi bir marka olmadıktan sonra dark mış hi level mi reeder artes hepsi dış kasa hariç aynı makine zaten o yüzden şu an yeni makine bakarken bende reeder a10 u gördüm henüz ön sipariş diyor gold da 11 aralıktan itibaren dağıtıma başlayacakmış fakat onun ekranı artes kadar kaliteli olmadığını biliyorum

• Ben dark evopad r9724 aldım. Gayet memnum. Tek eksiği hdmı kablosunun olmaması. Onu da almak sorun değil ama fiyatı karşılaştırırken ona gööre karşılaştırın.

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evopad-r9724-16gb-97-ips-tablet-3

• sermis kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar REEDER A10 daha yeni aldım. yerinde inceleme şansım olmadı, özellikleri bana olumlu not vermişti, fakat öyle olmadı kesinlikle ekran görüntüsü sadece bir cepheden gösteriyor, azcık oturma şeklinizi değiştirdiğinizde görüntü kararıyor. ses az, atılan prog. yetersiz, vede internet bağlantısı yavaş, 16 gb ön bellek 11 gb gözüküyor. ertesi gün iade etmek istedim ama kabul etmediler. kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum.
  • sait1969 S kullanıcısına yanıt
    İtinayla satın alınır yada np370 samung ile takas edilir

• 329 tl ye almayı düşünüyorum nedersiniz.

http://www.gold.com.tr/reeder-a10-2gb-quadcore-16gb-10-1inc-tablet-pc_u
  • Öncelikle bu cihazı ailem kardeşime almış. Ekran tek kelimeyle rezalet ciddi derecede göz bozulma tehlikesi yaratıyor. Belli bir açıdan sonra görüntü bozuluyor. Plazmalara alttan bakarsınız ya aynen öyle. Tuşlar sanki yerinden çıkıverecek gibi oynuyor, ekran döndürmeyi desteklemeyen uygulamarda kamera altta kalıyor, yani ana panele göre kamera cihazın altında. Cihazın fiyatına göre sistemi çok çok çok iyi. Örneğin FIFA 14, Most Wanted, GTA San Andreas gibi oyunlar sorunsuz çalılıyor.

Bu cihazda ana ekran menülerinde 5 tane sayfa var hani şu saat, widget koyulan ekranlardan bahsediyorum. 3 sayfa boş, nu boş sayfaları nasıl silebilirim? S4 deki gibi menü tuşu yok ana sayfa ekranlarını düzenleyemiyorum. Ekranda parmaklarımı sıkıştırınca da hiç birşey olmuyor. Nasıl boş ekranları silebilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.