Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate 2'ye ait yeni bilgiler paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei Ascend Mate 2'ye ait yeni bilgiler paylaşıldı

Huawei'nin, Phablet segmentine sunduğu ve firmanın en büyüğü olarak kabul edilen Ascend Mate modelinin devamı üzerinde çalıştığı kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Dün model ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı.

Gelen bilgilere göre Ascend Mate 2 modelinde ekran boyutunun 6.2 inç olacağı belirtiliyor. Önceki modelden 0.1 inçlik bir artış sözkonusu. Böylece cihaz Huawei'nin en büyük akıllı telefonu olacak. Çözünürlük ise Full HD seviyesinde. 

Modelde Huawei'nin yeni Kirin 910 yongaseti yer alıyor. Kirin 910, 28nm fabrikasyon sürecine sahip ve Cortex-A9 tabanlı 4 çekirdek 1.6GHz saat hızına kadar çıkabiliyor. Önceki neslin Vivante grafik birimi yerine de Mali-450 kullanılıyor. Modelde ayrıca 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, Android 4.2.2 işletim sistemi ve Huawei Emotion arayüzü yer alıyor. 

Huawei Ascend Mate 2 modelinin ne zaman tanıtılacağına dair bir bilgi yok ancak yıl sonuna kadar piyasada olması bekleniyor.  

Kaynak:http://www.gizmochina.com/2013/11/23/the-specs-of-huawei-ascend-mate-2-is-revealed/

• 4.3 çıkmışken niye 4.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

4.3 çıkmışken niye 4.2

Şaka mısın 2 hafta önce 4.4 çıktı 4.3 değil
  • sörfcüler artık kayaklarını bununla yapacaklar

• Dikkatimi çeken şey neredeyse bütün işlemci üreticileri en kötü 28nm işlemci üretirken neden Amd halen 32 nm üretiyor? Gerçi sanırım artık Amd de 28 nm'ye geçiş yaptı ama yılların işlemci üreticisi neden daha ileride değil.

Not: Fanboy değilim Amd kullanıcısıyım hatta. Sadece öğrenmek için sordum Amd-Intel savaşı çıkarmak için değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Dikkatimi çeken şey neredeyse bütün işlemci üreticileri en kötü 28nm işlemci üretirken neden Amd halen 32 nm üretiyor? Gerçi sanırım artık Amd de 28 nm'ye geçiş yaptı ama yılların işlemci üreticisi neden daha ileride değil.

Not: Fanboy değilim Amd kullanıcısıyım hatta. Sadece öğrenmek için sordum Amd-Intel savaşı çıkarmak için değil.

Amd piledriver - zambezi yi globalfoundries a ürettiriyordu ve globalfoundries sadece 32nm üretebiliyordu artık 24nm üretebiliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Dikkatimi çeken şey neredeyse bütün işlemci üreticileri en kötü 28nm işlemci üretirken neden Amd halen 32 nm üretiyor? Gerçi sanırım artık Amd de 28 nm'ye geçiş yaptı ama yılların işlemci üreticisi neden daha ileride değil.

Amd piledriver - zambezi yi globalfoundries a ürettiriyordu ve globalfoundries sadece 32nm üretebiliyordu artık 24nm üretebiliyor

Şimdi anladım teşekkürler.

• şeffaf telefon yapmışlar sandım.. :)

• Bi sızıntı haberlerde sen eksiktin. Bıktım arkadaş hiç bi heyecanı kalmadı bu işin. Mobil sektörden soğuyacam neredeyse.

• O değil de Cortex A9'u başka popüler bir firma kullansa yerin dibine sokulurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

O değil de Cortex A9'u başka popüler bir firma kullansa yerin dibine sokulurdu.

Baska firma muhtemel fiyatlandirmanin 2 katini isterdi o yuzden degerlendirme ona gore olurdu

• sony erıcsson'nun bu ınç'lik de olmasa da boyle bır cep telefonu vardı şeffaf ekran'a sahip.

• çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan.ifone

çöp

Asıl çöp olan senin rütben
  • senin babanmı üretiyor kardeşim üstüne alınmışsın babacının vaypırımı oo

• senin babanmı üretiyor kardeşim üstüne alınmışsın babacının vaypırımı oo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakan.ifone çöp

senin babanmı üretiyor kardeşim üstüne alınmışsın babacının vaypırımı oo

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan.ifone

tlf degil maşallah tablettt :) ): ):

Huawei'nin, Phablet segmentine sunduğu...

• Cortex A9 o ne ya. Bu geriden gelme hevesi nedir? Koy A53 aynı performans daha az ısı daha çok enerji.
  • Çay tepsisinden farkı yok, sadece internete giriyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.