Şimdi Ara

Instagram yıl sonunda doğru özel mesajlaşma özelliği kazanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Instagram yıl sonunda doğru özel mesajlaşma özelliği kazanabilir

Yayın hayatına resim tabanlı paylaşım uygulaması olarak başlayan Instagram, giderek büyüyen bir sosyal ağ haline gelince Facebook tarafından satın alınmıştı. Sonrasında ise video paylaşımları başladı.

Sektörden gelen iddialara göre Instagram bu kez bir özel mesajlaşma özelliği eklemek için harekete geçti. Facebook'un Snapchat'i satın almayı başaramaması sonrasında Instagram'a kazandırmayı istediği iddia edilen özellik ile hem birebir hem de grup olarak mesajlaşma mümkün olacak. 

Yıl sonunda yayınlanacak bu özelliğin Snapchat'te olduğu gibi belirli bir süre sonra kendisini imha eden bir tarzda olup olmayacağı bilinmiyor.

150 milyon kullanıcıya sahip Instagram'ın mesajlaşma özelliği kazanması, bir anda benzer popüler uygulamalar arasında yer almasına sebep olabilir. Şimdilik konu ile ilgili resmi bir açıklama yok. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Instagram-may-add-private-messaging-to-take-on-Snapchat_id49625

• Bunu en başta koysalardı ne whatsapp kalırdı piyasada ne tango ve türevleri..3g den görüşmeyi de ekledi mi tadından yenmez.
  • Gelsin gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koyarlarsa kullanmayı bırakırım. Amacından çıkarmayın şu uygulamaları. Tanıyan, tanımayan mesaj atacak, sevgilimiz var özelimiz var arkadaş.

• İnstagramda her şu şu uygulaması eklenecek dendiğinde altına aynı yorumu yazıyorum: Facebook instagramı satın aldığında bas bas demiyormuydu genel kullanım mantığına dokunmayacağız, instagramın kullanım alanına müdahele etmeyeceğiz diye. Hatta son video ekleme özelliği eklendikten sonra yakında mesajlaşma özelliğide gelirse şaşırmam demiştim. Cuk oturdu. Fotoğraf ve resim paylaşım uygulaması instagram böyle ekseninden kaydırılır gördüğünüz gibi.

• Ee facebooktan ne farkı kaldı zukenberg? Güzelim platformu mahvediyor göz göre göre

• bir uygulamaya mesajlaşma olayı geliyorsa özelliği kalmıyor (özellikle ülkemizde) bknz: sanal abazalar
  • Gelse de birbirini takip eden kullanicilar icin olur zaten. Karsilikli takiplesme olmadan mesaj atilacagini sanmiyorum.

• Abazalara gün doğdu

• Gerek olduğunu düşünmüyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep -ebilir -abilir bir kerede ilk kez sizden duyacağımız kesin bir haber yapın

• Gereksizliğin gereksizliği
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.