Şimdi Ara

6.44 inç ekranlı ZTE Nubia Z7 internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 6.44 inç ekranlı ZTE Nubia Z7 internete sızdı

Geçen hafta Snapdragon 800 yongasetli Nubia Z5S ve Snapdragon 600 yongasetli Nubia Z5S mini modellerini lanse eden Çinli ZTE'nin asıl bombayı sonraya sakladığı internete sızan bir videoda ortaya çıktı.

Videoda görülen modelin Nubia Z7 adını taşıdığı ve Xperia Z Ultra modeline boyut olarak hemen hemen benzediği ifade ediliyor. 6.44 inçlik olduğu tahmin edilen ekranın Full HD çözünürlük sunduğu ve Snapdragon 800 yongasetinin 3GB RAM ile desteklendiği belirtiliyor.

Modelde 13MP çözünürlükte bir arka kamera yer alırken, Android 4.4 işletim sistemi ve 128GB depolama kapasitesi de beraberinde geliyor. Videonun doğruluk payının yüksek olduğuna inanılırken, Nubia Z7 modelinin ne zaman tanıtılacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. 

Kaynak:http://www.talkandroid.com/184931-massive-zte-nubia-z7-leaks-shows-a-6-44-inch-screen

• hani kafam kadar derler ya...

• Müthiş hardware fakat takoz

• resimden belli, yakışmıyor o kadar ekran
  • Birde anlamadığım böyle amiral telefonlar neden saçma sapan adamların elinde görülür? Adam bildiğin pijamasıyla evinde pinekliyor almış eline telefonu sonra nete sızdı oluyor ben anlamıyorum bu işleri ya

• Bu kadar büyük tele ihtiyaç varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cıvıttınız..Boyuta bak!

• 1.nesil note 5.3 inçti, şimdi 5.0inç standart. Xperia ultra tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çerçevesiz 5 inç ideal örnek g2 F/p kralı tertemiz makina

• -Alo kapat sen kapat, güneş sağdan vuruyor telefonun izi çıktı.

• Ekran büyüyor, çünkü artık telefon sadece konuşmak ıcın alınmıyor, çoğu kişi telefonu konusmaktan zıyade ınternete gırmek ıcın oyun oynamak ıcın, işlerini halletmek ıcın kullanıyor, kulaklık takıp konusuyorlar, bu yuzden buyuk ekran avantajlı oluyor, tabiki 6'' ve üstü fazla ama 5'' ve civarı normaldir( bana göre)

iphone kullanmayı çok isterdim, çok güzel işletim sistemi var, fakat ekranı küçük oldugu ıcın, hem ınternette gezerken hem fılm ızlerken ben çok rahatsız oluyorum.

edit: yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 24 Kasım 2013; 0:22:18 >
  • Adamın kafası kaybolmuş

• yeni nesil telefonum kesinlikle iphone olcak bu dandroid ile uğraşılmaz ve ilerleyen zamanlarda uygulama sayısı ve kalitesi artarsa windows phone almak isterim stabilitesi çok iyi bu iki markanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 23 Kasım 2013; 23:49:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Birde anlamadığım böyle amiral telefonlar neden saçma sapan adamların elinde görülür? Adam bildiğin pijamasıyla evinde pinekliyor almış eline telefonu sonra nete sızdı oluyor ben anlamıyorum bu işleri ya

komik gözüküyor ama gerçekten doğru bir noktaya parmak bastınız
    biz evde donla gezince kro oluyoruz elin caponu gezince telefon sızdırır oluyor
  • Adamın elinde bir şey var ama telefon değil...

• İphone ekranı harbiden internet için filan harbiden küçük kalıyor. Yoksa güzel telefon.Ama telefon olarak kullanılması hepsinden daha rahat o boyların.Bende note 2 var tabi 5.5 inch gali boyutu.O boyutla tek el kullanmak çok sevimli değil açıkça.Ama oyun olsun internette gezinme olsun tabi güzel Hatta daha büyük olsun istiyor insan fakat günlük kullanım sorunu çıkıyor insanın karşısına..tek elle tutmanın (birisini aramak çok zor mesela), ceplere koymanın zorluğu v.b. Bence son sınır artık note 2 -note 3 boyutları (ikiside aynı).6-7 inch telefon cepte filan artık çok sıkıcı bir hal alır..gönül istiyor ama işte ,insanın fiziği büyümedikçe günlük kullanım için zor ve sevimsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever Birde anlamadığım böyle amiral telefonlar neden saçma sapan adamların elinde görülür? Adam bildiğin pijamasıyla evinde pinekliyor almış eline telefonu sonra nete sızdı oluyor ben anlamıyorum bu işleri ya
    komik gözüküyor ama gerçekten doğru bir noktaya parmak bastınız biz evde donla gezince kro oluyoruz elin caponu gezince telefon sızdırır oluyor

Hiç sormayın hocam cidden adamın tipine bakar mısınız bi bildiğin pijamayı giymiş elinde telefon görüldü olmuş nasıl işmiş bu anlamış değilim ;)

• cihaz cok dolu olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

-Alo kapat sen kapat, güneş sağdan vuruyor telefonun izi çıktı.

Bu gidişle yüzü tamamen gölgede bırakacağı için yazın gölgelik niyetine de kullanılabilir.
  • Artık Nexus 7 cihazımı telefon diye dolaştırırım. Büyük ekranla bi havamız olsun :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.