Şimdi Ara

Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
1
Favori
46.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen hafta alatech cıhaz alıstım vestelı verıp ama evımdekı tv ıle uyum sorunu yasadı bende onu verıp bunu aldım.Ürün sunny üretimi ATMACA ELEKTRONİK GÜVENCELİ.Daha önce kullandıgım vestellere göre cok hızlı ve sd hd portal menü akıcılıgı kalıtesı mükemmel.

http://www.youtube.com/watch?v=qNMwpPk1sGs&feature=youtu.be video

Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU) Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 25 Ocak 2014; 22:04:04 >

• Şu anda en yeni bu mu, sagecom mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Şu anda en yeni bu mu, sagecom mu?

Sagemcom ile bu bir değil. Sagemcom'da dahili 500 GB hafıza var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu makine ekimde cikti piyasaya ama Sagecom daha iyi 11 tl farki var ..alatec humax vestel kullandim en hizlisi buydu portalda kanal geçişinde ise alatech ama SD çok iyi değil alatech sunny çok iyi o konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 23 Kasım 2013; 18:33:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar affınıza sığınarak sizlere birşey sormak istiyorum.
    Ben 3 yıllık digitürk üyesiyim.Trabzonspor taraftar paketine türksat üzerinden üye oldum bana ilk kurulumda dt5002 cihazını taktılar.Ozamanlar tüplü tv vardı görüntü kalitesi açısından herhangi bir sorun olmuyordu.Fakat geçtiğimiz hafta arçelikten 102cm bir led tv aldım.Bu decoderi tvye bağlayınca bütün futbolcuları serkan balcı gibi göbekli görmeye başladım resmen tvde uydu alıcısı var fakat modüllü üyeliğide kapatmış digitürk bizim şansa.

Digitürkten hd bir tane uydu alıcısı istedim fakat bana kesinlikle olmaz ancak eutelsata geçip paketimi felan değiştirirsem ancak yeni bi decoder veririz felan diyorlar.Fakat amcam geçen ay lg tv aldı yanında 4ay lig tv hediyeli ona vestelin hd bir decoderi verilmişti oda türksat üzerinden izliyor maçları.

Yani kısacası digitürk bana decoder vermemek için işi yokuşamı sürüyor ( ki ben bundan olduğunu düşünüyorum) yoksa türksat üyelerinin sadece bu decoderle mi izleme şansı var ?

• Günaydın bahsettiğiniz sunny için ekstra ödeme talep ediliyormu bendede 7103 var SD görüntülerden memnun değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: orjinaloflu61

Arkadaşlar affınıza sığınarak sizlere birşey sormak istiyorum.
    Ben 3 yıllık digitürk üyesiyim.Trabzonspor taraftar paketine türksat üzerinden üye oldum bana ilk kurulumda dt5002 cihazını taktılar.Ozamanlar tüplü tv vardı görüntü kalitesi açısından herhangi bir sorun olmuyordu.Fakat geçtiğimiz hafta arçelikten 102cm bir led tv aldım.Bu decoderi tvye bağlayınca bütün futbolcuları serkan balcı gibi göbekli görmeye başladım resmen tvde uydu alıcısı var fakat modüllü üyeliğide kapatmış digitürk bizim şansa.

Digitürkten hd bir tane uydu alıcısı istedim fakat bana kesinlikle olmaz ancak eutelsata geçip paketimi felan değiştirirsem ancak yeni bi decoder veririz felan diyorlar.Fakat amcam geçen ay lg tv aldı yanında 4ay lig tv hediyeli ona vestelin hd bir decoderi verilmişti oda türksat üzerinden izliyor maçları.

Yani kısacası digitürk bana decoder vermemek için işi yokuşamı sürüyor ( ki ben bundan olduğunu düşünüyorum) yoksa türksat üyelerinin sadece bu decoderle mi izleme şansı var ?

Evet hocam hd gecmek icin yeniden yapılanma lazim yeni bir uyrlik ve paket seçimi yeni bir uydu ve recever lazım veya kullanmakta oldugunuz turksata bakan uyduyu uelsat uydusuna çevirmek gerekiyor yani kısaca musteri hizmetleri doğru söylemiş

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Fakat çok yakınım türksat üzerinden aynı paketle hd bir kutu ile seyrediyor.Vestelin bir decoderi ile izliyor yayınları bu nasıl iş
  • Bu digitürk iyice kafayı yedirtti bana

Bugün avcılardaki bir digitürk bayisine gittim decoder değiştirmek istiyorum dedim bana DT 9103 verelim eski kutunu getir bide 25tl servis parası ver dediler.İyice kafam karıştı,humax istedim o olmaz kem küm filan dedi demekki ısrar edince verebiliyorlarmış.DT 9103 vestelin cihazı araştırdım ama kanal geçişleri felan yavaş deniliyor kullanan arkadaşlar varmı?
  • quote:

Bu digitürk iyice kafayı yedirtti bana

Bugün avcılardaki bir digitürk bayisine gittim decoder değiştirmek istiyorum dedim bana DT 9103 verelim eski kutunu getir bide 25tl servis parası ver dediler.İyice kafam karıştı,humax istedim o olmaz kem küm filan dedi demekki ısrar edince verebiliyorlarmış.DT 9103 vestelin cihazı araştırdım ama kanal geçişleri felan yavaş deniliyor kullanan arkadaşlar varmı?

Hocam digiturk istediğin cihazı alabilirsin humax olarak 9504 var hiç tavsiye etmem vestel 7103 hd görüntü olarak hd yayinlar cok iyi ama sd yayin berbat siz sunyy5103 deneyin derim.

Digiturk turksattan hd yayin yapmiyor

• Alatech 7103
    ve sunny çok iyi Vestel berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Alatech 7103

Bugün kutu değişimi yaptırdım. 5103 istedim ama cihaz yokmuş ellerinde 7103 verdiler getirdim eve taktım kanal geçişleri süper hızlı yalnız onunda dışında menüsü berbat kanal listesi son derece kullanışsız ve diğer mod da aktif edilemiyormuş bu modelde benim için attan inip eşeğe binmek gibi oldu tekrar gittim servise 9504 verdiler şimdi onu taktım yazılım güncellemesi yapıyor humaxtan sonra 7103 e geçmeyi düşünenlere asla tavsiye etmem özellikle kanal listesi çok sorunlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Alatech 7103

Bugün kutu değişimi yaptırdım. 5103 istedim ama cihaz yokmuş ellerinde 7103 verdiler getirdim eve taktım kanal geçişleri süper hızlı yalnız onunda dışında menüsü berbat kanal listesi son derece kullanışsız ve diğer mod da aktif edilemiyormuş bu modelde benim için attan inip eşeğe binmek gibi oldu tekrar gittim servise 9504 verdiler şimdi onu taktım yazılım güncellemesi yapıyor humaxtan sonra 7103 e geçmeyi düşünenlere asla tavsiye etmem özellikle kanal listesi çok sorunlu.

Alatechde iyidir kanal listesi sorunlu biraz evet

• quote:

quote:

quote:

Alatech 7103

Kanal geçişleri konusunda iyi ama diğer her konuda bence humax ın eline su dökemez. Sizdeki modelin kanal listesi nasıl ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alatech 7103

Kanal geçişleri konusunda iyi ama diğer her konuda bence humax ın eline su dökemez. Sizdeki modelin kanal listesi nasıl ?

İyi çok hizli portal acayip hizlili :)

• Arkdaşlar digitürk sözde bana kutu vermiyordu ya dün akşam bölge servisimi aradım ve kutu değişimi yapacağımı söyledim humax 9504 getirip takın dedim ısrarla başka kutu istemem.Bugün geldi servisci 9504 humaxı getirdi işte türksatta çalışmayabilir felan dedi 2 kişiyi aradı biri çalışır biri çalışmaz dedi bana 9103 takayımmı dedi ben yok dedim 9504 olsun taktık taradık kanalları çalıştı.Digitürke kalsa bana asla kutu verememz ama şuanda humax 9504 modeline sadece 25tl servis parası verdim kullanıyoruum.Kutuya gelince görüntü kalitesi çok ahım şahım dğil,kanal listesi ve menü taarımı oldukça güzel.Kanal geçişleri 2 saniye civarı beni tatmin etti.Fakat tek sıkıntım yazılım güncellemesi yap diyorum güncelleme bulunamadı diyor o biraz canımı sıktı.Enson 03/13/2013de güncellenmiş cihaz bu cihazdan kullananlar enson sürümü söyleyebilirmi?
  • sunny de sd hd ler mukemmel
  • orjinaloflu61 O kullanıcısına yanıt
    Herkes okusun

Dostum geçmiş olsun...

Bende 9502 kutu vardı. Bunu istemem gelip değiştirin dedim. Başlarının etlerini yedim, servis ücreti vermeden değiştirdim. Şuan pişman ötesiyim. Bugün değiştirdiler.. Yazılım güncellemeside yaptırdım...

9502 de 256mb ram var diye 9504 istedim (512mb ram)

9502 de kumandadan ileriye basılı tutuyordum, kanallar zımba gibi ilerliyordu. 9504'de değil basılı tutmak bir kanaldan diğerine geçiş 2-3 saniye... Böyle aptallık olur mu ya, pişmanım yemin ediyorum. Şimdi eski kutumu verin desem küfür ederler bana. Biyerlerimi yırttım yeni kutudan alabilmek için. Resmen allahın sopası yok durumuna düştüm.

9504-9503 almayın sakın.
  • quote:

Arkdaşlar digitürk sözde bana kutu vermiyordu ya dün akşam bölge servisimi aradım ve kutu değişimi yapacağımı söyledim humax 9504 getirip takın dedim ısrarla başka kutu istemem.Bugün geldi servisci 9504 humaxı getirdi işte türksatta çalışmayabilir felan dedi 2 kişiyi aradı biri çalışır biri çalışmaz dedi bana 9103 takayımmı dedi ben yok dedim 9504 olsun taktık taradık kanalları çalıştı.Digitürke kalsa bana asla kutu verememz ama şuanda humax 9504 modeline sadece 25tl servis parası verdim kullanıyoruum.Kutuya gelince görüntü kalitesi çok ahım şahım dğil,kanal listesi ve menü taarımı oldukça güzel.Kanal geçişleri 2 saniye civarı beni tatmin etti.Fakat tek sıkıntım yazılım güncellemesi yap diyorum güncelleme bulunamadı diyor o biraz canımı sıktı.Enson 03/13/2013de güncellenmiş cihaz bu cihazdan kullananlar enson sürümü söyleyebilirmi?

Hocam sende merkezi sistem mi var yoksa sadece Türksat uydusuna bakan çanağınızmı var ben anlamadim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alatech 7103

İyi çok hizli portal acayip hizlili :)

Portalı henüz denemedim modemle cihazın arası uzak kabloyu çekmeye üşendim ama yarın dener 9504 ün portal hızına da yorum yaparım

Edit: Sizin cihazın kullanıcı arayüzü 7103 ile aynı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 26 Kasım 2013; 1:01:52 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.