Şimdi Ara

Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
1
Favori
46.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Digitürk ana bayisinden aldım cihazı kartımı götürmüştüm orda eşletirirken cihaz bilgisinde ilk bağladıklarında diğer mod durumu devredışı yazıyordu sonra genel merkezle görüştüler diğer mod durumu aktif hd oldu kartı eşleştirdi sinyal gönderdiler kanalları yükleyip verdiler. Benden önce bir kutuya daha aynı işlemi yaptılar. O bayi sanırım tüm cihazları diğer mod u aktif edip veriyor.

Diğer mod nedir?

Kumanda üzerindeki mod tuşuna basarak digitürk modundan normal uydu alıcısı moduna geçmek. Diper mod da istediğiniz gibi kanal yükleyip silip sıralamayı da kendiniz yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Evet mesela power tv yok digitürk te ben diğer mod dan izleyebiliyorum fotoğrafı da yeni çektim.

Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU)

Sağol hocam bilgi için. Ama ben yine soracağım öyle bir akış görünmüyor diyecekler kesin :)

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, normal uydu alıcısında olan tüm kanallar diğer mod da var siz görüşün müşteri hizmetleri ile olmazsa bulunduğunuz yerdeki ana bayii ile görüşün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Digitürk ana bayisinden aldım cihazı kartımı götürmüştüm orda eşletirirken cihaz bilgisinde ilk bağladıklarında diğer mod durumu devredışı yazıyordu sonra genel merkezle görüştüler diğer mod durumu aktif hd oldu kartı eşleştirdi sinyal gönderdiler kanalları yükleyip verdiler. Benden önce bir kutuya daha aynı işlemi yaptılar. O bayi sanırım tüm cihazları diğer mod u aktif edip veriyor.

Diğer mod nedir?

Kumanda üzerindeki mod tuşuna basarak digitürk modundan normal uydu alıcısı moduna geçmek. Diper mod da istediğiniz gibi kanal yükleyip silip sıralamayı da kendiniz yapabilirsiniz.

Anladım sağolun.TV de entegre hd uydu var zaten tuksata bağlı gerek yok bana

• bu cihazın mod tuşunu açtırıp digiyürkeulsatla birlikte hotbird ve turksatda izleyebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErnGnc -- 26 Ekim 2014; 17:35:12 >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Rica ederim tv nin dahili alıcısı varsa gereksiz diğer mod.
  • Yan oda ikinci cihaz olarak DT 5103HD kuruldu HD alamıyorum.
    Ayarlarda bir değişiklikmi yapacağım Acil yardım ltfn
  • Bugün güncelleme gelmiş yine. 2.20 sürümü. Ve yine ses barıyla oynamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazibrahim

Bugün güncelleme gelmiş yine. 2.20 sürümü. Ve yine ses barıyla oynamışlar.

Evet ses simgesi küçültülmüş daha güzel görünüyor. Peki 2.19 sürümü ne zaman yüklendi acaba. 2.18 den 2.20 olmamıştır herhalde.

• Benim uyduda5103 hd kanallar açıkken info tuşuna basınca ekran sağ köşede küçülürken 1 saniyeliğine parazitlenip düzeliyor. Menü sağlam ama ekran çizgili olup düzeliyor. Bu tarz sorun yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

quote:

Orijinalden alıntı: yilmazibrahim

Bugün güncelleme gelmiş yine. 2.20 sürümü. Ve yine ses barıyla oynamışlar.

Evet ses simgesi küçültülmüş daha güzel görünüyor. Peki 2.19 sürümü ne zaman yüklendi acaba. 2.18 den 2.20 olmamıştır herhalde.

Ben daha 2 gün önce bakmıştım 2.18'di. Direkt 2.20'ye geçmiş. Görüntü olarak sd kanallarda iyileşme olduğunu, hd kanallarda ise biraz kötüleşme olduğunu gözlemledim. Sizlerde de öyle midir acaba?
  • Normal kanal kalitesi biraz daha artmış galiba. Ben de iki haftadır info tuşuna basınca küçülen ekranda yatay parazitlenme oluyor 1 saniye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali119 -- 1 Kasım 2014; 0:17:04 >
  • Arkadaşlar ben bu cihazda mod tuşunu aktif edemedim. MH iki kez sinyal yolladı ama olmadı, sorun nedir sizce?
  • Aynı Diğer Mod sorunu bende de mevcut arkadaşlar ağustos yazılımı ile sıkıntısız diğer mod açıkken bu son ekim yazılımı ile diğer mod iptal olmuş durumda bende MH de açamıyor, çözüm varsa çok makbule geçer teşekkürler.
  • arkadaşlar güncellemeden sonra hd kanallar ilk sıralardan gitti bende. mesela şuanda star hd yi 327 den izlemek zorunda kalıyorum. eski haline nasıl çevirebilirim bir fikri olan var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

arkadaşlar güncellemeden sonra hd kanallar ilk sıralardan gitti bende. mesela şuanda star hd yi 327 den izlemek zorunda kalıyorum. eski haline nasıl çevirebilirim bir fikri olan var mı acaba

Mh. Ile gorusursen hemen duzeltiyorlar.

• Kendi kendine düzeliyor bu durum.

• Bende kendi kendine 24 saatte düzelmeyince MH ile temasa geçtim, ne yaptılar bilmiyorum halloldu.

• Arkadaslar bende dt 5102 var bazen aciyorum cihazi kanallarda tek tek ilerlerken 80 den 140. Kanala filan geciyor fisini cekip takinca duzeliyor ama bazen yine yapiyor bu konuda ne yapabilirim.dt 5103 ile degistirsem aylik faturama ek ucreti olurmu.

• m.d M kullanıcısına yanıt
    Bence cihazıinternete bağlayıp (varsa) güncelleme yapın.

Bu arada 5103 versiyonu 2.20 oldu bende.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.