Şimdi Ara

Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
1
Favori
46.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Senelerdir ligtv'yi turksat uzerinden izliyorduk ve gecen sezon bitince, uyeligi dondurduk. Gecen hafta uyeligi actirmak icin aradik ve hd izlemek istedigimizi soyledik. sampiyonlar paketine aylik 80 lira dediler ve uyeligimizi sonlandirmak istedigimizi soyledik. Neyse faksi falan cektik uyelik bitti derken aradilar ve 60 liraya hd sampiyonlar paketi+ spor extra paketlerini kabul ettik. Kutuyu degistirmek icin aradilar ve ben tatilde oldugum icin kardesim degistirmis kutuyu. Ama yeni bi uydu baglantisi yapmadan eski turksat kablosunu baglamislar. Bagladiklari kutu dt5103 hd. Benim bildigim turksat uzerinden hd yayin yapilmadigi, acaba bi bilginiz var midir? yoksa sadece kutu mu degisti biz hala sd yayin mi izleyecegiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazinda kanal siralama tusuna basinca ekranin ortasinda acilan kanal siralama listesi birtek benimi rahatsiz ediyor sol köşede açilsin bizde actigimiz kanali kanali gorsek daha iyi olmazmi ayrica ok tusuyla kanali secip aciyorum menu kapatmasi icin tekrar ok tusuna basiyordum eski cihazimda ama bunda çikis tusuna basiyorum buda olmamiş

• brdfckr53 B kullanıcısına yanıt
    www.flysat.com adresine göre turksatta ligtv HD var. 2-3 ün HD si yok. Kesin bilgiyi müşteri hizmetlerinden alırsınız.

• brdfckr53 B kullanıcısına yanıt
    Önceden turksat tan sadece lig tv izleniyormuş ama 4A uydusuna geçişten sonra diğer kanallar da hd olarak izlenebilecekmiş. Bana verilen bilgi bu yöndeydi.

• Dün güncelleme geldi yine. Şimdilik tek farkedebildiğim değişiklik ses açma-kısmanın artık ortada değil sağ kenarda çıkması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazibrahim

Dün güncelleme geldi yine. Şimdilik tek farkedebildiğim değişiklik ses açma-kısmanın artık ortada değil sağ kenarda çıkması.

Hocam bu cihazı kullandığınıza emin misiniz? Bende yeni yazılım bulunamadı diyor zira.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

quote:

Dün güncelleme geldi yine. Şimdilik tek farkedebildiğim değişiklik ses açma-kısmanın artık ortada değil sağ kenarda çıkması.

Hocam bu cihazı kullandığınıza emin misiniz? Bende yeni yazılım bulunamadı diyor zira.

Hocam bir daha baktım. DT-5103 HD modelini kullanıyorum. Son güncelleme 24 Eylül'de gözüküyor. Size de yakın zamanda gelir diye tahmin ediyorum.
  • Güncelleme geldi.

• quote:

quote:

quote:

Hocam bir daha baktım. DT-5103 HD modelini kullanıyorum. Son güncelleme 24 Eylül'de gözüküyor. Size de yakın zamanda gelir diye tahmin ediyorum.

Eyvallah arkadaşlar :) bana daha gelmedi de.

• Arkadaşlar versiyon kaç görünüyor acaba?

• quote:

Arkadaşlar versiyon kaç görünüyor acaba?

2.18 gözüküyor hocam.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar versiyon kaç görünüyor acaba?

2.18 gözüküyor hocam.

Eyvallah hocam, Bendeki 2.17. Yeni yazılım bulunamadı diyip duruyor anlamadım :)

• Bu cihazı MDU lnb ile kullanan var mı?
    Varsa bir kanalı izlerken dilediği herhangi bir diğer kanalı kaydedebiliyor mu?

Ben Universal lnb ile kullanıyorum, normal olarak bir kanalı kaydederken, Kanal listesindeki bazı Kanalları izleyebiliyorum.

• bendede 2.17 yeni yazılım bulunamadı diyor.
  • Bende 2.17 güncelleme tarihi 1970 😊😊😊 cihaz bugda kalmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Bende 2.17 güncelleme tarihi 1970 😊😊😊 cihaz bugda kalmiş

Hocam Güncelleme geldi diyorsun da 2.17 yazılımı aylardır kullandığımız yazılım. Arkadaş 2.18'in geldiğini söylüyor.

• quote:

quote:

Bende 2.17 güncelleme tarihi 1970 😊😊😊 cihaz bugda kalmiş

Hocam Güncelleme geldi diyorsun da 2.17 yazılımı aylardır kullandığımız yazılım. Arkadaş 2.18'in geldiğini söylüyor.

Dun acti kapadı güncellendi ama değişmedi

• Arkadaşlar bende DT9103HD var fakat cihaza elektrik alamıyorum... Müşteri hizmetleri aradım 25 lira servis ücreti vs bahsetti... Garantili değil mi bu cihazlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Arkadaşlar bende DT9103HD var fakat cihaza elektrik alamıyorum... Müşteri hizmetleri aradım 25 lira servis ücreti vs bahsetti... Garantili değil mi bu cihazlar...

Cihaz yeni takildiysa 2-3 haftalık ücret almazlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Arkadaşlar bende DT9103HD var fakat cihaza elektrik alamıyorum... Müşteri hizmetleri aradım 25 lira servis ücreti vs bahsetti... Garantili değil mi bu cihazlar...

Cihaz yeni takildiysa 2-3 haftalık ücret almazlar

Yok hocam geçen sene almıştım...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.