Şimdi Ara

Microsoft, sunum temelli kontrol sağlayan Office Remote uygulamasını kullanıma sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft, sunum temelli kontrol sağlayan Office Remote uygulamasını kullanıma sundu

Kendi geliştirdiği mobil işletim sistemini özel uygulamalar ile zenginleştirmeye devam eden Microsoft, bu doğrultuda sunum temelli kontrol sağlayan Office Remote uygulamasını kullanıma sundu.

Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlar için yayınlanan Office Remote, Windows işletim sistemli bilgisayarlara yüklenen Word, PowerPoint ve Excel gibi Office 2013 (Office 2013 RT desteklenmiyor) yazılımlarının akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilmesine imkan veriyor. Bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden kablosuz olarak iletişim kuran uygulama, özellikle sık sık sunum yapan kişiler için faydalı bir yapı ortaya koyuyor. 

Ücretsiz olarak sunulan faydalı Office Remote uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/office-remote/01f53e5a-7870-49cb-8afc-d6fab6d7a3cd

• Çok sık sunum yapıyorum okulda gerekli ve iyi bir program ancak telefondan kontrol etmek için pc ye bir program kurulması gerek ve bluethooth olması gerek bu sebeple maalesef kullanamıyorum yinede güzel uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

Çok sık sunum yapıyorum okulda gerekli ve iyi bir program ancak telefondan kontrol etmek için pc ye bir program kurulması gerek ve bluethooth olması gerek bu sebeple maalesef kullanamıyorum yinede güzel uygulama

Biz okula Teamviewer kurduk rahatça kontrol ediyoruz sunumları her telefondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Çok sık sunum yapıyorum okulda gerekli ve iyi bir program ancak telefondan kontrol etmek için pc ye bir program kurulması gerek ve bluethooth olması gerek bu sebeple maalesef kullanamıyorum yinede güzel uygulama

O da iyiymiş

• Az önce laptop windows 8.1 office 365 uzerinde lumia 920ile kullandım, son derece gerkesizlik abidesi bir program olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

O da iyiymiş

• Ah keşke ios ve android içinde çıksaydı. otelde toplantılara slayt atlatıcı vermekten kurtulurdum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.