Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.211
Cevap
59
Favori
88.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyber Ghost ile şimdiye kadar hiç bağlantı sorunu yaşamadım.
  • Ben aylar öncesinde dns ayarlarını değiştirmiştim ve yasaklı dahil bütün sitelere girebiliyorum. Bu yaptığım suç teşkil edermi ve ilerde bana sorun yaratırmı
  • itude cok hizli internet var ama torrent cekemiyorum,yasak.Vpn bunu engeller.mi? internette birs eyler yaziyordu vpn alip baska bilgisayara yonlendircen falan diye,bu durumu bilen birileri var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

Orijinalden alıntı: AXWQA

10 yıllık zenmate vpn sadece 0 dolar!

Bi bitmediniz demekten sıkıldım. Zenmate sistemi tam olarak korumuyor. Bunu araştırıp öğren, ip değiştiriyor diye gerçek bir VPN ile bir tutamazsın.

Zenmate 256bit ssl sifreliyor + piyasadaki en iyi ücrtesizlerden bir tanesi . Android ve ios icin sürümleri cikti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 16 Ekim 2014; 16:29:46 >
  • quote:

quote:

Bi bitmediniz demekten sıkıldım. Zenmate sistemi tam olarak korumuyor. Bunu araştırıp öğren, ip değiştiriyor diye gerçek bir VPN ile bir tutamazsın.

İş görüyor mu görüyor. Ticarete laka luka gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

İş görüyor mu görüyor. Ticarete laka luka gerek yok.

Mesajımın neresini anlamadın merak ediyorum. Tam koruma yok. VPN den çok bir proxy gibi çalışıyor. Hatta Chrome ayarlarına girersen Proxy başlığı altında ZenMate'in proxy gibi çalıştığını görebilirsin.

Zenmate deki açıklardan kaynaklı gerçek ip iniz istenirse bulunabiliyor. İnternette araştırabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRKuS.MuTaNTuS

Doping kullanıyorum hala aynı hata var. Ekşi sözlüktede sunları yazmışlar.

"bugün daha sabah kullanabiliyor iken, son 2 saattir her türlü kombinasyonu deneyerek ve etkileyebilecek her şeyi göz önünde bulundurarak türlü denemelerime karşı, hatta update falan da ettim, "checking public certificate" kısmında yükleyip duran, bir yere bağlamayan vpn servisi.

yalnızca bir kez girer gibi oldu, onda da update için zorladı, ben de "iyi update et" dedim. sonrasında yine açılmıyor. en son denemem sonucu uyarı olarak çıkan dialog box şu şekilde:

"could not establish a secure connection to the cyberghost 5-network! maybe cyberghost 5 is blocked in your country or by your isp.""

evet engellenmiş gibi duruyor bu da. tam da youtube yasağı kalktı diye sevinirken olan işe bak. hayır anlamadığım, buna para verip kullanan insanlar ne olacak ? vpn hizmetini engellemenin yasla bir altyapısı var mı, nedir yani, böyle bir yetkisi var mı tib'in ? bu ne saçmalık ?

tanım: türkiye'deki saçmalıkların son kurbanı olan program.

modem arayüzündeki firewall ayarını kapatın bendeki sorun bu şekilde çözüldü

• Mesajim bulunsun aksam bende alacağım

• Bende bugün çalışmıyor. Bir sorun mu var?
  • BilimveEdebiyat kullanıcısına yanıt
    bendede bu hata çıkıyor bugün.bakım mı var nedir?bi arada böyle olmuştu.

"could not establish a secure connection to the cyberghost 5-network! maybe cyberghost 5 is blocked in your country or by your isp.""
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

bendede bu hata çıkıyor bugün.bakım mı var nedir?bi arada böyle olmuştu.

Evet bendeki de aynı hata. Umarım geçicidir, bloklanma falan yoktur.
  • BilimveEdebiyat kullanıcısına yanıt
    Arada bir giriyor. Fakat genelde bu şekilde programı bile açamıyorum. Açtığımda kullanıcı bilgileri sıfırlanmış oluyor tekrardan giriyorum kabul etmiyor sonra düzeliyor tekrar kabul ediyor. sonra yine bozuluyor bugün oldu bu olay.

Düzeltme:

görev yöneticisinden cyberghost.exe / service.exe yi sonlandırın yeniden cyberghostu açın bende düzeldi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 6 Kasım 2014; 14:51:24 >
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bende de düzeldi.
  • Ben bu yöntemle de bağlanamıyorum. Aynı hatayı veriyor. Blocked by your country or ISP diyor
  • Yav bu dns sorunu yine baş gösterdi, önerebileceğiniz bir dns var mı? Başlangıçta ISP hatası veriyor yine. Google dns filan kar etmiyor delirtti program beni akşam akşam.
  • Yeni kampanya var mı? Üyelik bitti. Birinci mesajdaki linkte 15$ çıkıyor.
  • Yeni bir kampanya ben de arıyorum veya benzer fiyatlı başka bir servis de olabilir. Özellikle ingiltere de serverı olan bir vpn bilen var mı?
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    ingilterede geçiyor mu bilmiyorum ve programı cyberghost'unki gibi kararlı değil:http://forum.donanimhaber.com/m_100095062/tm.htm
  • http://sharewareonsale.com/s/cyberghost-vpn-sale

CyberGhost SPECIAL EDITION VPN (12M) sadece 1 alette kullanabilirsin (pc, cep tel ..vb)

1 yıl süreli US, German, Romania, Czech Republic and Netherlands serverları varmış ...
  • İlk sayfadaki 5 cihaz 15$ daha mantıklı. Aynı serverlar.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.