Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
59
Favori
88.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Beyler 2 gündür iphone manuel ayar ile bağlanamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Ben de ne iPhone ne iPad'ten bağlanamıyorum. Vodafone hat kullanıyorum. 5 farklı bölgeyi seçtim gene de tık yok. Bağlanabilen var mı?

Cyberghost'da problem varmış sanırım düzeltmeye çalışıyorlarmış bende yeni bilgi aldım ama ne kadar doğru bilmiyorum. Bilgisayarda bağlanmada problem yok ama dediğin gibi iphone ve ipad'den bağlantı olmuyor
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, çözerler inşallah. Genelde wireless ile bağlandığım halka açık yerlerde kullanmak için satın almıştım VPN hesabını.
    Ben de Support'a çağrı açtım bu arada, bakalım bir yanıt dönerlerse paylaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

Hadi ya, çözerler inşallah. Genelde wireless ile bağlandığım halka açık yerlerde kullanmak için satın almıştım VPN hesabını.
    Ben de Support'a çağrı açtım bu arada, bakalım bir yanıt dönerlerse paylaşırım.

Ben iphone'da sürekli kullanıyordum twitter için. Twittera giremiyorum resmen cihazlarımdan şu anda

• Destek'ten cevap geldiydi dün, problemi çözmeye çalışıyoruz demişlerdi. Suan problem çözülmüş görülüyor; artık iphone&ipad VPN çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 1 yil ucretsiz şifre aldim 7 dolarlik olani alsam 1 yil uzatiyorlar mi? Uzatılıyor ise nasil olacak?

• KitKat'a geçince OpenVPN programı çalışmıyordu 2-3 gün önce tekrar denedim çalıştı, zaten 14 Mart'ta güncelleme yapmışlar ben deneyeli 2-3 ay oluyor. En azından sonradan bedavaya dağıtılmasına karşı tesellim oldu. Hotspot vb uğraşmadan Youtube'ye girebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Orijinalden alıntı: turexx

CYBERGHOST MOBİL CİHAZLARDA KULLANMA (çok ayrıntılı açıkladım arkadaşlar inşallah size yardımcı olmuştur)
     1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!!

ilk ekrana gelemedim ki
    login olmam lazım şifre soruyor.elimde sadece aktifleştirme kodu var

login oldum ben ama ilk ekran görüntüsü degilde şöyle bir yazı var

Smart Phones, Tablets & Other Devices
    Unfortunately your subscription type does not include access to OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec Protocols. Need them?
    Upgrade NOW!

• Bu program şu anda çalışıyor mu? Engellenmemiş miydi bu da?
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    intenet engel tanımaz arkadaşım, yemişim interneti engelleyenleri

internetin en güzel yanı çatıdan kovsan bacadan girebilirsin.

istiklal marşında ne diyor...

"Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım;"

ecdadımız bunu yıllar önce internet yokken yazmış, şimdimi bize zincir vuracaklar şaşarım...
  • işi bilen biri bana cyberghost ile neden normalde 8 mbit olan internetimin 12 mbit civarına çıktığını söyleyebilir mi? speedtest olayından bahsetmiyorum bildiğin torrent açtım 1.2 mb çekiyor saniyede. youtube videoları zaten 360p oynatamazken şimdi 1080p hiç takılmadan oynatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyanki

işi bilen biri bana cyberghost ile neden normalde 8 mbit olan internetimin 12 mbit civarına çıktığını söyleyebilir mi? speedtest olayından bahsetmiyorum bildiğin torrent açtım 1.2 mb çekiyor saniyede. youtube videoları zaten 360p oynatamazken şimdi 1080p hiç takılmadan oynatıyor.

İlk dediğini açıklayamam ama youtube'dan daha hızlı video çekebilmen normal.
    Çünkü youtube Türkiyeye az bant genişliği ayırıyor. Daha gelişmiş bir ülke IPsi ile giriyorsan sana videoları daha hızlı gönderiyor.
  • alyanki kullanıcısına yanıt
    Normalde sen o hız testini yaparken , hız testi yapan program seni İP sı almanya da olan bir PC sanıyor ki doğruda çünki VPN server görevi gören PC gerçektende almanya da,

aslında test senin PC ile test programının kullandığı server arasında değil , VPN server ile hız programının kullandığı server arasında hız testi yapıyor, bu da doğal olarak yalancı hız ifade ediyor, bu iste en iyi test aracı hızından şüphe duymadığın bir download sitesi bulmak

örnek

https://www.microsoft.com/en-us/download/default.aspx

adamlarda para var eminim sunucuları 3-5GBps kaldırabiliyordur.

daha sonra hangi browser kullanıyorsun bilmiyorum ama ben firefox kullanıyorum ...anlık indirme hızını gösteren bir bir add-on bul.

mesela "download status bar"

en son olarak yukarıdaki download sitesinden söyle en az 300 mb lik bir dosya indir.. ve download status bar dan anlık hızını gözlemle.... anlık gördüğün en yüksek hız o VPN server ın sana sağlayacağı ( tabiki yine anlık ) en iyi hızdır ..

bu da o server a o an kaç kişi bağlı ve ne halt yiyorlar soruları ile değişkenlil gösterir...

onun dışında bu speedtest.net gibi siteler doğru bilgiyi vermez..

• bilgiler için teşekkür ederim. speedtest olayını biliyordum zaten server hızını vermesiyle alakalı. ilginçlik torrent olayında 1.2 ile torrentten film çektim ve cidden bitiş süresi de bunu kanıtlar durumdaydı.
  • okulda MEB in internetinden istenilen yere girilebilir mi normalde açılmayan sitelerden bir şeyler indirilebilir mi bununla?
  • vpn nin video izlemede büyük faydası var.vk youtube gibi siteler tr ye sınırlama mı koyuyor bilmiyorum ama cyberghost romania dan bağlıyken hızlı şekilde yüklediğini farkettim.özellikle vk dan tr de yükleme hızı oynatmadan düşükken cyberghostta oldukça hızlı yükleyebiliyor.denemenizde fayda var.hızlı bir proxy de aynı işi görür.

• Torrentler çalışmıyor beyler vpn kullanınca ?
  • almayı düşünürken geçen hafta bedava olduğunu söyleyen yorumları gördüm. E şimdi ben buna nasıl para verem ?
  • Bende bi kod var size vereyim beleşe hocam herhalde calısıyor hiç kullanmadım.
  • Satın almayı düşünüyorum. Şuan herhangi bir sorun var mı hizmette?
  • Pc den bağlanamıyorum. Sizde de varmi problem su an? Program baglaniyor ancak internet baglantisi yok diyor...

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.