Şimdi Ara

Dolu hasarı ve boyasız göçük onarımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size bazi tavsiyeler de bulunmak istedim yaklaşık 6 aydır Gaziantep te dolu hasarı onarımı yapmaktayım oncesindede işim buydu
    Son birkac haftadır profesyonel olmayan ustalar tarafindan yapilmis daha dogrusu yapılamamış araçlar gelmeye başladı
    Araçlar da bizim takcek dediğimiz silikon la yapistirilip çekilmiş tamamlanmadan bırakılmış bazıları da çubuklar la yapılmış ama boyada çatlaklar oluşmuş bu çatlaklar bir süre sonra boyada paslanma yapacaktır ve araba komple boya isteyecektir
    Aracın direkleri genelde bırakılmış onarilmamis bunun gibi şeyler

Bunları anlatmamdaki sebep dolu yağışı ülkemizde bazen oluyor hatta bugün de marmaris de dolu yağışı oldu araçlar hasar gördü
    Bu isi profesyonel olarak yapan bircok firma ve usta arkadaslarimiz varken Türkiye de ismi büyük olan ve 1-2 günlük egitim verip usta oldun diyerek eline araba teslim eden firmalar da var
    Bildigim kadariyla aracinizi kaskodan istediginiz yerde onarımını yaptırma hakkınız var
    Pdr boyasız göçük düzeltme işi profesyonel ekipman ve ustalık gerektirir
    Butun araclarinizi ben yaparım cok iyiyim kesinlikle demiyorum sadece işi hak edene isini ustalıkla yapana yeterli ekipmanı olana aracinizi teslim edin yoksa geri dönüşü zor olur çünkü onarımı düzgün olmamış aracı toparlamak daha zor bazen imkansızdır ve kimse ugrasmak istemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Madem işiniz bu;
    aşağıdaki aletleri özellikle tavsiye ederim.

Böyle bir PDR kol

http://www.sanalpazar.com/Pdr-Boyasiz-Gocuk-Cektirme-Aleti__isp41038814

veya böyle bir PDR pense
    http://www.sanalpazar.com/Pdr-Boyasiz-Gocuk-Cektirme-Aleti-Pense-Seti__isp41037797

• SAĞOLUN KULLANMAKTA OLDUĞUM BU TİP TAKIMLAR MEVCUT

• www.gocuksepeti.com
    Türkiye nin en büyük boyasız göçük düzeltme mağazası
  • Sağolun

• Manyetik göçük düzeltme sistemi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.