Şimdi Ara

Sedona MV-39 Kaskı Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burada 40 liralık bir üründen bahsediyoruz, bence 40 liranın hakkını veriyor kasksız gezmektense bu 40 liralık köpükle gezmeyi yeğlerim

Hatalarım varsa affola

edit: masa biraz dağınık kusura bakmayın

http://www.ozceylanmotor.com/index.php?route=product/category&path=115_202 buradan aldım arkadaşlar kargosu 1 yada 2 gunde geldi sparişi verdikten sonra emin değilim ama baya hızlıydu konya-istanbul düşünürsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 22 Kasım 2013; 21:04:09 >

• Saksı boş gezmesin diye ne kadar koruduğu hakkında pek fikrim yok ama 40 liranın hakkını vericek kadar korumaz benim gözümde öğrenci olunca insanın gözüne 40 lira epeyi büyük görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Saksı boş gezmesin diye ne kadar koruduğu hakkında pek fikrim yok ama 40 liranın hakkını vericek kadar korumaz benim gözümde öğrenci olunca insanın gözüne 40 lira epeyi büyük görünüyor

la 50 lira kazanmıştım ufak bi işten direk kask a yatırdım valla, oğrenci için büyük para hiç yoktan korur kafayı ya baret misali 10 lrayada var 250 liraya var korudumu 2 side koruyor, tabi ben 100 liralık bi kask görmediğim için kıyaslama yapamıyorum. ama dediğim gibi kasksız gezmektense bu köpükle ezerim daha iyi

• güzel inceleme olmuş bi tane de ben alcam ya,ayrıca kasksız giderken saçlar dağılıyor falan onu da engeller sanırım.hangi siteden aldınız?

bide şu avatarın senle o kadar özdeşleşmiş ki her an arkadan çıkacakmış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: escober12

güzel inceleme olmuş bi tane de ben alcam ya,ayrıca kasksız giderken saçlar dağılıyor falan onu da engeller sanırım.hangi siteden aldınız?

bide şu avatarın senle o kadar özdeşleşmiş ki her an arkadan çıkacakmış gibi

evet çok kaliteli bir kask değil ama hiç kasksız gezmekten de iyidir, renk olarak neden beyazı tercih ettin dersen, üzerinin plastik baskı oldugunu tahmin etmiştim, renklileri daha dandik duracaktır beyaz bir nemze kurtarıyor

aldıgım yeri ekledim ilk mesaja

• aynen görüntüden biraz kurtarıyor.

çok saol hocam.
    undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escober12 -- 22 Kasım 2013; 21:07:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escober12

aynen görüntüden biraz kurtarıyor.

çok saol hocam.
    undefined

Rica ederim

evet, 6.5 lira kargo ücreti var ürünü alırken ödüyorsunuz, kapıda ödeme varmı bilmiyorum
  • Hayırlı olsun. :)

Sağolun teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhysCopat -- 22 Kasım 2013; 21:37:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysCopat

Hayırlı olsun. :)

Sağolun teşekkürler.

rica ederim
  • Çok pahalı ya Ben iyi sürerim kendime güvenim tamdır o yüzden çin işi alacağım 40 tl çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Çok pahalı ya Ben iyi sürerim kendime güvenim tamdır o yüzden çin işi alacağım 40 tl çok

Benimde güven full dur ama kask olduktan sonra phy abs +5(97) oluyor
  • 40 tl buna verene kadar 25-30 daha verip prowell almak daha mantıklı. En azından strafor yerine Efu kullanılıyor.

Yine de hayırlı olsun, sürekli kafanızda olsun ama ihtiyacınız olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

40 tl buna verene kadar 25-30 daha verip prowell almak daha mantıklı. En azından strafor yerine Efu kullanılıyor.

Yine de hayırlı olsun, sürekli kafanızda olsun ama ihtiyacınız olmasin

tabikide, ama elime 50 lira geçmişti saga sola çar çur etmeden almak istedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.