Şimdi Ara

Apple Online Store USA’de Sim-kilitsiz iPhone 5s satış devri başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Online Store USA’de Sim-kilitsiz iPhone 5s satış devri başlıyor
    Bugüne kadar AOS USA üzerinden direkt "sim kilitsiz" adı altında iPhone satışı gerçekleştirmeyen Apple, iPhone 5s ile birlikte bu durumu değiştirerek ABD’de faaliyet gösteren Online Store’dan sim kilitsiz iPhone 5s satışına resmi olarak başladı.

Bugüne kadar AOS üzerinden sim kilitsiz iPhone satışını sadece T-Mobile sim kartıyla birlikte gerçekleştiren Apple; bugünden itibaren tüketicilere sim kartsız, direkt olarak iPhone 5s’i satın alabilme imkanı veriyor. Fiyatlarda herhangi bir değişim söz konusu değil; yani  16/32/64GB’lık modellerin satış fiyatları sırasıyla 649/749/849 dolar iken; gönderim süresi 1-2 hafta olarak belirtiliyor.

Öte yandan sim kilitsiz iPhone’lar ABD içerisinde Apple Store’lardan fiziksel olarak satın alınabilmekte.

Apple Online Store USA’de Sim-kilitsiz iPhone 5s satış devri başlıyor

• ABD'de yaşamak varmış 2150tl lik cihaz orda 1300tl gelirleri bizi 10'a katlıyor ama biz onlardan daha pahalıya alıyoruz Böyle adaletin taaaaa.

• ABD elektroniğin dünya üzerinde ucuza alınabildiği ender ülkelerden.

Dubai keza öyle.

Taiwan, Japan öyle mi bilmiyorum ama Malasia o kadar ucuz değil.

• 16gb-1300 tl
    32gb-1500 tl
    64gb-1700 tl

Bu fiyatlardan Türkiye'de satışta olduğunu bir hayal etsenize (ama sadece hayal edin)..

• Türk parasının değeri çok düşük ondan bu kadar pahalı, tabii vergiside var, hak edildiginiz gibi yönetılırsınız dıye bir söz vardır.

• Sim kilitsiz ne anlama geliyor arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Sim kilitsiz ne anlama geliyor arkadaşlar?

Istedigin GSM operatoru ile kullanabilirsiniz. Unlock vs. islemi gerekmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry MenSim kilitsiz ne anlama geliyor arkadaşlar?

Teşekkür ederim.

• T-Mobile versiyonu zaten simkilitsiz. Sadece sim yuvası çıkarma aparatı yerine yuvanın içinde sim kart ile geliyor.

• Abd de olmak varmis mis onlarda elektronik bizde gida ucuz buna inanabilirsin :) bence gida ucuz olsun elektronik zaten 1000 lira gelirli kardeslerimde bile 3000 lik alet var :) ac gezmeleri ona keza ... yani heryerde hayat neredeyse esit bunu gezip gordum heryerde sahit oldum diyebilirim

• 32 GB olanı yaklaşık 1.500 TL civarında fiyatı. İşte bu yüzden yurtdışından tanıdıklara getirtme taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ircan

Abd de olmak varmis mis onlarda elektronik bizde gida ucuz buna inanabilirsin :) bence gida ucuz olsun elektronik zaten 1000 lira gelirli kardeslerimde bile 3000 lik alet var :) ac gezmeleri ona keza ... yani heryerde hayat neredeyse esit bunu gezip gordum heryerde sahit oldum diyebilirim

Evet, afrika ile almanyada hayat nerdeyse eşit.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Sim kilitsiz ne anlama geliyor arkadaşlar?

Peki kayıt ettirecek miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye ye göndermiyorlar ama değil mi ? Yani applestore.com/us dan almaya kalksak Türkiye'ye göndermiyorlar değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw is Life.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry MenSim kilitsiz ne anlama geliyor arkadaşlar?
    Peki kayıt ettirecek miyiz?

Kayit olayi ayri hocam. Cihaz yurtdisi olursa kayit zorunlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

ABD'de yaşamak varmış 2150tl lik cihaz orda 1300tl gelirleri bizi 10'a katlıyor ama biz onlardan daha pahalıya alıyoruz Böyle adaletin taaaaa.

Hocam keşke bir Türk markası da Apple gibi telefon üretse de gerekirse 2200 e satsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ircan

Abd de olmak varmis mis onlarda elektronik bizde gida ucuz buna inanabilirsin :) bence gida ucuz olsun elektronik zaten 1000 lira gelirli kardeslerimde bile 3000 lik alet var :) ac gezmeleri ona keza ... yani heryerde hayat neredeyse esit bunu gezip gordum heryerde sahit oldum diyebilirim

Ülkemizde.
    Elektrik pahalı
    Su pahalı
    Elektronik pahalı
    Otomobil pahalı
    Benzin pahalı
    Doğal gaz pahalı
    Okumak pahalı
    Sağlık giderleri pahalı
    Hak aramak pahalı
    Sen gelip diyorsunki Gıda ucuz millet bunlara para yetiştiremiyorki gıda alsın ucuz olsa ne olacakki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar tam yeni konu açıcaktım ama burayı bulmuşken sorum arkadaşım şu an amerikada apple storedan ne diye telefon almalı full price diye mi contact free diye mir bir anlam kargaşası var bir türlü anlayamadım amerikdan teleofn almış biri yardımcı olabilir mi ? simkilitsiz telefon istiyorum yahu bu kadar zor mu :)
  • bize ne yararı var ?
  • evet tr üzerinden sipariş verebiliyormuyuz? veremiyorsak bu konunun bize hiç bi yararı yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.