Şimdi Ara

MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
6
Favori
17.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 190 binde abs sorunu yaşadım abs devreye girdiğinde sağ ön lastiği kitliyor abs fişilerini çektiğimizde sorun olmuyordu
    çıkma bulduk oda sorun arka sağ lastikde tutmama yaptı şuan abs iptal geziyorum sanayide parça yok
    böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu ?
    fren merkezleri değişti abs siz daha iyi duruyor araba.
  • Bu arada arabam 2005 yeni
    kasa palio
     MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART. MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART. MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun bir aradan sonra 2011 albea premio 1.3 372.000 km yi geride bıraktık :)

• banistercaq B kullanıcısına yanıt
    banistercaq arada bi dur motor azcık soğusun bu kadar yüklenme :)
  • bona kullanıcısına yanıt
    Fiat parçalarını da bulamıyosak yandık valla. Abs zaten aracı erken durdurmaz. ABS frenin kitlenmesini önlediğinden yani frene bastığınızda direksiyon hakimiyeti için aralıklarla freni bırakır ki araç istediğiniz yere yönelsin. Durum böyle olunca fren mesafesi doğal olarak uzar. ABS swichlerini temizletmeyi bi dene sanayide sadece bu işlere bakan ustalar var.
  • Cevap icin tesekkur ederim maalesef tum kontroller yapildi sensor,ana merkez vs fakat cozulmedigi icin suan iptal ettik, abs fren mesafesini uzatiyor biliyorum demek istedigim sert frende suan her hangi bir sorun yok abs olmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: cileli_sofor

banistercaq arada bi dur motor azcık soğusun bu kadar yüklenme :)

İki hafta önce boyasız olan araç tavan hariç komple boyandı aslında şuan ayda 10.000 km gibi bir rakam yapıyor, aralıkta muayeneye girecek büyük bir ihtimal 400bini geride bırakmış oluruz, 2 yıl once 214 binlerde muayene girmiştik, 600-700 binden önce satılmaz gibi geliyor abeamız :)

• banistercaq B kullanıcısına yanıt
    Taksiciler senden daha insaflı be kardeşim.
  • Arkadaşlar bir ay kadar önce 1.3 MJ 75 bg fiorino aldım. Araçtan ve yakıttan çok memnunum ve aldığım gibi de tüm filtre sıvılar ve alt takımı elden geçirdim. Yalnız birşeyi fark ettim tamirci arkadaş bir sonraki yağ değişimi ve bakım için 15 bin km sonrasını yazmış. Daha önceki araçlarımda 10 binde bir yağ ve filtre değiştirirdim, acaba fiorino mj lerde gerçekten bakım 15 bin de mi ? yoksa tamirci arkadaş mı yanlış yazdı ?
  • Guncel fotograflarimiz
     MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART. MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART.

• quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

Arkadaşlar bir ay kadar önce 1.3 MJ 75 bg fiorino aldım. Araçtan ve yakıttan çok memnunum ve aldığım gibi de tüm filtre sıvılar ve alt takımı elden geçirdim. Yalnız birşeyi fark ettim tamirci arkadaş bir sonraki yağ değişimi ve bakım için 15 bin km sonrasını yazmış. Daha önceki araçlarımda 10 binde bir yağ ve filtre değiştirirdim, acaba fiorino mj lerde gerçekten bakım 15 bin de mi ? yoksa tamirci arkadaş mı yanlış yazdı ?

Fiorinolar da da bakım 10.000km de bir usta yanlış yazmıştır

• Bravolarin bakimi 20 bin km de bir...

• 387.000km yi geri de bıraktık

• 2007 1.3 multijet 153000 km şu anda,sol aks değişti bugün,150000 km bakımı 10 gün önce yetkili serviste yapıldı,tık yok maşaallah henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiatsever -- 4 Temmuz 2015; 12:22:05 >
  • Arkadaşlar aracımı 21/05/2015 tarihinde istemeyerek de olsa satmak zorunda kaldım. Şirket araç verdi iki aracı da idare edecek gücüm olmadığından Albeamla vedalaşmak zorunda kaldık. Ben yine burdayım sonuçta daha babamın Albea var sıkıntı yok Mjetle yola devam
  • dün gece bayram dönüşü 200 bim km yi devirdi 188 binde aldım palio 2005
    bu arada ortala yakıt değeride süper durumda :)
     MULTİJET'İNİZ REKOR KM VE BAKIMLARI.KM FOTOLARI ŞART.
  • 406.000 km yi geride bıraktık :)

• 2009 albea aldım taksi çıkması ilk kazamı yaptım 621 binde araba tamirden gelince resimlerini atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

quote:

quote:

aracı bugun aldım 128 binde 1.3 multijet 75hp fiat punto k8

Albeadan önce gp bakıyodum bende. Fiyatları yüksek geldiği için vazgeçmiştim. Sizinki kaç model ve ne kadara aldınız

hocam aracım 2008 model active gümüş gri 3 parça boya var değişen yok 19 bine aldım ama çok sıkı pazarlıkla

ne günlermiş o zaman

19 a dizel 2008 puntoya pahalı diyormuşuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: garden_tea_family

quote:

quote:

quote:

aracı bugun aldım 128 binde 1.3 multijet 75hp fiat punto k8

Albeadan önce gp bakıyodum bende. Fiyatları yüksek geldiği için vazgeçmiştim. Sizinki kaç model ve ne kadara aldınız

hocam aracım 2008 model active gümüş gri 3 parça boya var değişen yok 19 bine aldım ama çok sıkı pazarlıkla

ne günlermiş o zaman

19 a dizel 2008 puntoya pahalı diyormuşuz

Şu an aynı araba kaç para söylemek bile istemiyorum piyasa uçtu uçtu sattığım arabayı şu an alamıyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.