Şimdi Ara

Mart 2015: Yeni Bir İlişkim Var! (Güncel: Yıldönümü Hediyesi) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
9
Favori
18.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen benim için tecrübe oldu. Aynı hatayı iki kez yapmış oldum. Artık bu tecrübeyle de üçüncüyü yapmam umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: decvarım

Aynen benim için tecrübe oldu. Aynı hatayı iki kez yapmış oldum. Artık bu tecrübeyle de üçüncüyü yapmam umarım.

dostum whatsapp varsa noyu msj at uzun uzun knşlm anlatırım ben sana herşeyi belki ders çıkarırsın
  • 26.04.2014 Yine bir ayın 26'sı. 26 Ekim'de ilişkimiz başlamıştı. Ayrılmasaydık 6. ayımız olacakmış. Bazen "Artık yeter, düşünme şu kızı!" diyorum, bazen de "Keşke zamanı geri alabilsek, keşke ayrılmamış olsak." diyorum, tıpkı şu an gibi.
  • geleceğim bekle, dedi
    ben beklemedim, o da gelmedi.
    ölüm gibi bir şeydi,
    ama kimse ölmedi. ÖZDEMİR ASAF
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

geleceğim bekle, dedi
    ben beklemedim, o da gelmedi.
    ölüm gibi bir şeydi,
    ama kimse ölmedi. ÖZDEMİR ASAF

Doğru söze ne denir diyebiliyorum ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carşamba günü doğum günü onun. Hala atamadım ne yazık ki aklımdan
  • Güncel (08.05.14) Aylar sonra bi tepki mi denir hareket mi denir, bi cevap geldi ondan. Gerçi nedir ve neden yaptı bunu pek anlamadım. Beni Twitter'da takip etmeye başlamış. Takip etmediği halde beni kontrol ettiğini düşünüyorum çünkü doğum gününde onunla ilgili bi tweet atmıştım ama görmesi umuduyla falan değil. Bana göre yine o gün de kontrol etti ve tweeti görünce takip etmeye başladı.
  • Temmuz'da baslayan iliskim 7 Aralik'ta bitmisti benim de. Ocak ayinda tekrar baristik, 2 hafta sonra yine ayrildik. İkisinde de o ayrildi(Hakettim). Yani 6 ay olmus nerdeyse. Gecmiyor bu anasini sattigiminin acisi, Allah yardim etsin kardesim. @decvarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 11 Mayıs 2014; 6:29:20 >
  • aciziyet konularına en güzel örnek
  • Eyvallah, teşekkür ederim. Umursamaz olmak gerekiyo
  • Dostum konuya ilk baslarda bende yazmistim ve bende ayrilmistim. Simdi takmiyorum acikcasi benden sonra ortalama. 1.5 - 2 ay suren iki iliski yasadi bende soylenenler ile yasananlarin farkli oldugunu gorunce ve artik elimden yapacak bir sey gelmeyince iplememeye basladim. Bir ara face adresine baktim dondurmustu dun tekrar baktim engeli kaldirmis depresif, aska yonelik sozler paylasiyor.

• Hocam yaşınız kaç bilmiyorum ama benimde 2 senelik ilişkim dün gece bitti ve yenilenip çıkcam karşısına son pişmanlık fayda etmeyecek , duygusal olma mantığını kullan onsuz nefes alabiliyorsun.

Sedat Peker abimiz demiş ki ;

- Nefes alıyorsak , umut var demektir ...

Duygusal olma , dimdik ayakta dur

NOT : Bugün işe gitmedim arayacam yöneticiyi , bişeyler uydurcam artık. Bugünü kendime ayırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEVRiMATESi -- 12 Mayıs 2014; 9:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Dostum konuya ilk baslarda bende yazmistim ve bende ayrilmistim. Simdi takmiyorum acikcasi benden sonra ortalama. 1.5 - 2 ay suren iki iliski yasadi bende soylenenler ile yasananlarin farkli oldugunu gorunce ve artik elimden yapacak bir sey gelmeyince iplememeye basladim. Bir ara face adresine baktim dondurmustu dun tekrar baktim engeli kaldirmis depresif, aska yonelik sozler paylasiyor.

Artık ben de takmamak istiyorum ama aklımda hala. Bi kaç hafta önce o da dondurmuş Facebook hesabını.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Dostum konuya ilk baslarda bende yazmistim ve bende ayrilmistim. Simdi takmiyorum acikcasi benden sonra ortalama. 1.5 - 2 ay suren iki iliski yasadi bende soylenenler ile yasananlarin farkli oldugunu gorunce ve artik elimden yapacak bir sey gelmeyince iplememeye basladim. Bir ara face adresine baktim dondurmustu dun tekrar baktim engeli kaldirmis depresif, aska yonelik sozler paylasiyor.

Artık ben de takmamak istiyorum ama aklımda hala. Bi kaç hafta önce o da dondurmuş Facebook hesabını.

Dostum gecer elbet gecer onu hatirlatacak islerden uzak dur

• La 2 senelik ilişkiyi bitirdim ben , çok yalvardım zamanında ama dün tekrar bitirdim ve inan şuan hiç takmıyorum twitter'da tribe girdi kız taktığımı sanıyor
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Bırak hatırlatacak işlerden uzak durmayı, hatırlamaya yönelik şeyler bile yapıyorum. Aslında yapmamam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeccalAYiN

Hocam yaşınız kaç bilmiyorum ama benimde 2 senelik ilişkim dün gece bitti ve yenilenip çıkcam karşısına son pişmanlık fayda etmeyecek , duygusal olma mantığını kullan onsuz nefes alabiliyorsun.

NOT : Bugün işe gitmedim arayacam yöneticiyi , bişeyler uydurcam artık. Bugünü kendime ayırdım

Yaşım 20. Elbette ben yaşadıklarımı en kötü olarak görmüyorum. Muhakkak bu tip konularda daha fazla üzülenler vardır. Sen de bir örneksin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeccalAYiN

Hocam yaşınız kaç bilmiyorum ama benimde 2 senelik ilişkim dün gece bitti ve yenilenip çıkcam karşısına son pişmanlık fayda etmeyecek , duygusal olma mantığını kullan onsuz nefes alabiliyorsun.

Yaşım 20. Elbette ben yaşadıklarımı en kötü olarak görmüyorum. Muhakkak bu tip konularda daha fazla üzülenler vardır. Sen de bir örneksin.

İnsanı öldürmeyen şey güçlendirir. Herşeyi boşver daha iyileri çıkar
  • 1 aylık ilişki seni böyle yaptıysa 3 5 sene sürüpte biten bi ilişkide senin halini düşünemiyorum

• Eylül 2009 dan bu yana süren bir ilişkim var. Biterse biz ne yapalim

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.