Şimdi Ara

uPlay'den oyun indiremiyorum Yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Uplayden oyun indiremiyorum yardım edin ya

Facebook dan ubisoft Supporta yazdım hatayı cevap verdiler ama anlamadım bi yardım edin

Ben : "Failed to start download

uPlay is unable to start your download. Check that you have an active internet connection and sufficient space on your hard drive"

Ubisoft : Please check under the settings to verify that the Uplay client is not in Offline mode. Try temporarily disabling firewalls and antivirus programs to see if it helps. Also, please be sure that the following ports are not restricted or blocked.

Uplay PC Client
    TCP: 80, 443, 13000, 14000, 14008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahin36 -- 21 Kasım 2013; 22:32:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahin36

Beyler Uplayden oyun indiremiyorum yardım edin ya

Facebook dan ubisoft Supporta yazdım hatayı cevap verdiler ama anlamadım bi yardım edin

Ben : "Failed to start download

uPlay is unable to start your download. Check that you have an active internet connection and sufficient space on your hard drive"

Ubisoft : Please check under the settings to verify that the Uplay client is not in Offline mode. Try temporarily disabling firewalls and antivirus programs to see if it helps. Also, please be sure that the following ports are not restricted or blocked.

Uplay PC Client
    TCP: 80, 443, 13000, 14000, 14008

offline moddan çıkarın firewall ve virüs windows güvenlik duvarını kapatın demişler

• olmuyor ne yaptıysam olmuyor beyler yardım edin ya
  • ALLAH'ını seven gelsin
  • Sahin36 kullanıcısına yanıt
    İnternet bağlantınızı ve hard diskte yeterli yer varmı diye kontrol edin demişler eğer sorunun senden kaynaklanmadığına eminsen belki uplay'de bir arıza vardır. Uplay pekte güvenilir birşey değil sık sık sorunlar yaşanıyor. Sendeki sorunu okuyunca bende hesabımdan oyun indirmeyi denedim. Şu anda bir sıkıntı yok indiriyor. Tekrar indirmeyi dene eğer olmazsa çözüm ararız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tranquels

İnternet bağlantınızı ve hard diskte yeterli yer varmı diye kontrol edin demişler eğer sorunun senden kaynaklanmadığına eminsen belki uplay'de bir arıza vardır. Uplay pekte güvenilir birşey değil sık sık sorunlar yaşanıyor. Sendeki sorunu okuyunca bende hesabımdan oyun indirmeyi denedim. Şu anda bir sıkıntı yok indiriyor. Tekrar indirmeyi dene eğer olmazsa çözüm ararız.

Yok kardeş ya herşeyim Tam hdd deYok kardeş ya herşeyim Tam harddisk de yer var internetim güzel olmuyor ya ne denediysem
  • Ubisoft üyelerinden böyle bir cevap geldi

I have the same problem, but it's game specific. I can download Splinter Cell Blacklist, but I get the message above if I try to download Assassin's Creed Black Flag. Not sure if this is important but you upgraded the preordered version of Black Flag (which I "bought" with my new Nvidia graphics card). It's now listed as Assassin's Creed IV Black Flag Deluxe Edition in Uplay, but in your email you said you upgraded it to "Digitalen Uplay Deluxe Edition"...
    Yardım edin beyler
  • Yardım beyler
  • yardım
  • beyleerrr
  • Kimse yokmu ?
    Aradan çok zaman geçmiş ama belki hala yanıt bulamayanlar vardır diye söyleyeyim.
    Ben de watch dogs aldım bu hatayı veriyordu, yükleme klasörünü C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games şeklinde yani varsayılan yaptım. Sorun düzeldi, yükleme klasörüyle alakalı olabilir, çünkü direkt olarak C:\Program Files (x86)\Watch Dogs şeklinde yaparsanız o dizine dosya eklemek için yönetici izni gerektiriyor bundan dolayı program indirme yapamıyor. Sorunun bu şekilde düzeleceğini düşünüyorum.
  • yönetici izni olursa halledersn kardeşim
  • Beyler DNS sıfırlayın sorun çözülür ben o şekilde bulmuştum
  • Watch dogs deluxe yüklerken pc kapandı.Tekrar yüklemye çalışıncada böyle bir sorun çıktı.Yardı medebilecek kimse varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahin36

Beyler DNS sıfırlayın sorun çözülür ben o şekilde bulmuştum

Dnsyi sıfırladım işe yaramadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.