Şimdi Ara

Opera'nın Android uygulaması tabletlere özel ara yüz desteğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Opera'nın Android uygulaması tabletlere özel ara yüz desteğiyle güncellendi

Android 4.0 ve üzeri cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilen internet tarayıcısı Opera, tablet cihazlara özel ara yüz desteğiyle güncellendi.

Yayınlanan yeni güncellemesiyle Android tabletlere ara yüz olarak destek vermeye başlayan Opera, bu sayede büyük ekranlı cihazlar ile çok daha etkili bir kullanıcı deneyimi ortaya koyabiliyor. Ayrıca genel olarak birçok sorundan arındırılan, performans, kararlılık ve arama motoru listeleri geliştirilen uygulama, Off-Road moduyla veri kullanımı noktasında kişilere yardımcı olurken, Discover özelliğiyle de yeni içerikleri direkt olarak kendi içerisinden sunabiliyor ve yeni olarak uzaktan hata ayıklama moduyla geliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Opera Android uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Kaynak:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser

• Xperia tablet Z ile de uyumlu olduğunu belirtmek istiyorum. Malum tüm android tabletler bi yana, xperia tablet bi yana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opera mini forever

• En iyisi next ve uc browser.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Xperia tablet Z ile de uyumlu olduğunu belirtmek istiyorum. Malum tüm android tabletler bi yana, xperia tablet bi yana.

Samsung galaxy tab 7 yle de uyumlu.. malum tüm çöpler bir yana galaxyler bir yana .

• Öncelikle Hayirli geceler ..?Opera ozelikle mobil kullanim için vazgeçilmez..?Yalniz bi isteyim var kaynak linkine direk tiklayinca direk link acilsa iii olurhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser ..?Gunceleme ii olmus.?
  • ben uzun yollardır opera kullanıyordum

android'de de opera classic kullanıyorum. yeni opera'dan açıkcası çok umutluydum ancak çok büyük sorunları var.

çok fazla yer kaplıyor özellikle veri değeri çok yüksek (opera classic'de böyle değil)

opera link'e erişim yok

user agent sadece mobil oluyor desktop yapılamiyor

bu gibi nedenler beni tamamen yeni opera'dan soğuttu.

beta olsa anlarım ama eğer normal bir sürüm yapıyorsanız eksiklerin olmaması gerekir

ancak opera classic hala güzel ve kullanışlı

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Xperia tablet Z ile de uyumlu olduğunu belirtmek istiyorum. Malum tüm android tabletler bi yana, xperia tablet bi yana.

Küçükken atmislar tutmamislar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.