Şimdi Ara

Instagram nihayet Windows Phone 8 için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Instagram nihayet Windows Phone 8 için yayınlandı

Windows Phone kullanıcılarının uzun süredir merakla beklediği Instagram uygulaması nihayet uygulama mağazasındaki yerini aldı.

150 milyondan fazla kullanıcısıyla Android ve iOS platformlarında en popüler fotoğraf tabanlı paylaşım uygulaması haline geldi. Windows Phone sürümü ile kullanıcı sayısını artıracağına şüphe yok.

Instagram uygulaması Windows Phone 8 için beta olarak yayınlandı. Yani zaman zaman hatalarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin fotoğraf çekme esnasında uygulama yerleşik kamera yazılımına geçiş yapabiliyor.

Instagram'ın özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse özel olarak tasarlanmış sayısız fotoğraf filtresi, bulanıklık efektleri, ön ve arka kamera desteği, 15 saniyeye kadar video paylaşabilme şeklinde saymak mümkün.

Windows Phone'da eksikliği en çok eleştirilen uygulama olan Instagram'ın da gelişiyle artık ekosistemin güçlenmeye başladığını söyleyebiliriz. Gelecek analizleri de ekosistemin satışlarını daha da artıracağını öngörüyor.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/instagram-beta/3222a126-7f20-4273-ab4a-161120b21aea

• Hadi hayırlı olsun :) Rekabet kızışsın biraz artık. Ne de olsa biz son kullanıcılara yarayacak.

• iyi iyi ne kadar çok rakip o kadar düşük fiyat.

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    quote:

Windows Phone'da eksikliği en çok eleştirilen uygulama olan Instagram'ın da gelişiyle artık ekosistemin güçlenmeye başladığını söyleyebiliriz. Gelecek analizleri de ekosistemin satışlarını daha da artıracağını öngörüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ula nedir bu instagram

matah bişi olsa ne gamda traş..

• yıl olmuş 2014 yani
  • 6tag candır
  • simdi wp kullanan kisim instagramda patlama yaratir adamlar kac yildan sonra goruyo:) artik instagraminda havasi bitti onune gelen kro internetten indirdigi fotograflari kendi hesabina ekliyo. adam gibi fotograf ekleyenler de surekli eski fotograflari yeniden atmaya basladi. instagram.ilk ciktiginda iyiydi dunyanin dort bi yaninda her sokakta ilginc guzel olan seyler vardi simdi kalmadi artik...

• Artık susar şu instagram instagram diye zırlayanlar. Alın size instagram.

Android kullanan açlar gibi saldırmayacak Wp kullananlar programa. Zaten hepsi kullanıyordu instagramı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 21 Kasım 2013; 0:46:24 >
  • lumia 520 nin satışı iki kat daha artar heralde.

• Telefonu aldığımdan beri beklediğim bir app. Özellikle geleceği resmi olarak duyurulduktan sonra ayrı bir bekleyişteydim. Sonunda geldi ama buda beta. Lanet olsun. Sen o kadar süre beklet oda beta çıksın. Bende uzun süre bekletince sağlam bir çıkış için hazırlanıyorlar sanmıştım.

neyse sonuç olarak kavuştuk. Gayet iyide oldu. Kullandığım 6 ana appte (vatsapp, twitter, instagram, vine, facebook,foursquare) resmi olarak var artık.

• intagramın gelişi böyle etki yaratıyosa mağazaya yapılan eleştirler az bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Artık susar şu instagram instagram diye zırlayanlar. Alın size instagram.

Android kullanan açlar gibi saldırmayacak Wp kullananlar programa. Zaten hepsi kullanıyordu instagramı.

Sizde Dead Trigger 2 yoktu dimi?
    Ben S2'mle oynuyorum.Tabi Real Racing 3 , Most Wanted gibi oyunlarida oynuyorum cok güzel oyun yapmislar oynayamiyorsunuz bari youtube a girip videolarina bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 21 Kasım 2013; 16:48:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Ben S2'mle oynuyorum.Tabi Real Racing 3 , Most Wanted gibi oyunlarida oynuyorum cok güzel oyun yapmislar oynayamiyorsunuz bari youtube a girip videolarina bakin.

Var sayalım en iyi işletim sistemi android. Wp ise çöp. Ee eline ne geçti? Yani böyle olunca ne kazandın?

komik bebelerle dolmaya başladı iyice dh. Eski tadından eser yok. Eskiden insanlar burada bilgi paylaşımı için bulunurdu şimdi ise fanboyluk yapmaya geliyor.

• lumia 925 de şu an kurdum. ama eksikleri çok. geliştirilmesi lazım.

• quote:

quote:

Bütünwp kullanıcılarına mesaj, mail, tweet vs.. ne varsa sattım, hepsi satıp S2 alacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

quote:

Var sayalım en iyi işletim sistemi android. Wp ise çöp. Ee eline ne geçti? Yani böyle olunca ne kazandın?

komik bebelerle dolmaya başladı iyice dh. Eski tadından eser yok. Eskiden insanlar burada bilgi paylaşımı için bulunurdu şimdi ise fanboyluk yapmaya geliyor.

Haticeye değil neticeye bak.Sonucta bu oyunlar wp de yok degil mi?

Utku; S2 artik uretilmiyor ve satilmiyor.Ama sizin hayalinizi kurduğunuz oyunlari ben bu telefonda oynanabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 21 Kasım 2013; 19:56:11 >

• quote:

Utku; S2 artik uretilmiyor ve satilmiyor.Ama sizin hayalinizi kurduğunuz oyunlari ben bu telefonda oynanabiliyorum.

Ben hayalini kurmuyorum, o oyunları seninkinden çok daha iyi bir android telefonla oynuyorum; senin ise neden bu triplere girdiğini anlayamadım.

• S2 satılmıyormuşmuş. Sanki özel koleksiyon. Bulursam sıfırını alacak mısın? Almazsan şerefli değilsin. Anlaştık mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.