Şimdi Ara

Ankastre Fırın Tavsiyesi Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem 1000 tl 2000 tl arası fırın tavsiyelerinizi bekliyorum.İnternetten almayacağım gidip bakıp almak istiyorum buna göre tavsiye yaparsanız memnun kalırım.

• Bosch zanussi grubu iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Bosch zanussi grubu iyidir

bosch zanussi'nin siemens versiyonu hangisidir?
  • bosch zanussi bir seri değil, bosch un alt üretimi sanırım
  • Yanlis anlasilma var Bosch (siemens Profilo) zunussi(AEG Electrolux) diye grup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şu ürünü aldım bugün kurulum yapacaklar tecrübelerimi buradan paylaşırım profilo 952 yi de beğenmiştim ama eşim bunu daha çok sevdi biraz tuzlu ama neyse, özelliklerine linkten bakabilirsin çift ray, tam katalitik(fuul kendini temizleme) vs.vs.
    n11 den kupon+WP 1210 a geldi bana

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/pi%C5%9Firme-grubu/f%C4%B1r%C4%B1nlar/HBG43S460E.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetscemil -- 17 Aralık 2013; 14:25:43 >
  • arkadaşlar bu konu hakkın pek bir fikrim yok ama kullandığım model vesteldi ve ikinci aldığımda modelde vestel ve hiç memnun kalmadım vestel bu konuda çok kötü ve ocağıda çok küçük kısaca vestel almayında ne alır sanız alın
  • arkadaşlar arçelikten Ankastre fırın modeli tavsiye edebilirmisiniz...arçelik kullananlar ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.