Şimdi Ara

CS: Online'a Yeni Zombi Modu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Zombilerin ortaya çıkmasından bir yıl sonra, onların gitgide daha da tuhaf davrandığını, dahası, iyice güçlendiklerine tanık olduk. Zombiler yenileniyor ve evrim geçiriyor!

Lüks ve sevimli kent artık çığlıklarla ve zombilerin ürkütücü tınılarla dolayı müzikleriyle çınlıyor. Bu sesi susturup dilediğimiz şarkıları çalmanın zamanı geldi.

Tüfekten bıkanlara duyurulur: Buna ne dersiniz?

Çift namlulu silah: Çift namlulu av tüfeği kısa namlulu bir silah. Dilediğinizde otomatiğe alıyor, dilediğinizde ikili kurşun yağdırabiliyorsunuz. Özellikle yakın ve orta ölçekli çatışmalarda son derece güçlü. Patlama kuvveti Winchester M1887’den bile daha yüksek olan bu silah zombileri indirmek için ideal.

Yeni karakterler ve yeni özellikler nihayet Türkiye’ye de ulaştı!

Korku Terminatörü: Korku Terminatörü zombilere özgü zombi setlerinden biri. Mustasyon, Zombi: Kahraman. Diğer modlarda kullanılamıyor. Bu seti alan oyuncular zombilere özgü Ölümcül Vuruş yeteneği kazanıyor.

Yuri ve Criss: 1990’ların ortalarında Asya’da doğan Yuri patlayıcılarla ilgili her şeyde uzman. Daha önce ayrılıkçı Müslüman savaşlarına katıldı. Patlayıcılar üstüne yaptığı bir deneyde öldü sanılıyordu. Oysa ortadan kaybolduğu süre içinde yeni patlayıcılar geliştirdi ve Rex araştırma Enstitüsü’nün bombalandığı yerde görüldü. Criss ise işe İngiltere’de tıp öğrencisi olarak başladı ama savaş becerileri o kadar prestij kazandırdı ki, Terörizm karşıtı kuvvetlere alındı. Etrafında bir sır perdesi olan bu karakterin Rex araştırma Enstitüsü’nün bombalanma olayına karıştığından kuşkulanılıyor.

Kara Parola 2: Kara Parola’yı (Black Cipher) duymuş olabilirsiniz ama bu kez Counter Strike Online’a Kara Parola 2 de eklendi. Bilgisayar korsanlığına karşı geliştirilen bu program 20 Kasım 2013 tarihinden itibaren kullanıma geçecek.

Lighting Big-Eye: Kocagöz Şimşek

İguanadan yola çıkılarak geliştirilmiş olan bu tabanca çok kuvvetli su ateşiyle geniş bir alana hasar verebiliyor. 40 kez H20gücündeki tabaca, beş raund için ateşlenebiliyor. Ağırlık ve isabette etkili ve asla geri tepmiyor. Ancak çok düşük bir ateş gücü ve oranına sahip ve bir bel tabancası olarak biraz pahalı.

Zombi etkinliklerini kaçırmayın!

20 Kasım-4 Aralık arasında muhteşem zombi etkinlikleri ve fırsatları oyuncuları bekliyor. Öncelikle, oyuncular Zombi Kahraman modunda oynadıkların %50 bonus TP/Puan alacaklar. 150 insanı enfekte ettiklerinde ise Hafif Zombi, Ağır Zombi, Nata Bıçağı ve Çekiç 10 günlük sizlerin olacak! Dahası, 120 dakikadan fazla oynayan oyuncular için etkinlik Sürekli Hayatta Kalma, Üstün DNA, Bomba Uzmanı ve Cani Suikastçı hediye edilecek!

Basın Bülteni

• FPS oyunların kaçınılmaz DLC'si Zombi-MOD. Gereksiz buluyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor

FPS oyunların kaçınılmaz DLC'si Zombi-MOD. Gereksiz buluyorum.

Zaten oyunun kendisi de sarmıyor

• CS:GO Daha İyidir

• ReklaMLaAaAAaAaaaarrrRrrrRR

• Zombi moduyla alakası yokta,oyun iyice wolfteama sarmaya başladı.
    Bu oyuna bakarak neden cs go'nun,cs 1.6'nın,cs:s'in daha çok oynandığını anlayın.
  • *Meteora* kullanıcısına yanıt
    CS:S o kadar tutulmadı ve oynanmıyor ki.
    Hiç bir profesyonel turnuva yapıldığını görmedim.Oyuncular beğenmediklerini dile getirip CS oynamaya devam etmişlerdi, CS 2008-2012 arası çok iyi turnuvalara imza attı, ve oyun bir kez daha hatırlandı.
    CS:GO çıkınca bütün profesyonel takımlar oyun değiştirdi, şuan bir sıralama yapamazsın çünkü bu oyun CS değil CS:Online.

Wolfteam sarmaya gelince Türk playerının hak ettiği yer orası zaten, inatla oyunu Türkiyede popüler yaptı, milyonlar kazandırdı.Bu saatten sonra başka firmalar böyle insanlar üzerinden ilerlemek varken tercih etmekten vazgeçmez.
  • Valve nasıl böyle bi oyunun yapımına izin verebildi ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor

FPS oyunların kaçınılmaz DLC'si Zombi-MOD. Gereksiz buluyorum.

Katılıyorum, zombi teması bence sadece hayatta kalma oyunlarına yakışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

CS:S o kadar tutulmadı ve oynanmıyor ki.
    Hiç bir profesyonel turnuva yapıldığını görmedim.Oyuncular beğenmediklerini dile getirip CS oynamaya devam etmişlerdi, CS 2008-2012 arası çok iyi turnuvalara imza attı, ve oyun bir kez daha hatırlandı.
    CS:GO çıkınca bütün profesyonel takımlar oyun değiştirdi, şuan bir sıralama yapamazsın çünkü bu oyun CS değil CS:Online.

Wolfteam sarmaya gelince Türk playerının hak ettiği yer orası zaten, inatla oyunu Türkiyede popüler yaptı, milyonlar kazandırdı.Bu saatten sonra başka firmalar böyle insanlar üzerinden ilerlemek varken tercih etmekten vazgeçmez.

Yorumuna saygım var ama cs:s yana atılacak bir oyun değil.
    Cs 1.6 insanı soğutuyor.Yani oyunda bir şeyler yapabilmek,2 adam vurabilmek için trilyonlarca şey öğrenmek zorundasın.Ama cs:s daha rahat,daha eşit bir oyun anladın mı?
    CS:S en başta grafiksel anlamda iyi,alışabilir bir oyun.Cs 1.6 zaten eski bir oyun,tabiki bu oyunada saygım var ama 2013 yılında 1.6 oynamak ne kadar ''DOĞRU'' olur bilemiyorum.Cs 1.6'da orta düzeyli bir oyuncu olabilmek için 1 yıl oynaman lazım,cs:s ise daha çabuk adapte olunabilecek bir oyun.1 yıl gerektirmiyor.Artık 2009'da değiliz,insanların bilgisayarı sadece cs 1.6'yı muhafaza etmiyor.
    Cs 1.6 ile turnuvalar yapılması doğal.İnsanlar neye alıştırılırsa ona devam eder.
    CS:GO'ya gelecek olursak,maleseef oyunu oynama şansım olmadı,ama oyun bana göre en farklı cs oyunu olmuş.
    Bu farklılık iyi anlamda diyebilirim.İzlediğim videolar grafikler gayet iyi,zaten silah modelleri her zamanki gibi güzel.Haritalar değiştirilmiş ama onlarda iyi.Silahlar geliştirilmiş heleki Five SeveN.Çatışmalar 1.6 İle source'dakinden farklı olmuş.1.6 VE Source'da rakibin ayağına vurmak ölümcül bir etki yaratmıyordu ama cs:go'da ''Adamlar Yapmış''diyorum.Şu özel kaplamalı silah işide bu oyunun bu nesilde bu kadar tutulmasındaki en önemli etmen.Tabi benim hoşuma gitmedi pek,orası ayrı.

• şu oyun ne kadar gereksiz bi oyundur ya. resmen counter strike markasını lekeliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.