Şimdi Ara

Donanım Haber Tv2 Bölüm 6 'Dijital Güvenlik' #teknolojitv2de @tv2tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet hızla yaygınlaşıyor ve ev alış verişlerini dahi artık bu teknoloji üzerinden gerçekleştiriyoruz. Peki para transferinden kişisel bilgilere kadar her şeyimizin saklı bulunduğu hesaplarımız ne kadar güvende?

Donanım Haber'in 6. bölümünde konumuz Dijital Güvenlik ve Siber Savaşlar.

• Buradan izlemesi daha güzel gardaş, TV bize göre değil.

• Mesut Çevik incelemelerde olacağını söylemişti başlamadan önce aslında program güzel ama rtük iyi değil.Arabaların logolarını gizlemekte buna dahil.Yayınlanma kuralları biraz daha esnekleştirilse samimi bir hava yakalanabilir.Dijital güvenlik olayı zaten tam bir karmaşa bence bilgisayar bilgin ne kadar yüksek ise o çok korunursun.İnsan bildiğinin alimi bilmediğinin cahilidir cümlesindeki olduğu gibi.
  • sonunda donanımhaberede geldi şu programlar

• Karılı,kızlı olmazsa izlemem arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizin TV programınız pek tutmaz ben bile unutuyorum izlemeyi ki kaldı TV8 e o saatte o gün denk gelip izleyen normal kaç kişi vardır? Reklam yapmanız lazım

• Tutmaz boşuna zorlamayın.Sırf tahminimce yayıncı kanal baskısından full erkek olmasın diye bayan konulmuş ama sitede sevdiğim incelemeler 2 si 1 gibi olanlar.Bu program tutmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Hocam sizin TV programınız pek tutmaz ben bile unutuyorum izlemeyi ki kaldı TV8 e o saatte o gün denk gelip izleyen normal kaç kişi vardır? Reklam yapmanız lazım

Sen önce hangi kanal olduğunu öğren sonra fikir ver.
    Sunucu bağyan heyecanli gibi konusuyor.Biraz sakin relax olsa akip gitçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Kasım 2013; 16:22:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaa

Buradan izlemesi daha güzel gardaş, TV bize göre değil.

Kesinlikle. Donanımhaberin içeriğe istediği yerden, istediği zamanda erişmeye alışmış kalantor takipçilerini belli bir saatte tv başına geçmeye sıcak bakmaz pek. Başkası izler ama dhdekiler için webden tekrar şart.

• DH ! Her şeyi anlarım ama video yu izlemek için zorunlu video izletiyorsunuz. Zaten her yer reklam. Hadi site reklamla kalkınıyor ama aynı reklamı farklı bir yere koyabilirsiniz. Zaten insanın zamanının ne kadar değerli olduğunu, Mesut .evik dile getirip duruyor fakat ben işi gücü bırakıp şuraya video izlemeye geliyorsam. 3 ayrı reklamı geçmek zorun da değilim ! Video'nun önüne zorunlu video çok iğrenç bir şey gerçekten... Reklam konusunu abartmayın 2 kuruş fazla gelecek diye. Zaten ben reklama karşı değilim '' Zorunlu '' reklama karşıyım...

• REKLAM dan yakınan arkadaşlar ADOBE BLOCKER , hiçbir sorununuz kalmaz ;)

• Video başlar başlamaz kadının burnu "Ben burdayım!" diye bağırıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.