Şimdi Ara

'PS4 Üretimindeki Hata Oranı %1'in Altında'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     PlayStation 4'ün çıkışıyla birlikte farklı farklı haberler almıştık. HDMI problemleri, kırmızı ışık sorunları bunlardan birisiydi. Sony'den gelen yeni açıklama, bu konuda endişelenen oyuncuları rahatlatacağa benziyor.

GameInformer'a açıklama yapan Sony Amerika sözcüsü, PlayStation 4 üretimindeki hata oranının %1'in altında olduğunu söyledi. Ayrıca belirtilenlere göre Sony, hatalı üretim konusunda perakendecilerle iletişim halinde ve kendilerine gelen şikayetler doğrultusunda ürün değişimi yapmaya hazır.

• sony kullanıcı dostu gerçekten hatalı ürünüm varsa alırım diyor xbox u destekleyenler ms hangi cihazınızı değişti 3k dan canınız yanarken sony beni yarı yolda hiç bırakmadı sağolsun..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hemende karalama kampanyaları başlatıyorlar çoğu yerde. Xbox 360'ın çıkış zamanında 55% hata oranı vardı, şaka gibi...

• daha öncede yazmıştım ama konuyla alakalı olarak yenileyeyim..

aynı durum 2007'de fat kasa olarak tabir edilen ilk ps3'lerin çıktığı dönemde başıma gelmişti.
    40gb'lık konsolum 1 ay geçmeden oyun oynamaya başladıktan sonra sarı ışık yandıktan sonra kendini kapatıyordu. bu bazen oyuna girmeden bile oluyordu.
    konsolu aldığım yetkili satıcıya gidip 60gb'lık versiyonla değiştirmiştim.
    ve o konsolu 4 sene banamısın demeden kullandım. ürünü sattığım kişi arkadaşımdı ve halen daha çalışıyor.

Sony ürünü alırken gözünüzü kırpmadan alın derim. Tek dikkat etmeniz gereken şey satıcının yetkili satıcı olup olmadığı.

• O %1 de gelir beni bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl önce aldığım ps3'ü bir gece 6 saat kadar hiç kapatmadan oynamıştım . ertesi sabah konsol açılmamıştı. garanti servisine götürdük 2 hafta sonra yeni konsolu garantisi yenilenmiş şekilde bana verdiler .
  • Konu ile alakalı değil ama İşin içinde Sony oldumu kendimi alamaıyorum .:)

Bundan 10 gün önce Sony Xperia telefonumu servise göndermiştim büyük bir problemim vardı ve servise gönderdikten sadece 8 gün sonra sıfır telefon gönderdiler o yüzden Sony'den şaşmayın .:)
    I love Sony
    I love PlayStation
    I love Xperia
    I LOVE JAPANESE <3 .:)

• xboxcular - lemiş.
  • Aha xbox fanlarının umutları suya düştü. Okadar uğraşmışlardı ps4 karalamk için tüh artık başka sefere :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.