Şimdi Ara

LG G Flex'in esnekliği ve kendini yenileme kabiliyetleri test ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Flex'in esnekliği ve kendini yenileme kabiliyetleri test ediliyor

Hatırlayacağınız üzere LG, geçtiğimiz haftalarda LG G Flex için kısa bir tanıtım videosu yayınlayarak cihazın gerçekten bükülebilir yapıda olduğunu göstermişti. LG G Flex'in kendi kendini yenileyebiliyor olması da, LG'nin üzerinde durduğu noktalar arasında yer alıyor.

LG, her ne kadar yayınladığı tanıtım videolarıyla bu özelliklerin üzerinde durmuş olsa da, asıl önemli olan gerçek kullanıcı deneyimleri. Cihazın ABD çıkışını gerçekleştirmeye hazırlandığı şu günlerde teknoloji editörleri tarafından yayınlanan testler ise, LG G Flex'in bükülme ve yenileme konularındaki iddiasını destekler nitelikte.

Marques Brownlee tarafından yayınlanan bir test videosunda LG G Flex'in gerçek hayatta karşılaşabileceği senaryolar test ediliyor. Bu testlerden ilki anahtar testi oluyor. Arka yüzeyi anahtarlarla çizilen LG G Flex'in bir süre sonra kendini yenileyerek çizikleri ortadan kaldırdığı görülüyor. Yenilemenin gerçekleşme hızının sıcaklıkla doğru orantılı olduğu da gözleniyor. İkinci testte bıçak çiziklerine karşı koyan LG G Flex, bıçak çiziklerini tamamen ortadan kaldıramasa da bu testte rakiplerinden daha iyi bir sonuç elde ettiği belirtiliyor.

Son test ise, esneklik testi oluyor. Brownlee, esneklik testini LG'nin uyguladığı şekilde gerçekleştiriyor ve benzer bir sonuç alıyor. 

• lg yi bu acidan hep taktir etmisimdir. bazi hatalarindan samsung ile ayni cikisi yapamadi ama her zaman farkli seylerin, yeni teknolojilerin pesinde oldu. yeni seyleri cesurca denemekdek cekinmedi. samsung gibi applein yaptiklarini kopyalamakla yetinmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

lg yi bu acidan hep taktir etmisimdir. bazi hatalarindan samsung ile ayni cikisi yapamadi ama her zaman farkli seylerin, yeni teknolojilerin pesinde oldu. yeni seyleri cesurca denemekdek cekinmedi. samsung gibi applein yaptiklarini kopyalamakla yetinmedi.

Hatalarından ders almışa benziyor. Şuan Samsung yerine LG olmasını tercih ederdim. Çok daha başarılı ve yenilikçi bir firma.
  • İşte şimdi bu teknoloji için umutlandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

lg yi bu acidan hep taktir etmisimdir. bazi hatalarindan samsung ile ayni cikisi yapamadi ama her zaman farkli seylerin, yeni teknolojilerin pesinde oldu. yeni seyleri cesurca denemekdek cekinmedi. samsung gibi applein yaptiklarini kopyalamakla yetinmedi.

Hatalarından ders almışa benziyor. Şuan Samsung yerine LG olmasını tercih ederdim. Çok daha başarılı ve yenilikçi bir firma.

+1
  • Sonunda telefonların işlemci ram ve ekran çözünürlüğü dışında başka yönlerini de geliştirmeyi başarmışlar.

• lg 'yi tebrik etmek lazım herkezin popisine göre telefon yaptı sonunda :)

• Telefonlarda düz ekranı tercih ederdim

• LG kullanıcı deneyimini arttıran yenilikler yapıyor.Samsung ilk çıkardığı Galaxy Round ile LG kadar başarılı olamadı,sıra geldi telefonların batarya ömürlerine.

• Kendim bükemedikten sonra ne anlamı kaldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

samsung gibi applein yaptiklarini kopyalamakla yetinmedi.

yetinmek derken ? sadece kopyalamakla kimse bir yerlere gelemez. hele ki samsung un geldiği yerlere.

LG nin bu gidişle geleceği çok parlak görünüyor.

• LG bu yıl süper yönetiliyor ve süper işlere imza atıyor LG böyle devam ederse geleceği çok parlak.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Kendim bükemedikten sonra ne anlamı kaldı?

Niye aklı başında bir insan büker ki telefonunu? Hava atmak için falan mı? ''Bakın! Bükülüyo bu telefon.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 19 Kasım 2013; 16:59:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Niye aklı başında bir insan büker ki telefonunu? Hava atmak için falan mı? ''Bakın! Bükülüyo bu telefon.''

Sen bu telefonu hiç mi düz tutmak istemeyeceksin?

• quote:

quote:

quote:

Bükmek ve sürekli düz kullanmak arasında fark var.

Mesajları daha anlaşılır bir şekilde yazarsanız sıkıntı çıkmaz. Bu konuda katılıyorum tabii ki. Ama güzel de olabilir. Kullanmadım, bilemiyorum nasıl bir deneyim sunacağını.

• Bükemediğin eli öpeceksin...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bükmek ve sürekli düz kullanmak arasında fark var.

Mesajları daha anlaşılır bir şekilde yazarsanız sıkıntı çıkmaz. Bu konuda katılıyorum tabii ki. Ama güzel de olabilir. Kullanmadım, bilemiyorum nasıl bir deneyim sunacağını.

Bu cihaz yamuk ya, ben bunu düzleştirerek kullanmak istediğimde (dümdüz yapıp) ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

Bükemediğin eli öpeceksin...

bu yorum samsung tarafından eksilendi

• cihaz ı yamuk yapıp düzleştirme imkanı vericeklerine düz yapıp bükme imkanı verseler daha güzel ve dayanıklı olmaz mıydı :)

• İşte gerçek bir yenilik daha.

Peki tahmin edin kimden GELMEDİ. Tabi Samsung'dan :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.