Şimdi Ara

İlk MFi oyun kontrolcü MOGA Ace Power satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlk MFi oyun kontrolcü MOGA Ace Power satışa sunuluyor

iOS 7'nin önemli yeniliklerinden biri olan MFi kontrolcü desteği MOGA Ace Power ile hayat buluyor.

iOS 7 uyumlu ilk oyun kontrolcüsü olan MOGA Ace Power, iPhone 5/5c/5s ve 5.nesil iPod Touch ile uyumlu olup; cihazlar ile bağlantısını Lightning Port ile sağlıyor. Boyutları ayarlanabilir olan kontrolcü üzerinde bir adet d-pad, aksiyon tuşları, standart kulaklık girişi, L1/R1 L2/R2 tuşları ile iki adet analog yer alıyor.

MOGA Ace Power, iOS cihazlarına klasik kontrolcülerden daha fazlasını sunuyor. MOGA Boost özelliği sayesinde bağlı olduğu esnada iCihazı şarj ederek oyun deneyiminin sekteye uğramasını engelleyen kontrolcü, üzerinde yer alan LED bildirim çubuğu ile enerji seviyesini gösterebiliyor. Ayrıca kontrolcü üzerinde duraklatma tuşu ve cihazı kilitleyen fonksiyonel kilitlenme tuşu da unutulmamış.

MOGA Ace Power, 99 dolarlık fiyat etiketiyle şimdilik sadece kendi sayfasından satışa sunulurken; 20 Kasım itibariyle Apple Online Store ve mağazalarındaki yerini de alacak.

• İPAD MİNİ İÇİNDE ÇIKARMI ACABA (:

• Sayın DH:

Neden hiç bir Apple haberini kaçırmadan veriyosunuz da söz konusu Samsung, Htc veya X bi firma olunca haberi daha geç yayınlıyosunuz? Başlarda benim için çok sorun teşkil etmemişti ama şöyle bi baktığım zaman eğer hiç yayınlamamışsanız bile günde en az 2 tane İphone haberi yayınlamışsınız. Haber haberdir ancak lütfen apple haberlerine gösterdiğiniz ilgiyi diğer firmalarada gösterirseniz gerçekten çok makbule geçer

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleTibet -- 19 Kasım 2013; 12:54:51 >
  • Diğer firmaların olgunlaşmamış yazılımları ve donanımları üzerine bir o kadarda bug dolu olmasını mı haber yapacaklardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

Sayın DH: Neden hiç bir Apple haberini kaçırmadan veriyosunuz da söz konusu Samsung, Htc veya X bi firma olunca haberi daha geç yayınlıyosunuz? Başlarda benim için çok sorun teşkil etmemişti ama şöyle bi baktığım zaman eğer hiç yayınlamamışsanız bile günde en az 2 tane İphone haberi yayınlamışsınız. Haber haberdir ancak lütfen apple haberlerine gösterdiğiniz ilgiyi diğer firmalarada gösterirseniz gerçekten çok makbule geçer Saygılarımla

Burda yeni bir teknolojinin ilk kez kullanımı hakkında bir haber yapılmış. Android tarafında da bu tarz durumlar sürekli haber olarak yayınlanıyor zaten. Daha ne yapsın adamlar. Bitmedi şu androiddir iostur muhabbeti.

• quote:

Sayın DH:

Neden hiç bir Apple haberini kaçırmadan veriyosunuz da söz konusu Samsung, Htc veya X bi firma olunca haberi daha geç yayınlıyosunuz? Başlarda benim için çok sorun teşkil etmemişti ama şöyle bi baktığım zaman eğer hiç yayınlamamışsanız bile günde en az 2 tane İphone haberi yayınlamışsınız. Haber haberdir ancak lütfen apple haberlerine gösterdiğiniz ilgiyi diğer firmalarada gösterirseniz gerçekten çok makbule geçer

Saygılarımla

Bu da yeni moda oldu.Adamlar tüm mobil haberleri yabancı kaynaklarla eşzamanlı olarak yayınlıyor başka böyle bir kaynak varsa söyle orayı takp edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

quote:

Sayın DH:

Saygılarımla

Bu da yeni moda oldu.Adamlar tüm mobil haberleri yabancı kaynaklarla eşzamanlı olarak yayınlıyor başka böyle bir kaynak varsa söyle orayı takp edelim.

Arkadaşım yayınlıyor yayınlıyolar ama malesef apple haberlerine gösterdikleri özeni göstermiolar bu da bi gerçek. Özellikle de son zamanlarda ne zaman siteyi açsam bi apple haberi. Piyasa başka x bi firmanın haberi düşmüşse (atıyorum google yaz x firmanın haberleri die) pek çok site görürsün. DH de bunlardan birisi ancak ilki deil. Ama iş apple haberlerine gelince nereye yazarsan yaz Türk kaynaklı haberin ilk yayıncısı DH. Hele hele son zamanlarda iyice abarttılar. Benim burda kimseye işini öğretmek gibi durumum yok sadece bi sitemim var o kadar.

• tam benlikmiş bu ya :D telefonda oyun oynama daha zevkli olacak artık :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

quote:

Sayın DH:

Saygılarımla

Arkadaşım yayınlıyor yayınlıyolar ama malesef apple haberlerine gösterdikleri özeni göstermiolar bu da bi gerçek. Özellikle de son zamanlarda ne zaman siteyi açsam bi apple haberi. Piyasa başka x bi firmanın haberi düşmüşse (atıyorum google yaz x firmanın haberleri die) pek çok site görürsün. DH de bunlardan birisi ancak ilki deil. Ama iş apple haberlerine gelince nereye yazarsan yaz Türk kaynaklı haberin ilk yayıncısı DH. Hele hele son zamanlarda iyice abarttılar. Benim burda kimseye işini öğretmek gibi durumum yok sadece bi sitemim var o kadar.

Özenmediklerinden değil android haberleri apple haberleri kadar fazla değil yabancı kaynaklarda da böyle (dhddki haberlerin çoğu çeviri) özellikle apple da çok fazla dedikodu ve aksesuar haberi oluyor malzeme daha çok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cin versiyonu cikar mi acaba? İsterim lakin 99$'da veremem ki. Neredeyse 2. el psp fiyatina :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bize 300 liraya gelir

• iyi bari ekran o kadar küçüktü ki oyun oynarken ekranı görmek için parmağımızı çekiyorduk bazen :D

• iOS oyunları Apple TV çift ekran desteği ve Oyun Kolu özelliği ile apple oyun piyasasında mobilden konsola doğru ciddi bir hareket yapıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.