Şimdi Ara

Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
64
Favori
853.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CrystaliZ

Gmd sadece turkiyede satiliyor. Gm amerikan degil turk sermayeli almanya merkezli bir sirket.
    Sadece turkiyede gmd olarak satiliyor yurtdisinda gm ile alakasi olmayan bir isimle satiliyor.

General Mobile, ABD patentli, Muzaffer Gölcü'nün genel müdürlük yaptığı Türk şirketi.[1] [2] Amerika'da kurulan, İstanbul merkezli bir cep telefonu ve tablet[3] markasıdır. 2005 yılına kadar, mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır. Türkiye'deki pazar payı giderek artmaktadır. Marka, en çok çift sim kartlı telefonlarıyla tanınmaktadır. Dünyanın ilk 3G teknolojisine sahip çift hatlı telefonu DST3GCOOL ile Plus X 2008 Teknoloji Ödülleri'nden 'Yenilikçi Ödülü'nü almıştır. Uluslararası alanda başka ödülleri de vardır.

• Dolar 2 tl olsa misal S4 500 tl olsa 1000 yapar garantisi şöyle ki aldığın mal sorunlu olsa derdini mi anlayacaksınız o bakım dan ben S4 ü Delta garantili indirim kuponu olmadan , kredi kartı na bonus vs. Hariç 979 tl ve bahsettigim ye dem x2 aldım kamera kayma si diye bilinen hata ve kasa açıklığı bulmuştum iade aldılar
    sakın ola DSLR felan almayın makinadan anladığıniz belli çünkü anlamanız bu soruları sormayınız benimki size uyarı karar sizin ha internetten biraz anlayan birisine az araştırirsa oda hangi modeller iyiymiş bulur renk vide kontrast nelere pozlama diyafram ışık alımı lens 2.el vs. Ama bu onun makina beynini anladığı anlamına gelmez olmuş ve olan sorunları yani misal benim x2 yi ben değilde anlamayan biri olsaydı o zaman işte iade etmezdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 ile 5S arasında kaldım acaba Z3'ün çıkışı fiyatlara ne kadar yansır? Malum Sony pek fiyat kırmıyor :)
  • z3 770 dolar z2 470 dolar güncel fiyat bilgisidir Ayrıca samsung s5 soramadım ama Samsung bütün modellerinin fiyatı artmış Dün aldığım habere göre bilgilerinize
  • Biraz araştırırsanız türkiye'den daha pahalı telefonlar !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teoman-Tt

Biraz araştırırsanız türkiye'den daha pahalı telefonlar !

Dostum z2 470 dolar diyor arkadaş bir önceki mesajda, ülkemizde güvenilir bir yerden alacaksan 1600 TL den aşağı bulamazsın, iphone 5s ve 6 fiyatları hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • Bir arkadastan aldigim habere gore galaxy s3 200 dolarmis.

• Kuzey ırakta telefonlar cok daha ucuz burda 2600 lira olan HTC Irakta 1000 tl 800 tl daha aşapğıda oluyor.
  • arkadaşlar z3 compact fiyatı nedir bilgisi olan var mı?

• ben z2 getirtecem 470 dolar 150 civarı da burada pasaport kaydı için vergi verilecek 1071+150=1221 civarı bişeye gelir z2 fiyat türkiyede 1900 tl
  • Nite 4 fiyatlari nedir arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: vasilis136

ben z2 getirtecem 470 dolar 150 civarı da burada pasaport kaydı için vergi verilecek 1071+150=1221 civarı bişeye gelir z2 fiyat türkiyede 1900 tl

z3c hakkında bilginiz var mı?

• Yok z3 compact fiyatını sormadım
  • Arkadaslar İrak'ta Galaxy Alpha var midir?/varsa fiyati nedir acaba? Resmen asik oldum Galaxy Alphaya.

• HTC one m8 -------> 500$
    samsung s3 -------> 250$
    Samsung s4-------> 300$
    Lg g3 -------> 400$
  • quote:

Orijinalden alıntı: idoer

HTC one m8 -------> 500$
    samsung s3 -------> 250$
    Samsung s4-------> 300$
    Lg g3 -------> 400$

hocam bn de haftaya ıraktan telefon getirtecem de telefonlar orjinal midir bi de ben kaçak getirtecem sorun olur mu?
  • Telefonlar orjinal, 1 tanesi sorunsuz getirirsin ama 1 den fazla olursa problem çıkabilir.
  • idoer kullanıcısına yanıt
    nasıl yani birden fazla getirirse bana kaçak getirecek pasaporta kayıt yaptırmayacak sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: idoer

HTC one m8 -------> 500$
    samsung s3 -------> 250$
    Samsung s4-------> 300$
    Lg g3 -------> 400$

kardeş iphone 6 xperia z3 compact?

• Telefonları saklayarak getirmiyorlar, zaten arama oluyor gümrükte. Sadece 1 tane telefon hakkın var, birden fazla olursa el koyma ihtimalleri var. Diğer telefonların fiyatlarını bilmiyorum. Abim sürekli gidip geliyor o sormuştu fiyatlarını.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.