Şimdi Ara

Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
64
Favori
853.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bionic. -- 25 Şubat 2015; 22:48:59 >
  • Merhabalar;
    Lumia 930' un güncel fiyatını öğrenebilecek arkadaş var mı?
    Bir de Lumia' lara pasaporta işletmek, imei attırmak vb. işlemler yaptırmak gerekiyor mu?
    Herhangi bir sorun çıkartır mı?
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar..
  • Lumia 1020 fiyatini bilen bir varsa yazabilirmi acaba dostlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumi 830,930,1520 için fiyat bilgisi verebilecek varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzey ırak tan htc m8 getirtim emeal attırdım ( ne hikmetse 80 lira e meal atıyorlar diğer htc 15 20 liraya e meal atılıyor :-( ) 2 tanen pembe ve siyah kılıfı var şeffaf plastik değil deri. Renk gümüş gri( koyu griden 5 dolar fazla fiyatı hikmetini sormayın) almak isteyene satacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mstfdmrl80

Kuzey ırak tan htc m8 getirtim emeal attırdım ( ne hikmetse 80 lira e meal atıyorlar diğer htc 15 20 liraya e meal atılıyor :-( ) 2 tanen pembe ve siyah kılıfı var şeffaf plastik değil deri. Renk gümüş gri( koyu griden 5 dolar fazla fiyatı hikmetini sormayın) almak isteyene satacağım.

Fiyatını paylaşırsanız forum için katkı olacaktır.
    Güle güle kullanın
  • 1300 lira ben 475 dolara kuzey ıraktan aldım 80 lira e meal atıldı ( garanti verdi aksi durumda tekrarında ücret verilmeyecek.) 2 deri kılıf aldım. Bunları yaptım arkasından apple6 hediye geldi :-) kısaca ihtiyaç fazlası oldu.

• M8 andorit 5.0 güncellemesi geldi ve yüklendi

• Arkadaslar size cep dostu bir bilgi vereyim.
    Bende irakdan lg g3 getirttim.Kapanacak mesaji gelmeyince sevinip imei attirmadim ama tam 60 gun kapatildi.
    Telefona 90 tl ye imei attirdim.Daha dogrusu 30 40 tl dir diye fiyat sormadan birakdim 90 i duyunca mecbur odedim telefoncu bir arkadasimin teknik servis hizmeti aldigi buyuk bir yerdi.Tabi adama biraz sitekar bilsem pasaport kaydi yapardim diyince adam abi telefona guncelleme yapip android 5.0 yuklemisin normaldi 100 tl sana 90 a attim dedi ama guncelleme yapmasaydin yani android 4.4 olsaydi 50 tl idi dedi
    Birde tum htc lere 5.0 da olsa 50 tl ye imei atiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Arkadaslar size cep dostu bir bilgi vereyim.
    Bende irakdan lg g3 getirttim.Kapanacak mesaji gelmeyince sevinip imei attirmadim ama tam 60 gun kapatildi.
    Telefona 90 tl ye imei attirdim.Daha dogrusu 30 40 tl dir diye fiyat sormadan birakdim 90 i duyunca mecbur odedim telefoncu bir arkadasimin teknik servis hizmeti aldigi buyuk bir yerdi.Tabi adama biraz sitekar bilsem pasaport kaydi yapardim diyince adam abi telefona guncelleme yapip android 5.0 yuklemisin normaldi 100 tl sana 90 a attim dedi ama guncelleme yapmasaydin yani android 4.4 olsaydi 50 tl idi dedi
    Birde tum htc lere 5.0 da olsa 50 tl ye imei atiyorlar.

90 tl verene kadar kayit ettirmek daha mantikli degilmiydi?

• lewent20 L kullanıcısına yanıt
    Pasaport olsa tabiki daha mantıklı.
    Ama dışardan bulduğunuz pasaporta 100 tl verip 120 tl yede kayıt yaptırmak (toplamda 220 tl)cazip değil.Irakdan eşe dosta telefon getitiyorum hepsinin pasaportuda dolu...
  • Arkadaşlar selamlar, dün Erbil Family Mall da elektronik mağazasında telefon fiyatları alttaki gibiydi, kale civarında 20-30 USD daha aşğıya bulma şansınız olabilir.
    Bu fiyatlar ve dolar kuru ile Türkiye arasında bir fark kalmamış.
    Samsung
    S4 310 $
    S5 370 $
    A5 379
    E5 269
    E7 325
    NOT3 452
    NOT4 595

LG G3-32 449 $

HTC 816 299$

HUAWEİ P7 300$

SONY Z2 379 $
    SONY Z3 539 $

pİYASADA
    IPHONE 6 16GB 670 $
    IPHONE 6 64GB 800 $
  • Lenovo vibe z2 pro varmıdır oralarda acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akoylu

Arkadaşlar selamlar, dün Erbil Family Mall da elektronik mağazasında telefon fiyatları alttaki gibiydi, kale civarında 20-30 USD daha aşğıya bulma şansınız olabilir.
    Bu fiyatlar ve dolar kuru ile Türkiye arasında bir fark kalmamış.
    Samsung
    S4 310 $
    S5 370 $
    A5 379
    E5 269
    E7 325
    NOT3 452
    NOT4 595

LG G3-32 449 $

HTC 816 299$

HUAWEİ P7 300$

SONY Z2 379 $
    SONY Z3 539 $

pİYASADA
    IPHONE 6 16GB 670 $
    IPHONE 6 64GB 800 $

Pek fark kalmamış Türkiye ile
    S5 almak isteyenler için ehh işte
    ..
    Bu arada paylaşımınız için teşekkürler uzun zamandır fiyat bilgisi yoktu.

• Bende Ht one m8 almayi dusunuyorum umarim sorun cikmaz zahoydu sanirsam

• İphone 6 al

• ARKADAŞLAR BİRİ HTC ONE M8-SAMSUNG GALAXY NOTE 4 VE NOTE 3-LG G3 32 GB-HTC DESIRE EYE-SAMSUNG GALAXY S5 AKILLI TELEFONLARININ MART AYI SON FİYATINI YAZABİLİR Mİ ACABA? ACİL CEVAP ARKADAŞLAR TELEFON ALACAĞIM BİLGİ LAZIM ACİL!!!
  • Arkadaşlar herkese selamlar.

Türkiye'ye kesin dönüş yapmış bulunuyorum. Gelirken de kendime 450$'a Sony Xperia Z3 aldım, şimdilik son alışverişim bu gibi görünüyor.

O taraflara gidip gelen başka arkadaşlar yine bu başlık altında güncel fiyatları paylaşabilirse sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.
  • Suan zaxo dayım. Bugün iphone 6 sordum 655$ dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgnzbytr

Suan zaxo dayım. Bugün iphone 6 sordum 655$ dedi.

HTC one m8, Note 4, sony Z3 fiyatlarını da yazabilirmisiniz. Samsung S6 edge ne zaman gelir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.